Якщо ви придбали душову кабіну і хочете якнайшвидше прийняти гарячий душ, звертайтеся до фахівців з досвідом! Команда майстрів «Сантехніки» здійснить встановлення гідробоксу або кабіни максимально швидко та недорого.

Як відбувається підключення душової кабіни?

Монтують душ у два етапи: збирання та встановлення душової кабіни (без піддону, з високим або низьким піддоном). Існує два типи душових кабін: це безпосередньо кабіна, яка стикується зі стінами ванної, і бокс, тобто окрема конструкція.

Етап 1. Складання піддону

Установка душової кабіни - kabinu dusha mozhno smontirovat svoimi silami

Низький піддон ставлять на зливний сифон, після чого кріплять до підлоги герметиком. Далі для посилення герметичності стикування з поверхнею плитки пристрій притискають важким предметом до підлоги. Рамні високі піддони спершу збирають із складових деталей і лише потім ставлять на злив та герметизують. Високі рами зміцнюють додатково, адже вони є недостатньо стійкими.

Якщо піддон встановлюють глибоким способом, його прикріплюють до місця за допомогою кріплень. Далі такий пристрій підключають до каналізації, а потім проводять перевірку якості зливу води та закладають щілини між піддоном та стіною за допомогою силікону. Установка душової кабіни з низьким або високим піддоном здійснюється за різними правилами, і з усіма тонкощами такої роботи впорається лише фахівець. Якщо ж кабіна не має піддону, потрібно облаштувати бетонну основу і лише потім закріпити душовий трап для зливу води. Зверніть увагу, що при цьому доведеться або зробити бетонне підвищення в обраному для душу місці, або «підростити» підлогу ванної на кілька сантиметрів.

Етап 2. Складання кабіни

Шторка кабіни складається з боковин, стекол, верхньої та нижньої дуги. Спочатку дві дуги ставлять на спеціальні кріплення, після чого до них за допомогою пазів кріплять стійки. Деталі герметизують силіконовими ущільнювачами, а потім за допомогою шурупів кріплять скло.

Далі ставлять передній екран, потім роблять позначки на місці майбутнього кріплення. Процедура виглядає нескладною, але якщо ви ніколи не ставили екран на стінні кріплення, то на практиці завдання здасться нездійсненним. Потрібно встановити душову кабіну? Звертайтеся до майстрів компанії «Сантехніки».

Гідробокс монтують схожим способом, але при цьому потрібно врахувати деякі важливі тонкощі, які впливають на правильне функціонування кабіни. Зверніться до професійного майстра, який знає про всі особливості роботи такої сантехніки. Людина без досвіду та спеціальних знань не впорається із встановленням душового боксу.

Етап 3. Дверцята

Кожні дверцята оснащені чотирма отворами – по парі у нижній та у верхній гранях. У ці отвори ставлять ролики, які фіксуються за допомогою ексцентрика та гвинтів, що використовуються для регулювання цих деталей. Дверцята навішують на спеціальний паз. Існують ролики без притиску, які монтуються інакше. Спочатку майстер ставить верхні коліщатка, потім двері вішають на направляючі пристрої вгорі, а потім нижні напрямні ролики кріплять до дверцят.

Чому варто звернутися до компанії «Сантехніки»?

  1. Монтаж душової кабіни та складання гідробоксу – це завдання для досвідчених майстрів. Всі наші сантехніки мають 4 розряд, тому швидко впораються із завданням.
  2. Матеріали із собою. Майстер привезе на місце всі необхідні матеріали, і ви можете придбати їх зі знижкою!
  3. Ви можете наперед дізнатися ціни на всі наші послуги. Незначні зміни ціни можливі лише у разі збільшення обсягу робіт та матеріалів.

Придбали душову кабіну? Ми здійснимо встановлення, ремонт та налаштування конструкції професійно, швидко та з урахуванням усіх особливостей моделі. Проконсультуємо як правильно вибрати душову кабіну!

Ціни на встановлення душової кабіни

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ЦIНА (ГРН.)
Звичайна складність установки кiбина 1500
Підвищена складність установки кiбина 2200

Вам потрібна допомога в установці душової кабіни чи ванни, опалення, каналізації чи вентиляції?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС