Встановлення умивальника, раковини у ванній
Раковина – це постійний атрибут будь-якої ванної кімнати. Сьогодні виробники пропонують користувачам раковини різних розмірів і форм. Їх виготовляють із кераміки, скла, коріану (синтетичного матеріалу різних кольорів) та мармуру – як штучного, так і натурального.
Способи встановлення умивальника (раковини)
Встановлення умивальника у ванній – це непростий процес, тому довірте його досвідченому спеціалісту з компанії «Сантехнік». Раковини та умивальники з бюджетних чи дорогих матеріалів встановлюють у різний спосіб.
- На ніжці. П’єдестал – це керамічна труба довжиною 70-80 см, яка приховує труби та служить опорою для раковини. Він завжди має стандартну висоту і може бути зменшений. А от якщо треба “підростити” ніжку “тюльпана”, то основу доповнюють підставкою.
- Накладним чи врізним методом на стільницю. Накладні раковини височіють над стільницею на 10 см, а висота самої стільниці не повинна бути більше 90 см. Така раковина здається окремим елементом від столика, і навіть ручка змішувача в цьому випадку ставиться на стіл. А от якщо чаша встановлена врізним способом, то змішувач ставиться або на раковину, або на стільницю. При цьому врізана сантехніка височить над столиком лише на кілька сантиметрів.
- Кріпляться до стіни. Раковина може бути прикріплена до стіни за допомогою спеціальної фіксуючої металевої основи, але при цьому водопровідні труби буде видно. Перевагою такого монтажу є наявність вільного місця під раковиною, куди зазвичай ставлять пральну машинку.
- У комплекті із тумбою. Такі умивальники продаються в комплекті з меблями та ставляться безпосередньо на них. Професійний майстер сервісу «Сантехнік» здійснить встановлення умивальника у ванній кімнаті. Усі наші спеціалісти мають 4 розряд, тому впораються з монтажем будь-якого типу.
Встановлення умивальника (раковини) у ванній кімнаті
Монтаж відбувається у кілька етапів. Спочатку фахівець перекриє холодну та гарячу воду, а потім перевірить, чи підходять труби та злив до обраного пристрою. Якщо ні, доведеться поставити нові труби або подовжити старі. Далі сантехнік демонтує стару раковину: зніме змішувач, сифон, кріплення раковини та чашу. Майстер визначить висоту кріплення раковини до стіни (цей показник залежить від зросту мешканців будинку). Далі, у разі монтажу пристінної чаші він поставить кронштейни. Встановлення умивальника на стільницю (або з тумбою) у ванній – це простіший процес, який здійснюється без кронштейнів.
У процесі встановлення такої сантехніки чашу або ставлять на стільницю, або кріплять тумбочку. Після цього слідує останній етап – підключення умивальника у ванній. Майстер приєднає змішувач до стіни, стільниці або раковини, підключить зливний сифон. Завершуючи роботу, він перевірить міцність кріплення умивальника та герметичність сифона. Підключення умивальника (раковини) у ванній – це складний процес.
У процесі встановлення дилетант може припуститися багато помилок: розколоти чашу, залишити зазор між чашею та стіною, роздавити гумові прокладки, поставити раковину на старі кріплення, пошкодити різьблення та навіть встановити сантехніку криво. Звертайтеся до професіоналів! У компанії «Сантехнік» працюють лише найкращі фахівці, які здійснять встановлення умивальника (раковини) у туалеті швидко та професійно.
Вам потрібна допомога в встановленнi умивальника у ванній кімнаті?
ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС
Питання та відповіді по послузі встановлення умивальника, раковини у ванній
Для встановлення раковини вам потрібно:
1. Зібрати необхідні інструменти та матеріали: раковина, монтажний комплект, сантехнічний клей, теплоізоляційна стрічка, прокладки та рукавички.
2. Вимкнути воду, знайти головний кран води та закрити його.
3. Зняти стару раковину, знімаючи фланці та відкручуючи гайки, які кріплять раковину до раковини.
4. Переконатись, що отвори в стільниці підходять за розміром до раковини. Використовуйте прокладки, якщо потрібно.
5. Нанести сантехнічний клей на фланці раковини.
6. Встановити раковину, прилягаючи до стільниці, а потім закрутити фланці та гайки.
7. Підключити воду, відкривши головний кран та перевіривши роботу раковини.
8. Встановити змішувач, якщо він не входить у комплект раковини.
Вартість установки умивальника залежить від низки факторів, таких як:
1. Тип умивальника (одноразовий, підвісний, підлоговий і т.д.)
2. Складність монтажу (якщо потрібно перенести труби або встановлювати умивальник у нове місце)
3. Розташування умивальника (якщо він встановлюється на другому поверсі або вище, ціна може бути вищою)
4. Регіон (ціни на послуги сантехніка можуть відрізнятися у різних регіонах)
У середньому, ціна установки умивальника починається від 500 гривень і може сягати кількох тисяч рублів. Щоб дізнатися точну вартість, вам слід звернутися до сантехніки або компанії, яка надає послуги з установки умивальників.
Для встановлення раковини з напівп’єдесталом необхідно:
1. Встановіть напівп’єдестал на місце, де буде розташована раковина.
2. Встановіть раковину на півп’єдестал і закріпіть її елементами кріплення.
3. Встановіть сальники між раковиною та напівп’єдесталом, щоб уникнути протікання води.
4. Укладайте серветки утеплення між раковиною та напівп’єдесталом.
5. Проклейте герметиком усі шви між раковиною та напівп’єдесталом, щоб уникнути протікання води.
6. Перевірте надійність кріплення та протікання, якщо все гаразд підключайте водопостачання та каналізацію.
Раковина кріпиться до тумби за допомогою елементів крыплення, таких як болти та гайки. Вони використовуються для фіксації раковини на місці та запобігання її руху. Часто раковина кріпиться до тумби прямо над самою тумбою, але є й варіанти, коли вона кріпиться до тумби на окремому напівп’єдесталі. Деякі раковини мають спеціальні кріплення на задній стороні, які дозволяють встановлювати їх на тумбу без використання елементів кріплення. Необхідно дотримуватися інструкцій з встановлення раковини та тумби, які надаються виробником.