Існує кілька видів монтажу кухонних раковин: накладний, врізний та підстільний. І якщо установку накладним методом може здійснити недосвідчений майстер, то складніші способи вже потребують професійного підходу. Усі спеціалісти з компанії «Сантехнік» мають 4 розряд, тому впораються з роботою будь-якого рівня складності. Установку мийки в стільницю здійснюють відповідно до певних технологічних норм.

  1. Накладні. Мийки, як правило, виготовляють із металу. Вони мають невелике металеве крило ліворуч або праворуч від чаші. Такі мийки накладають на тумбу без верху. Комунікації при цьому будуть заховані за дверцятами тумбочки. Такий тип кріплення має істотний недолік: стик між мийкою і тумбою не герметичний, тому туди може потрапити волога.
  2. Врізні. Врізна раковина ставиться в заздалегідь виготовлене в стільниці отвір і кріпиться за допомогою кронштейнів та притисків. Виглядає така конструкція дуже гармонійно. За такого способу монтажу стики герметизуються. У процесі встановлення раковини на кухні фахівець акуратно проробить отвір у стільниці, виготовленій з будь-якого матеріалу: МДФ, деревини, каменю або синтетичних матеріалів.
  3. Підстільна. Мийку встановлюють так, щоб її краї виявилися опущеними нижче за рівень стільниці. Цей спосіб установки застосовують у тому випадку, якщо стільниця виготовлена ​​з твердого матеріалу: твердої деревини, каменю та скла. Від традиційних такі мийки відрізняються підвищеною здатністю до шумопоглинання, гігієнічністю, компактністю та приємним зовнішнім виглядом.

Звертайтеся до компанії «Сантехнік», і ми змонтуємо раковину будь-яким підходящим

способом.

Як проходить монтаж миття на кухні?

Установка мойки на кухні - ustanovka rakoviny na kuhneВстановлення накладноії мийки – це нескладний процес. У процесі монтажу пристрій просто кріплять до тумби відповідного розміру, а потім приєднують до каналізації. Щоб прикріпити раковину на мийку, майстер спочатку вкручує в тумбу шурупи, а потім ставить на неї кріплення.

Процес встановлення врізноії мийки розглянемо докладніше, адже саме цей спосіб монтажу є «золотою серединою» за складністю. Фахівець компанії «Сантехнік» здійснить встановлення врізноії мийки за таким планом. Він привезе із собою на місце всі необхідні для цього інструменти: електродриль, герметик, пасатижі, викрутки, лобзик.

  • Спочатку фахівець заклеїть стільницю малярським скотчем так, щоби не пошкодити матеріал поверхні. Потім він виріже в основі отвір за шаблоном, заздалегідь прикріпленим до стільниці.
  • Майстер обробить стільницю дуже обережно – щоб не лишилося й подряпини. Він зачистить краї отвору та покриє їх герметиком.
  • Сантехнік здійснить перевірку правильності виконаної роботи. Після цього він поставить мийку, закріпить її, притягне кути і зафіксує.
  • Завершальний етап – це підключення мийки на кухні. Чашу підключать до каналізації та водопроводу. Іноді для полегшення монтажу використовується манжетка. Фахівець встановить змішувач та розмістить між краном та гайкою гумову прокладку.

Встановлення мийки під стільницю – це складне завдання, яке вимагає від майстра великого професіоналізму. Її практично неможливо здійснити без досвіду та достатнього рівня знань. У процесі монтажу такої сантехніки доведеться дуже ретельно обробити краї стільниці, адже їх буде добре видно.

 

У процесі встановлення кухонної мийки недосвідчена людина може припуститися багато помилок: порушення герметичності між мийкою та стільницею, неправильний вибір місця для встановлення, погана фіксація мийки та ін. Усі сантехніки нашої компанії мають 4 розряд, тому виконують роботи будь-якої складності без помилок. Викликайте майстра з компанії «Сантехнік» – та насолоджуйтесь ідеальною роботою сантехнічних приладів у своєму будинку.

Ціни на встановлення мийки (з підключенням змішувача та сифону)

 

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ЦIНА (ГРН.)
Звичайна складність встановлення мийка 500
Підвищена складність встановлення мийка 600

Вам потрібна допомога в установці мийки на кухню, душової кабіни, опалення, каналізації чи вентиляції?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС