У сучасних будинках часто виникає потреба у ремонті та встановленні унітазу, мийки, сифону та інших сантехнічних приладів для комфортного життя. Хоча багато компаній пропонують свої послуги, знайти хорошого майстра досить складно. Вирішити цю проблему допоможе компанія «Сантехніки». Фахівці нашого сервісу працюють із різними видами пошкоджень. Ви можете викликати сантехніка на Жуляни або в будь-який інший район Києва. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті, або заповнити спеціальну заявку, і менеджер передзвонить вам сам.

Чому варто замовити послуги сантехніка на Жулянах

Для виклику спеціаліста є кілька причин:

  • кваліфікований майстер знайде причину несправності та швидко усуне її;
  • професіонали мають великий досвід роботи із сантехнічним обладнанням;
  • співробітники сервісу оснащені всіма необхідними інструментами.
  • компанія «Сантехніки» наймає на роботу лише досвідчених майстрів, які мають кваліфікацію не нижче за 4 розряд. Такий майстер розбирається не тільки в ремонті обладнання, але й його підключенні, введенні в експлуатацію.

Сантехнік проведе встановлення мийки на кухні та ванній кімнаті. При цьому майстер дотримується всіх правил підключення та монтажу. Він може встановити миття різних видів: накладну, врізну або підстільну. Додатково можна замовити підключення фільтра, який забезпечує будинок чистою водою, що підійде для приготування їжі та напоїв.

Щоб мити посуд та приймати ванну було комфортніше, можна встановити бойлер. Наш майстер подбає про монтаж конструкції будь-якого розміру. Він під’єднає бойлер до водопроводу і проведе труби на кухню та вбиральню. Крім того, фахівець допоможе налаштувати водонагріючу установку та введе її в експлуатацію.

При засміченні труб вам знадобиться прочистка каналізації. Майстри “Сантехніки” використовують для цього кілька методів. Вибір залежить від довжини труб та складності засмічення. Якщо ж стався порив, то професіонали можуть замінити пошкоджені труби або всю систему, у тому числі каналізаційний стояк у багатоквартирному будинку.

Наші майстри допоможуть також розібратися з установкою посудомийної та пральної машини. Вони підключать її до систем водопроводу та каналізації. Вам потрібно лише визначитися з місцем для установки у ванній кімнаті або на кухні.

Окрім вищезгаданих послуг, наші фахівці надають і такі, як:

  • встановлення ванни, душової кабіни, у тому числі моделей із гідромасажем;
  • монтаж рушникосушарок різних видів;
  • монтаж унітазу, біде та пісуару з попереднім демонтажем старої конструкції;
  • прочищення димоходу;
  • заміна батареї опалення.

З повним переліком послуг можна ознайомитись на нашому офіційному сайті.

Сантехнік у Жулянах — швидко, якісно, ​​доступно.

Менеджери сервісу оперативно обробляють всі заявки, що надходять. Тут можна замовити як плановий ремонт, так і екстрений виклик майстра. Усі роботи виконуються в обумовлений термін. На сайті компанії представлений прайс-лист на різні види послуг: починаючи з установки сифону та закінчуючи повним монтажем системи опалення. З питань цін Вас також може проконсультувати менеджер сервісу.

Компанія «Сантехнік» цінує свою репутацію, тому надає гарантію на всі види монтажу та ремонтних робіт. Якщо після надання послуги техніка знову вийшла з ладу, майстри проведуть додаткову діагностику та усунуть несправність. Якщо техніка не підлягає ремонту, майстер обговорюватиме з вами питання її повної заміни.

Завдяки своєчасному ремонту ви зможете насолоджуватися комфортним використанням всіх видів сантехніки. Ви уникнете неприємних сюрпризів у вигляді прориву каналізації або затоплення сусідів. Також у вас в будинку не з’явиться неприємний запах через засмічення труб та сифона.

Вам потрібний сантехнік в Жулянах?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС