Установка біде - bide

Колись біде вважалося розкішшю та екзотикою, але сьогодні призначення цього предмета сантехніки вже ні в кого не викликають ні запитань, ні збентежених усмішок.

Існує два способи монтажу біде: підлоговий та навісний. Підлогове біде просто прикріплюють до підлоги та підключають до води та каналізації, а навісне кріплять до стіни, ховаючи при цьому комунікації у стінному отворі. Якщо ви вибрали монтаж біде у підвісному вигляді, майте на увазі, що в майбутньому його буде важче ремонтувати, ніж підлогове, адже для цього доведеться розкривати нішу.

Існує два типи гігієнічних сантехнічних пристроїв за типом раковини: з низхідним і зі висхідним струменем води. У першому випадку вода тече з крана зверху вниз, а в другому б’є фонтанчиком з отвору в дні чаші. При нижній подачі вода рухається до виходу по обідку, нагріваючи сидіння. У цьому випадку монтаж буде складнішим, адже перед встановленням доведеться спершу зібрати систему фонтанчика.

Підключення біде: етапи роботи

Встановлення біде – це процес не менш складний, ніж монтаж унітазу. Спочатку майстер підготує механізми, потім встановить сифон та змішувач, а на останньому етапі він прикріпить виріб до підлоги та підключить його до каналізації.

  1. Обладнання. Сантехнік перевірить чашу на предмет тріщин та переконається у повноті комплектації. Сифон та змішувач у комплект не входять, тому їх доведеться придбати додатково. Для біде підійде як зовнішній, так і внутрішній змішувач. Змішувачі для біде мають розсікачі, які сприяють зміні напрямку струменя води.
  2. Сифон та змішувач. Сантехнік встановить змішувач для холодної та гарячої, а також пару вентилів. Потім він з’єднає кран із трубами води за допомогою підкладок та металевого обплетення. Майстер поставить сифон, який складається з еластичної гофротруби та міцного корпусу біде. Підключення займає чимало часу та передбачає багато етапів.
  3. Встановлення на підлогу. Майстер зробить розмітку, встановить чашу і переконається, що підводки мають оптимальну довжину. Він просвердлить перфоратором отвір і зафіксує кріплення в отворі за допомогою дюбелів та рідких цвяхів, а потім обробить підлогові системи герметиком.
  4. Підключаємо до каналізації. Сантехнік здійснить розведення труб і прикріпить шланги прямо за біде, а потім сховає труби за панель із пластику або гіпсокартону. Потім він підключить водопостачання та перевірить працездатність системи.

Підключення біде до водопроводу – це завершальний етап, після якого можна використовувати сантехнічний прилад. Ми рекомендуємо звернутися до хорошого майстра, який впорається з роботою швидко та не зашкодить дорогу сантехніку. Команда спеціалістів компанії «Сантехнік» швидко реагує на виклики та якісно виконує найскладніші завдання.

Ціни на встановлення біде

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ЦIНА (ГРН.)
Установка біде шт. вiд 1200
Демонтаж біде шт. вiд 300

Вам потрібна допомога в установці біде?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС