Раковина – це постійний атрибут будь-якої ванної кімнати. Сьогодні виробники пропонують користувачам раковини різних розмірів і форм. Їх виготовляють із кераміки, скла, коріану (синтетичного матеріалу різних кольорів) та мармуру – як штучного, так і натурального.

Способи встановлення умивальника (раковини)

Встановлення умивальника у ванній – це непростий процес, тому довірте його досвідченому спеціалісту з компанії «Сантехнік». Раковини та умивальники з бюджетних чи дорогих матеріалів встановлюють у різний спосіб.

  1. На ніжці. П’єдестал – це керамічна труба довжиною 70-80 см, яка приховує труби та служить опорою для раковини. Він завжди має стандартну висоту і може бути зменшений. А от якщо треба “підростити” ніжку “тюльпана”, то основу доповнюють підставкою.
  2. Накладним чи врізним методом на стільницю. Накладні раковини височіють над стільницею на 10 см, а висота самої стільниці не повинна бути більше 90 см. Така раковина здається окремим елементом від столика, і навіть ручка змішувача в цьому випадку ставиться на стіл. А от якщо чаша встановлена ​​врізним способом, то змішувач ставиться або на раковину, або на стільницю. При цьому врізана сантехніка височить над столиком лише на кілька сантиметрів.
  3. Кріпляться до стіни. Раковина може бути прикріплена до стіни за допомогою спеціальної фіксуючої металевої основи, але при цьому водопровідні труби буде видно. Перевагою такого монтажу є наявність вільного місця під раковиною, куди зазвичай ставлять пральну машинку.
  4. У комплекті із тумбою. Такі умивальники продаються в комплекті з меблями та ставляться безпосередньо на них. Професійний майстер сервісу «Сантехнік» здійснить встановлення умивальника у ванній кімнаті. Усі наші спеціалісти мають 4 розряд, тому впораються з монтажем будь-якого типу.

Установка умивальника, раковини у ванній - 1 51

Встановлення умивальника (раковини) у ванній кімнаті

Монтаж відбувається у кілька етапів. Спочатку фахівець перекриє холодну та гарячу воду, а потім перевірить, чи підходять труби та злив до обраного пристрою. Якщо ні, доведеться поставити нові труби або подовжити старі. Далі сантехнік демонтує стару раковину: зніме змішувач, сифон, кріплення раковини та чашу. Майстер визначить висоту кріплення раковини до стіни (цей показник залежить від зросту мешканців будинку). Далі, у разі монтажу пристінної чаші він поставить кронштейни. Встановлення умивальника на стільницю (або з тумбою) у ванній – це простіший процес, який здійснюється без кронштейнів.

У процесі встановлення такої сантехніки чашу або ставлять на стільницю, або кріплять тумбочку. Після цього слідує останній етап – підключення умивальника у ванній. Майстер приєднає змішувач до стіни, стільниці або раковини, підключить зливний сифон. Завершуючи роботу, він перевірить міцність кріплення умивальника та герметичність сифона. Підключення умивальника (раковини) у ванній – це складний процес.

У процесі встановлення дилетант може припуститися багато помилок: розколоти чашу, залишити зазор між чашею та стіною, роздавити гумові прокладки, поставити раковину на старі кріплення, пошкодити різьблення та навіть встановити сантехніку криво. Звертайтеся до професіоналів! У компанії «Сантехнік» працюють лише найкращі фахівці, які здійснять встановлення умивальника (раковини) у туалеті швидко та професійно.

Вам потрібна допомога в встановленнi умивальника у ванній кімнаті?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС