Кожен із нас мріє жити в комфортних умовах, особливо в опалювальний сезон, коли температура за вікном досягає мінусових значень. У цей період дуже важливо, щоб у квартирі було тепло та затишно. Проте не кожен може похвалитися гарною опалювальною системою: у когось стара чавунна батарея вже не так гріє, як раніше, а у когось вона зовсім потекла. Але не варто зневірятися, адже сьогодні цілком можливо поміняти стару батарею, що зносилася, на сучасний радіатор опалення.

Тепло та комфорт у вашій квартирі

Радіатори опалення є, мабуть, у будь-якому приміщенні, будь то багатокімнатна квартира чи офіс. Вони є опалювальними пристроями, головне завдання яких – забезпечення найбільш комфортної та оптимальної температури в приміщенні. Працює цей пристрій дуже просто: маючи своєрідну конструкцію, вiн пропускає через себе нагріту воду, за рахунок чого у приміщенні виділяється тепло.

Види

На ринку вибір радіаторів для опалення настільки величезний і різноманітний, що підібрати саме те, що потрібно не так легко. Але полегшити цю ситуацію цілком можливо, якщо знати, які види даних пристроїв сьогодні існують.

Залежно від матеріалів розрізняють такі види батарей, як:

• чавунні. На відміну від старих громіздких “гармошок”, сучасні чавунні радіатори мають вигляд плоских панелей. Дані батареї відрізняються більш презентабельним зовнішнім виглядом та чудово прогрівають приміщення;

• алюмінієві. Конструкція таких елементів опалювальних систем практично така ж, як у чавунних. Вони не тільки красиво виглядають, але й відрізняються високою тепловіддачею та невеликою вагою. Крім того, радіатори обладнані вентиляційними вікнами, які рівномірно розподіляють тепле повітря по приміщенню;

• металеві. Відмінний варіант для приватних будинків та котеджів. Такі вироби здійснюють відмінний теплообмін, а також виконують естетичну функцію в інтер’єрі житла.

Особливості встановлення

Встановлення радіаторів опалення – кропіткий процес, який потребує особливого підходу. Для монтажу батарей потрібно мати спеціальні навички, а також спеціальне обладнання. Сам процес установки радіаторів включає ряд таких робіт, як: • перекриття води в квартирі;

• злив води з тієї ділянки, яка підлягає заміні;

• демонтаж старого радіатора;

• встановлення нового радіатора відповідно до інструкцій та рекомендацій від виробників.

Встановлюючи батарею, слід пам’ятати про те, що вона повинна мати такі особливості, як:

• зносостійкість;

• проточність;

• стійкість до дії агресивних середовищ.

Сучасні радіатори опалення – це запорука комфорту та затишку у вашому приміщенні. Наші сантехніки із задоволенням допоможуть вам вибрати та встановити в будинку радіатори опалення.