Більшість господарів будинків та квартир стикаються з поломками кранів, бачком унітазу та іншими побутовими приладами у ванній кімнаті або на кухні. На жаль, не завжди виходить усунути несправність самотужки. Допоможе вирішити цю проблему професійний сантехнік в Українці. Наш майстер впорається з роботами будь-якої складності.

Компанія «Сантехніки» працює у Києві та за межами міста. Ви можете замовити як плановий ремонт, так і зробити терміновий дзвінок у разі пошкодження. Бригада швидко приїде на об’єкт.

Сантехніки в Українці: повний спектр послуг

Сервіс співпрацює лише з кваліфікованими майстрами. Вони легко виконають установку унітазу, а також проведуть його обслуговування. Зокрема, ви можете звернутися за допомогою у разі поломки бачка. Наші фахівці зможуть визначити причину несправності та усунуть її. Варто звернутися до професіоналів у разі протікання самого унітазу. Також майстри проводять установку біде.

Компанія «Сантехніки» встановлює рушникосушки різних видів: водяні, електричні та комбіновані. Завдяки цьому обладнанню ви зможете сушити білизну та обігрівати ванну кімнату. Крім того, подібні пристрої знижують рівень вологості у приміщенні та допомагають уникнути появи цвілі та грибків. При необхідності майстри можуть надати консультацію щодо вибору типу пристосування.

Наші спеціалісти займаються і встановленням мийки, також посудомийної машини. Це значно полегшить роботу по кухні зайнятим господаркам. Машина для посуду допоможе заощаджувати час, а також знижує витрати води, дозволяючи платити менше за комунальні послуги.

Ви також можете звернутися за допомогою в установці пральної машини. Майстри підключать її до каналізації, водопроводу та введуть в експлуатацію. Якщо виникнуть проблеми з роботою техніки, то наші фахівці зможуть її відремонтувати у вас вдома. Насамперед вони проведуть діагностику, щоб виявити причину неполадки, а потім замінять деталь, що вийшла з ладу.

Окрім перерахованих вище послуг компанія «Сантехніки» надає наступні:

  • встановлення ванни та душової кабіни;
  • монтаж та ремонт опалення;
  • заміна стояка;
  • розведення сантехніки.

З повним переліком можна ознайомитись на сайті нашого сервісу.

Сантехнік у м. Українці: довірте справу професіоналам

Багато господарів намагаються самі усунути несправності, що виникають. Але, на жаль, через відсутність належного досвіду пошкодження з’являються знову і знову. Професійні працівники сервісу «Сантехніки» проведуть діагностику обладнання та підберуть найкращий варіант вирішення проблеми. Співробітники компанії мають досвід проведення робіт різної складності. Вони використовують сучасні інструменти для виконання поставленого завдання. Використовують різні методи вирішення проблем. Наприклад, виконують прочищення каналізації 4 різними способами – залежно від типу труб та складності засмічення.

Крім того, наш сервіс вирізняється високими стандартами обслуговування. Менеджери швидко обробляють заявки, що надходять, і віддають їх у роботу. Бригада приїжджає на об’єкт оперативно. При плановому ремонті фахівці виїжджають до клієнтів у порядку черги. Екстрені випадки обслуговуються позачергово. Наші майстри мають при собі все необхідне для роботи обладнання, тому замовлення виконується максимально швидко та якісно.

Вам не потрібно турбуватися про високу вартість послуг. Всі ціни на сервіс прозорі. З прайс-листом на послуги можна ознайомитись на нашому сайті. На цьому інтернет-ресурсі також є повний перелік послуг, які виконують фахівці нашої компанії. Вони готові і до встановлення сифона, і до повної заміни опалення в будинку чи квартирі. Довіривши роботу професіоналам, ви можете не побоюватися поломок та неприємних сюрпризів у вигляді затоплення сусідів.

Вам терміново потрібен сантехнік в Українці?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

 

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) от 400 грн
Ремонт/заміна труб от 350 грн
Ремонт/замена стояка от 1200 грн
Штроблення та буріння от 100 грн/м
Заміна фільтру очистки от 600 грн
Встановлення унітазу от 1200
Встановлення біде от 1200
Встановлення раковини або мийки от 600 грн
Встановлення лічильника води от 600 грн
Встановлення батарей от 500 грн
Встановлення ванни от 800 грн
Встановлення душової кабіни от 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна