Сучасні блага іноді дають нам неприємні сюрпризи. У самий невідповідний момент може засмічитися каналізація, потекти бачок унітазу, вийти з ладу бойлер або котел. Незалежно від складності пошкодження, ви відчуваєте дискомфорт, особливо якщо усунути її самостійно не виходить. Сантехнік на Деміївці завжди прийде на допомогу. Наш майстер швидко визначить причину несправності та усуне її. Крім того, фахівець може провести демонтаж та встановлення різних сантехнічних приладів.

Сантехнік на Деміївці: довірте справу професіоналам

Майстри нашого сервісу працюють у житлових будинках, квартирах та офісних приміщеннях. До них можна звернутися, наприклад, для встановлення унітазу в особистих чи громадських санвузлах. За потреби буде проведено повний демонтаж старої конструкції. Наші фахівці підготують усі необхідні для встановлення отвори, проведуть монтаж, герметизацію та підключення до системи водопостачання та каналізації.

Вони також працюють із пошкодженнями унітазу. З появою течі проводиться діагностика виявлення її причини. Тільки після цього майстер розпочинає ремонт. Якщо знадобляться додаткові комплектуючі, фахівець зможе придбати їх самостійно або надати вам детальну консультацію щодо їх вибору.

Можливе також встановлення мийки, умивальника або раковини. Кожна з цих конструкцій має свої особливості монтажу та підключення, які враховуються співробітниками сервісу. Додатково можна замовити встановлення фільтра для очищення води (грубої та тонкої). Він дозволить пити воду безпосередньо з водопроводу, а також продовжить життя бойлеру, газовій колонці та пральній машині.

Для економії коштів варто підключити лічильник витрати води. Така система обліку дозволить платити лише за ті кубометри, які ви використали протягом місяця. Лічильники монтуються для гарячої та холодної води.

Якщо вода з унітазу або мийки погано стікає, а в будинку з’явився неприємний запах, варто виконати прочищення каналізації. Фахівці нашого сервісу підберуть спосіб очищення в залежності від складності засмічення та виду труб. В арсеналі майстрів є кілька надійних методів, які позбавлять вас цієї проблеми.

Поява протікання труб свідчить про те, що вони потребують заміни. Особливо, якщо система вже стара. Наші фахівці оновлять її, використовуючи пластикові труби та сучасні методи їх паяння. Майстри займаються проведенням системи опалення в приміщеннях з нуля. При цьому вони можуть додатково виконати монтаж теплої підлоги.

Встановлення  ванни також входить до переліку послуг компанії «Сантехніки». Здійснюється монтаж чаш різних розмірів та форм. Наші спеціалісти враховують нюанси встановлення резервуарів із різних матеріалів. Вони дбають про те, щоб конструкція була стійка та надійно підключена до системи подачі води та каналізації.

Сантехніки на Деміївці: переваги співпраці

У столиці є безліч компаній, які займаються встановленням та ремонтом сантехніки. Чому варто звернутися саме до нас:

  • у нас підібрано команду професіоналів з відповідною освітою та великим досвідом;
  • забезпечуємо оперативний виїзд на замовлення – майстри приїдуть протягом години;
  • самостійне придбання сервісом необхідних комплектуючих та їх доставка;
  • гарантія 1 рік на всі види робіт;
  • широкий спектр послуг – від встановлення сифона до монтажу опалення за доступними цінами.

Наші сантехніки працюють у всіх районах Києва. Майстри виїжджають як на планові, так і термінові замовлення.

Щоб скористатися послугами сервісу, достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті, або заповнити заявку. Наш менеджер найближчим часом зв’яжеться із вами. Консультант надасть всю цікаву інформацію. Вартість послуг також вказана у розділі «Ціни». Робота оплачується після виконання всіх завдань. Зробити це можна готівкою або онлайн: через «Приват24». Майстри подбають про те, щоб сучасні блага цивілізації приносили вам комфорт.

Вам потрібна термінова допомога сантехніка у Деміївці в Києві?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна