Поніжиться у гарячій ванні – один із улюблених способів зняття стресу для багатьох сучасних людей. Без ванни не обійтися ні у міській квартирі, ні у приватному будинку. У маленьких санвузлах ставлять невеликі ванни прямокутної форми, а великих – овальні і кутові.

У процесі монтажу майстер спочатку демонтує стару ванну, а потім поставить підпори для нової. Ванну зафіксують, вирівняють за рівнем та підключають до сантехнічних комунікацій. Майстер поставить зливний сифон та труби, герметизує всі складові частини та заземлить сантехнічний пристрій.

Установка чавунної ванни

У чавунній ванні вода не остигає дуже довго, а звук від удару струменя об поверхню цього матеріалу майже нечутний. Чавунні ванни довговічні, але дуже важкі, тому самотужки таку сантехніку змонтувати неможливо. Підставою для чавуну стане бетонне стягування, отвір при цьому розміщують поруч зі стоком. Гумові прокладки кріплять на зливний отвір, а ківш розміщують на порах. Завершуючи установку, майстер перевірить міцність кріплення опор, потім поставить гвинт і виведе сифон в трубу.

Установка акрилової (звичайної або кутової) ванни

Акрилові ванни легші, ніж чавунні, але відрізняються особливою крихкістю. У процесі установки акриловий ківш перевертають догори дном, а потім закріплюють на опорах – з одного боку біля зливу, з іншого – біля протилежної стіни. Ванну ставлять впритул до стіни, регулюють за рівнем та фіксують. Потім усі місця, де може з’явитися протікання, обробляють за допомогою спеціальної мастила. Установка акрилової ванни – це нелегке завдання. Найважливіший етап установки легкого акрилового ковша – це створення подушки та закріплення його основи. Ківш кріплять до стін, а його ніжки фіксують за допомогою шурупів. Під дно ванни кладуть цеглу, а отвір між кладкою та ковшем закладають.

Установка сталевої ванни

Сталеві вироби коштують недорого і важать небагато, але вода в них остигає досить швидко. До того ж звук води, що набирається, часто чутний у всіх кімнатах, причому навіть сусідньої квартири. У процесі встановлення ванни зі сталі важливо здійснити правильну звукоізоляцію. Спочатку сталевий ківш вирівнюють за рівнем, потім у спеціальні отвори ставлять змішувач, душ та інші комунікації, після чого встановлюють труби та зливальний сифон. Найчастіше ківш встановлюють на цегляну подушку. Для цього його спирають об стіну днищем і двома торцями, а отвір між ванною та підлогою закладають монтажною піною. Потім майстер проводить герметизацію та заземлює сантехніку.

Чому варто звернутися до компанії «Сантехнік»?

Монтаж ванни, виготовленої із різних матеріалів, суттєво відрізняється. Якщо ви не маєте досвіду сантехнічних робіт, звертайтесь до професіоналів! Ось лише кілька причин замовити монтаж ванни у нашій компанії.

  1. Майстерність та робота на совість. Усі сантехніки, які входять до нашої команди, мають 4 розряд. Ми встановимо ванну відповідно до всіх норм і стандартів. Наші майстри не нехтують технологічними правилами, тому не забудуть перевірити на міцність усі складові системи.
  2. Привеземо матеріали на місце. Вам не доведеться їхати за матеріалами до магазину, а потім знову чекати на приїзд сантехніка. Все потрібне майстер може привезти сам.
  3. Широка географія роботи: Київ та область.

Ми можемо встановити ванну, а також здійснимо ремонт ванни під ключ (у новобудові, будинку або хрущовці). З цими завданнями досвідчені співробітники компанії «Сантехнік» впораються у найкоротший термін.

Ціни на встановлення ванни

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ЦІНА (ГРН.)
Установка ванни сталевої ванна 800
Встановлення акрилової ванни ванна 900
Установка чавунної ванни ванна 1000
Установка гідромасажної ванни ванна 1800
Демонтаж ванни на ніжках, не обкладена ванна ванна від 400
Демонтаж ванни (обкладена ванна) ванна 700
Демонтаж чавунної ванни ванна від 700

Вам потрібна допомога в установці ванни, опалення, каналізації чи вентиляції?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення ванни

Скільки коштуватиме встановлення ванни?

Вартість установки ванни залежить від кількох факторів, таких як тип ванни, складність установки, вартість матеріалів та роботи сантехніка. Щоб дізнатися про точну вартість установки ванни, рекомендується отримати цінову пропозицію від сантехніка.

Що необхідно для встановлення ванни?

Для встановлення ванни вам може знадобитися наступне:
1. Ванна: виберіть матеріал та розмір ванни, враховуючи свої потреби та можливості приміщення.
2. Труби та фітинги: потрібні для підключення ванни до водопроводу та водовідведення.
3. Кріпильні елементи: такі як шурупи, болти і гайки, необхідні для встановлення ванни на стіну або на підлогу.
4. Герметики: потрібні для ущільнення з’єднань та уникнення витоків.
5. Інструменти: такі як викрутка, плоскогубці, пасатижі тощо.

Чи потрібно кріпити ванну до стіни?

У більшості випадків ванна встановлюється на стіну, а не на підлогу, щоб заощадити місце та покращити ергономіку приміщення. Однак, у деяких випадках ванна може встановлюватися на підлогу, наприклад, якщо у вас є спеціальні вимоги щодо доступності або якщо у вас немає можливості встановити ванну на стіну. У такому випадку ванна фіксується за допомогою кріпильних елементів на підлозі.

Хто займається встановленням ванни?

Встановленням ванни зазвичай займається спеціалізованим сантехніком. Сантехнік повинен мати досвід роботи та знати технології встановлення різних типів ванн, а також вміти забезпечити надійне та безпечне підключення ванни до водопроводу та водовідведення.