Сьогодні складно знайти людину, яка могла б похвалитися наявністю достатньої кількості вільного часу, щоб його вистачало на вирішення різноманітних побутових питань. Причому часто часу недостатньо навіть на дрібні проблеми, наприклад, заміну лампочки, що перегоріла. Що вже говорити про більш глобальні питання, коли потрібне встановлення сантехніки.

Сучасне оснащення санвузлів – ванни, раковини, змішувачі та крани, душові кабіни – технологічно складне та потребує грамотного підходу. З огляду на це фахівці не рекомендують займатися цією роботою самостійно. Відсутність належного досвіду та практики може призвести до неправильного монтажу та підключення сантехнічних приладів. Тим більше, що потрібно робити все акуратно і не пошкодити обробку приміщення.

Самостійне встановлення сантехніки в Києві може призвести до різних неприємних наслідків. У кращому разі нічого просто не працюватиме. У гіршому – технологію монтажу буде порушено, і передбачити наслідки буде неможливо. Можливо все – від неправильної роботи до прориву системи та затоплення сусідів будь-якої миті.

Уникнути цього можна, якщо замовити монтаж сантехніки у спеціалізованій компанії «Сантехніки». Якщо ви хочете з комфортом користуватися водопостачанням та каналізацією, тоді цей варіант – найкраще рішення. Ми виконуємо повний спектр робіт із підключення сантехніки.

Чим відрізняється кваліфікований монтаж сантехніки у будинку?

Щоб усе працювало справно, дуже важливо, щоб підключення сантехніки здійснювалося відповідно до всіх галузевих правил і норм:

 • майстри дотримуються діючих державних стандартів та рекомендацій конкретних виробників;
 • підтримують акуратність під час роботи, щоб не пошкодити чистове оздоблення у приміщенні;
 • здійснюють повну перевірку виробу на працездатність, виявлення та своєчасне усунення всіх супутніх проблем;
 • дають гарантію на всі види робіт, у тому числі встановлення сантехнічних приладів.

Все це вже включають ціни на монтаж сантехніки, що виконується нашою компанією.

Монтаж сантехніки: пропозиція від професіоналів

У нашій компанії ви можете замовити заміну та встановлення сантехнічних систем будь-якого рівня складності, незалежно від класу та виробника. Ми виконуємо «під ключ» встановлення таких компонентів системи:

 • біде та унітазів;
 • раковин у ванній, мийок у кухні;
 • систем фільтрації та очищення води;
 • змішувачів, кранів та рушникосушителів;
 • бойлерів та проточних водонагрівачів;
 • душових кабін, ванн, у тому числі гідромасажних.

Вам потрiбен монтаж сантехніки в квартирі або в приватному будинку? Ми впораємося із завданням будь-якого ступеня складності. Тим більше, що на встановлення сантехніки ціни настільки привабливі, що ви суттєво заощадите сімейний бюджет.

Чому вам варто звернутися до «Сантехніки»?

Наша компанія вже понад 10 років успішно працює на столичному ринку, надаючи кваліфіковану допомогу у всьому, що стосується сантехнічних приладів та систем. За цей час ми обладнали понад 4000 квартир. Мешканці столиці все частіше звертаються до нас за допомогою, і їх приваблює не лише найдоступніша на монтаж сантехніки ціна у Києві. Наша компанія пропонує такі переваги кожному своєму клієнту:

 • Прозоре ціноутворення. Весь прайс-лист на сантехнічні послуги вказано на сайті. Це означає, що ви відразу знатимете, скільки коштуватиме та чи інша робота. Підсумкова вартість монтажу сантехніки може лише трохи відрізнятися від заявленої (це обумовлено складністю об’єкта).
 • Штат кваліфікованих майстрів. Кожен співробітник нашої компанії має розряд не нижче 4-го та кілька років практичного досвіду. Завдяки цьому ми завжди досягаємо потрібного результату якнайкраще.
 • Швидкий відгук на заявки. З яким питанням ви не звернулися б до нас, можете бути впевненими – ваше замовлення буде взято в роботу максимально оперативно, і це ніяк не відображається на ціні за монтаж сантехніки.
 • Індивідуальний підхід. Ви точно знатимете, що робить наш спеціаліст у вашій ванній або на кухні. Все абсолютно зрозуміло та прозоро. При цьому майстри приїжджають на виклик із усіма необхідними інструментами та обладнанням.

Ми можемо і точно зробимо все, щоб нова сантехніка служула вам вірою і правдою без поломок довгі роки. «Сантехніки» завжди прагнуть того, щоб клієнти були задоволені виконаними роботами на всі 100%. Саме тому на встановлення сантехніки ціна у Києві в нашій компанії стартує з 200 гривень. Звертайтеся – майстер уже готовий виїхати до вас.

 

Вам потрібна допомога у встановленнi сантехніки?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення сантехніки

Скільки коштує установка сантехніки?

Вартість встановлення сантехніки залежить від безлічі факторів, таких як тип сантехніки, складність робіт, необхідність проведення спеціальних вимірювань і розрахунків, а також тарифи сантехніка. Щоб дізнатися про точну вартість установки сантехніки, рекомендується отримати цінову пропозицію від сантехніка.

Що сантехніки мають робити безплатно?

Сантехніки повинні робити такі речі безкоштовно:
1. Оцінити роботу, яку потрібно виконати, та надати цінову пропозицію. Це зазвичай не вважається окремою роботою, а є частиною послуги, яку вони надають.
2. Виявити та усунути невеликі несправності або незначні проблеми, які можуть бути усунені швидко та легко.
3. Надати поради та рекомендації щодо догляду за сантехнікою та ремонту невеликих проблем, які можна усунути самостійно.

Скільки коштує установка крана?

Вартість установки крана залежить від різних факторів, таких як тип крана, місце встановлення, складність роботи і т.д. Щоб дізнатися точну вартість установки крана, рекомендується отримати цінову пропозицію від сантехніка.

Як вважається точка у сантехніці?

У сантехніці точка часто використовується для позначення кількості обладнання, такого як унітази, раковини, ванни і т. д., яка може бути підключена до однієї точки водопостачання. Зазвичай одна точка відповідає одному устаткуванню, але у деяких випадках може бути кілька точок, з’єднаних в одну систему.