Традиційно з настанням весни в наших будинках починаються планові відключення гарячої води. А іноді неприємні сюрпризи у вигляді аварій із подальшим відключенням трапляються й узимку. І таке відбувається дедалі частіше, адже труби давно застаріли, а працівники комунальних служб найчастіше займаються лише точковим ремонтом.

Тому багато хто прагне забезпечити незалежність від «капризів» тепломережі. Для встановлення вам знадобиться водонагрівач і сантехнік, якщо ви не впевнені у власних силах. Рекомендуємо звернутися до компанії з бездоганною репутацією та великим досвідом роботи, щоб уникнути прикріх неприємностей, наприклад, у «Сантехніки».

Встановлення проточного водонагрівача на кухні: особливості процесу

Якщо ви володієте навичками сантехнічних робіт, встановлення водонагрівача не спричинить труднощів. Однак, якщо вам потрібна висока якість складніших робіт (наприклад, встановлення сушки для рушників) або ви не впевнені у своїх силах, зверніться до професіоналів – це заощадить час і гроші.

Вартість встановлення проточного водонагрівача не буде такою ж високою, як можливий ремонт у разі прориву труби або поломки нагрівача через порушення технології його встановлення. Та й часу на усунення подібних наслідків знадобиться набагато більше.

Ремонт сантехніки – досить складний процес. І справа тут навіть не в навичках, а у величезній ціні помилки. Адже у разі неправильного монтажу може постраждати не лише дороге обладнання, а й ремонт вашої квартири та квартир сусідів, який потрібно буде робити після усунення потопу.

Тому встановлення проточного водонагрівача у ванній – відносно просте завдання лише для фахівців. Адже його необхідно приєднати не тільки до системи водопостачання (підвести холодну воду), а й до електромережі. І зробити це потрібно максимально акуратно, оскільки контакт електрики з водою може бути фатальним.

Щоб дізнатися точну вартість сантехнічних робіт, завітайте на сайт. Ви можете переконатися в тому, що вона не співмірна з можливим усуненням наслідків непрофесійної установки обладнання. Як завжди, скупий платить двічі. Втім, якщо ви впевнені у власних навичках, можете встановити такий водонагрівальний прилад самостійно.

Встановлення проточного водонагрівача — ціна питання

Прайси на сантехнічні роботи представлені на всіх сайтах, що пропонують подібні послуги. Якщо проточний водонагрівач за наявності певних навичок можна встановити самостійно, то монтаж твердопаливного котла все ж таки варто доручити професіоналам, адже цей процес досить складний.

Чому ж варто звертатися до спеціалістів? Для цього існує низка причин:

  • доступна ціна;
  • гарантія якості;
  • стислі терміни виконання робіт;
  • легке та швидке вирішення всіх сантехнічних проблем.

Якщо ви все ж таки вирішили впоратися з цією проблемою самостійно, для початку необхідно вибрати місце для кріплення такого водонагрівача. Головною вимогою є відсутність для бризок води. Найлегше з нагрівачем для душу – його найчастіше монтують над душовою стійкою на стіні.

Крім того, необхідно врахувати зріст тих, хто проживає в квартирі, адже вони повинні мати можливість включати/вимикати прилад, не відчуваючи при цьому незручностей. До того ж переключити температурний режим часто буває потрібно під час прийому душу. Тому розміщуємо нагрівач на відстані витягнутої руки найнижчого члена сім’ї.

Також необхідно враховувати, наскільки зручним буде використання приладу під час його експлуатації. Не варто забувати про те, що в душі досить слизько, тому тягнутися до кнопок перемикання температури буде не лише незручно, а й небезпечно. Якщо монтувати прилад буде фахівець, він може порадити оптимальне місце розташування, виходячи зі свого досвіду.

Важливі нюанси встановлення: не проґавити головного

Вибираючи місце для встановлення нагрівача, як душового, так і кухонного, насамперед необхідно переконатися в тому, що ним буде зручно користуватися, адже вмикати/вимикати водонагрівач доведеться щоразу під час миття посуду або прийому душу. Незручне розташування такого приладу може ускладнити життя.

Ще на етапі покупки водонагрівача визначтеся з тим, які режими роботи вам потрібні. Чим більше варіантів регулювання є на водонагрівачі, тим він дорожчий. Часто можна обмежитися двома режимами: коли використовується один тен для нагріву (виправдано влітку, коли температура холодної води досить висока) і коли вмикаються обидва.

Як бачимо, вибір та встановлення водонагрівача – досить відповідальний процес. Тому варто підійти до нього обдумано та з повною відповідальністю.

Вам потрібна допомога у встановленні проточного водонагрівача на кухню або у ванну кімнату?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення проточного водонагрівача

Скільки коштує проточний водонагрівач?

Вартість установки проточного водонагрівача залежить від кількох факторів, таких як тип проточного водонагрівача, складність установки, вартість матеріалів та роботи сантехніка.

Що потрібно для підключення проточного водонагрівача?

Для підключення проточного водонагрівача вам може знадобитися наступне:
1. Прокладки та фітинги для з’єднання трубопроводів з водонагрівачем.
2. Труби та муфти для підключення водонагрівача до водопроводу та водовідведення.
3. Електропроводка та роз’єми для підключення водонагрівача до електромережі.
4. Кріпильні елементи для встановлення водонагрівача на стіну або на підлогу.
5. Інструменти, такі як викрутка, плоскогубці, пасатижі тощо.

Як підключити проточний водонагрівач на кран?

Щоб підключити проточний водонагрівач на кран, виконайте такі кроки:
1. Підготуйте труби та фітинги для підключення водонагрівача. Зазвичай потрібно встановити кран у стіні або на підлозі, а потім з’єднати його із водонагрівачем за допомогою труб та фітингів.
2. Встановіть водонагрівач. Дотримуйтесь інструкцій з встановлення, що йде в комплекті з водонагрівачем. Зазвичай потрібно з’єднати водонагрівач з трубами за допомогою прокладок і фітингів, а також елементами кріплення, щоб закріпити водонагрівач на стіні або на підлозі.
3. Підключіть водонагрівач до електромережі.

Який потрібний кабель для підключення проточного водонагрівача?

Зазвичай для підключення проточного водонагрівача потрібен електрокабель з одним з наступних перерізів: 1,5 мм, 2,5 мм, 4 мм. Перетин електрокабелю має відповідати потужності вашого водонагрівача та умовам експлуатації.