Встановлення умивальника, раковини у ванній
Раковина – це постійний атрибут будь-якої ванної кімнати. Сьогодні виробники пропонують користувачам раковини різних розмірів і форм. Їх виготовляють із кераміки, скла, коріану (синтетичного матеріалу різних кольорів) та мармуру – як штучного, так і натурального.
Способи встановлення умивальника (раковини)
Встановлення умивальника у ванній – це непростий процес, тому довірте його досвідченому спеціалісту з компанії «Сантехнік». Раковини та умивальники з бюджетних чи дорогих матеріалів встановлюють у різний спосіб.
- На ніжці. П’єдестал – це керамічна труба довжиною 70-80 см, яка приховує труби та служить опорою для раковини. Він завжди має стандартну висоту і може бути зменшений. А от якщо треба “підростити” ніжку “тюльпана”, то основу доповнюють підставкою.
- Накладним чи врізним методом на стільницю. Накладні раковини височіють над стільницею на 10 см, а висота самої стільниці не повинна бути більше 90 см. Така раковина здається окремим елементом від столика, і навіть ручка змішувача в цьому випадку ставиться на стіл. А от якщо чаша встановлена врізним способом, то змішувач ставиться або на раковину, або на стільницю. При цьому врізана сантехніка височить над столиком лише на кілька сантиметрів.
- Кріпляться до стіни. Раковина може бути прикріплена до стіни за допомогою спеціальної фіксуючої металевої основи, але при цьому водопровідні труби буде видно. Перевагою такого монтажу є наявність вільного місця під раковиною, куди зазвичай ставлять пральну машинку.
- У комплекті із тумбою. Такі умивальники продаються в комплекті з меблями та ставляться безпосередньо на них. Професійний майстер сервісу «Сантехнік» здійснить встановлення умивальника у ванній кімнаті. Усі наші спеціалісти мають 4 розряд, тому впораються з монтажем будь-якого типу.
Встановлення умивальника (раковини) у ванній кімнаті
Монтаж відбувається у кілька етапів. Спочатку фахівець перекриє холодну та гарячу воду, а потім перевірить, чи підходять труби та злив до обраного пристрою. Якщо ні, доведеться поставити нові труби або подовжити старі. Далі сантехнік демонтує стару раковину: зніме змішувач, сифон, кріплення раковини та чашу. Майстер визначить висоту кріплення раковини до стіни (цей показник залежить від зросту мешканців будинку). Далі, у разі монтажу пристінної чаші він поставить кронштейни. Встановлення умивальника на стільницю (або з тумбою) у ванній – це простіший процес, який здійснюється без кронштейнів.
У процесі встановлення такої сантехніки чашу або ставлять на стільницю, або кріплять тумбочку. Після цього слідує останній етап – підключення умивальника у ванній. Майстер приєднає змішувач до стіни, стільниці або раковини, підключить зливний сифон. Завершуючи роботу, він перевірить міцність кріплення умивальника та герметичність сифона. Підключення умивальника (раковини) у ванній – це складний процес.
У процесі встановлення дилетант може припуститися багато помилок: розколоти чашу, залишити зазор між чашею та стіною, роздавити гумові прокладки, поставити раковину на старі кріплення, пошкодити різьблення та навіть встановити сантехніку криво. Звертайтеся до професіоналів! У компанії «Сантехнік» працюють лише найкращі фахівці, які здійснять встановлення умивальника (раковини) у туалеті швидко та професійно.