Якщо ви придбали душову кабіну і хочете якнайшвидше прийняти гарячий душ, звертайтеся до фахівців з досвідом! Команда майстрів «Сантехніки» здійснить встановлення гідробоксу або кабіни максимально швидко та недорого.

Як відбувається підключення душової кабіни?

Монтують душ у два етапи: збирання та встановлення душової кабіни (без піддону, з високим або низьким піддоном). Існує два типи душових кабін: це безпосередньо кабіна, яка стикується зі стінами ванної, і бокс, тобто окрема конструкція.

Етап 1. Складання піддону

Низький піддон ставлять на зливний сифон, після чого кріплять до підлоги герметиком. Далі для посилення герметичності стикування з поверхнею плитки пристрій притискають важким предметом до підлоги. Рамні високі піддони спершу збирають із складових деталей і лише потім ставлять на злив та герметизують. Високі рами зміцнюють додатково, адже вони є недостатньо стійкими.

Якщо піддон встановлюють глибоким способом, його прикріплюють до місця за допомогою кріплень. Далі такий пристрій підключають до каналізації, а потім проводять перевірку якості зливу води та закладають щілини між піддоном та стіною за допомогою силікону. Установка душової кабіни з низьким або високим піддоном здійснюється за різними правилами, і з усіма тонкощами такої роботи впорається лише фахівець. Якщо ж кабіна не має піддону, потрібно облаштувати бетонну основу і лише потім закріпити душовий трап для зливу води. Зверніть увагу, що при цьому доведеться або зробити бетонне підвищення в обраному для душу місці, або «підростити» підлогу ванної на кілька сантиметрів.

Етап 2. Складання кабіни

Шторка кабіни складається з боковин, стекол, верхньої та нижньої дуги. Спочатку дві дуги ставлять на спеціальні кріплення, після чого до них за допомогою пазів кріплять стійки. Деталі герметизують силіконовими ущільнювачами, а потім за допомогою шурупів кріплять скло.

Далі ставлять передній екран, потім роблять позначки на місці майбутнього кріплення. Процедура виглядає нескладною, але якщо ви ніколи не ставили екран на стінні кріплення, то на практиці завдання здасться нездійсненним. Потрібно встановити душову кабіну? Звертайтеся до майстрів компанії «Сантехніки».

Гідробокс монтують схожим способом, але при цьому потрібно врахувати деякі важливі тонкощі, які впливають на правильне функціонування кабіни. Зверніться до професійного майстра, який знає про всі особливості роботи такої сантехніки. Людина без досвіду та спеціальних знань не впорається із встановленням душового боксу.

Етап 3. Дверцята

Кожні дверцята оснащені чотирма отворами – по парі у нижній та у верхній гранях. У ці отвори ставлять ролики, які фіксуються за допомогою ексцентрика та гвинтів, що використовуються для регулювання цих деталей. Дверцята навішують на спеціальний паз. Існують ролики без притиску, які монтуються інакше. Спочатку майстер ставить верхні коліщатка, потім двері вішають на направляючі пристрої вгорі, а потім нижні напрямні ролики кріплять до дверцят.

Чому варто звернутися до компанії «Сантехніки»?

  1. Монтаж душової кабіни та складання гідробоксу – це завдання для досвідчених майстрів. Всі наші сантехніки мають 4 розряд, тому швидко впораються із завданням.
  2. Матеріали із собою. Майстер привезе на місце всі необхідні матеріали, і ви можете придбати їх зі знижкою!
  3. Ви можете наперед дізнатися ціни на всі наші послуги. Незначні зміни ціни можливі лише у разі збільшення обсягу робіт та матеріалів.

Придбали душову кабіну? Ми здійснимо встановлення, ремонт та налаштування конструкції професійно, швидко та з урахуванням усіх особливостей моделі. Проконсультуємо як правильно вибрати душову кабіну!

Ціни на встановлення душової кабіни

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ЦIНА (ГРН.)
Звичайна складність установки кiбина 1500
Підвищена складність установки кiбина 2200

Вам потрібна допомога в установці душової кабіни чи ванни, опалення, каналізації чи вентиляції?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення душвої кабінки

Чи потрібний дозвіл на встановлення душової кабіни замість ванни?

“У деяких випадках установка душової кабіни замість ванни може вимагати дозволу відповідних органів.
Наприклад, якщо ви живете в квартирі в багатоквартирному будинку, установка душової кабіни може вимагати погодження з власниками інших квартир та компанією, що управляє. У такому разі вам може знадобитися скласти та подати заяву на погодження ремонту.”

Які мінуси у душової кабіни?

Душова кабіна має ряд переваг, таких як ергономічність, зручність, можливість регулювання температури та напору води. Однак вона також має деякі мінуси:
1. Вартість: душова кабіна коштує більше, ніж ванна.
2. Споживання води: у душовій кабіні використовується більше води, ніж у ванні, що може позначатися на вашій квартплаті.
3. Втрата тепла: у душовій кабіні швидше остигає вода, ніж у ванні.

Що входить до встановлення душової кабіни?

Зазвичай установка душової кабіни включає такі роботи:
1. Демонтаж старої ванни чи душової кабіни.
2. Монтаж нової душової кабіни. Це може включати встановлення кабіни на стіну, а також підключення до водопроводу і водовідведення.
3. Встановлення душового гарнітура, якщо використовується.
4. Налаштування системи циркуляції та опалення води.
5. Перевірка працездатності та наявність усіх необхідних елементів.

Скільки коштує збірка душової?

Вартість збирання душової кабіни залежить від ряду факторів, таких як тип кабіни, складність установки, наявність додаткових елементів, розташування кабіни і т.д. Рекомендується уточнювати вартість збирання у сантехніка або спеціалізованих компаній, щоб отримати точну вартість послуг.