Якщо в ящику для білизни накопичилися речі, а пральна машина раптом заблокувала дверцята або не зливає воду, головне – не панікувати! Звертайтесь до компанії «Santexniki»! На нашому рахунку вже понад 5 тисяч задоволених клієнтів та 4300 обслужених квартир. У нас замовляють ремонт пральних машин вдома із чотирьох причин.

 • Говоримо ціну одразу. Розкажіть диспетчеру про вашу проблему, і він назве приблизну вартість ремонту ще за телефоном (коли майстер точно встановить причину поломки, ціна може змінитися незначно).
 • Обслужимо професійно. Всі наші сантехніки мають четвертий розряд, тому замовляючи у нас ремонт пралень у Києві ви можете не сумніватися у тому, що майстер швидко впорається із завданням. Наші співробітники – професіонали своєї справи, тому хамство та неохайний зовнішній вигляд виключені.
 • Поважаємо ваш час. Диспетчер уважно вислухає вас та спланує виїзд спеціаліста на найближчий час. На прохання клієнта сантехнік попередить про свій приїзд наперед.
 • Ремонт пральних машин вдома в Києві та області під ключ. Вам не доведеться місяць чекати на свою техніку з сервісу – після візиту майстра машинка запрацює знову. Якщо ж доведеться придбати додаткові деталі для заміни, спеціаліст постарається завершити завдання якнайшвидше!

Що робити, якщо пральна машина зламалася?

Отже, в якому випадку може знадобитися ремонт пральної машини? Існує багато видів поломок:

 • вода витікає назовні;
 • вода не нагрівається;
 • пристрій не віджимає одяг;
 • машинка не зливає воду або робить це часто;
 • дверцята заблоковані або не відчиняються;
 • мотор чи помпа не працюють;
 • техніка б’ється струмом;
 • чути сторонні звуки;
 • індикатори горять, але програма не запускається.

Якщо вам знадобився ремонт пральної машини в Києві чи області, телефонуйте у сервіс «Santexniki»! Вже за кілька хвилин ви знатимете, коли прийде майстер. Давайте проаналізуємо причини найчастіших поломок і дізнаємось, у якому випадку проблему можна вирішити самостійно.

 1. Не віджимає. Можливо, ви неправильно вибрали програму? Якщо причина не в цьому, значить, зламався двигун, зіпсувався електронний модуль або засмічився зливний фільтр.
 2. Не всмоктує воду. Переконайтеся, що кран на трубі знаходиться у положенні відкрито. Якщо причина не в цьому, значить зіпсувався клапан подачі води, пресостат або модуль, засмічився фільтр або заблокувався люк.
 3. Не зливає воду. Якщо рідина залишилася в машині, отже, зливний отвір засмічився. Надалі це може спричинити поломку насоса. На жаль, почистити злив може лише професіонал.
 4. Калюжі довкола машинки. Забився фільтр дозатора, система затоки-сливу, пошкоджені манжети люка або шланги, насос втратив свою герметичність.
 5. Не вмикається. Перевірте, чи кран подачі рідини відкритий. Якщо він в нормі, виходить, з ладу вийшла кнопка включення, електронний блок управління або система блокування люка.

Якісний, недорогий ремонт пральних машин у Києві від «Santexniki»

Ремонт пральної машинки може знадобитися в тому випадку, якщо з ладу вийде одна або кілька базових деталей. Грамотний майстер швидко визначить проблему за певними ознаками. Давайте розберемося, які найважливіші механізми в більшості випадків ламаються в машині, і як це впливає на роботу пристрою.

 1. Активатор. У кожному пристрої з верхнім завантаженням є деталь під назвою активатор, який обертає воду і білизну. У більшості випадків активатор тримається на спеціальному болті, який знаходиться нижче верхньої кришки та пом’якшувача дозатора. Ця деталь повинна добре прилягати до валу, що його задіює, інакше вона не зможе забезпечувати повноцінну роботу пристрою. Якщо одна з частин активатора коливається в процесі руху барабана, це означає, що він зіпсувався і його доведеться замінити. Замовте ремонт пральної машини у «Santexniki», і ми швидко вирішимо проблему!
 2. Перемикач кришки. Цей пристрій веде електрику до таймера. Зламаний перемикач кришки – деталь, яка загрожує безпеці людей! Якщо майстер запідозрить, що він зламаний, перевірить приводи та важелі, а також відключить прилад від електрики та перевірить його мультиметром.
 3. Амортизатори. Рух прального пристрою при віджиму пом’якшують спеціальні деталі – амортизатори. Вони прикріплені до несучої рами ззовні, щоб до них дістатися, доведеться зняти панель спереду або ззаду. Якщо розпірки розбалансовані, машина може видавати гучні звуки при віджимі, а також пересуватися на місці або тремтіти. Якщо цю поломку не усунуть вчасно, незабаром вібрація зашкодить інші деталі машини.
 4. Ремінь приводу передачі. Якщо машина зупиняється, можливо, ремінь вже почав виходити з ладу. Якщо ж вона шумить або в процесі роботи відчувається запах гару, швидше за все, ремінь вже майже зношений. Ремонт пралень часто замовляють у тому випадку, якщо техніка почала «стукати». Майстер зніме передню панель та оцінить, чи настільки зношені деталі. Перш ніж зробити заміну, досвідчений майстер перевірить, чи вільно рухається натягувач.

Ремонт пральних машин вдома в Києві та області

Пральна техніка постійно піддається впливу навантажень, але не всі користувачі знають, як правильно поводитися зі своїм пристроєм. Якщо поломка сталася з вини власника, професіонал підкаже, як уникнути подібних неприємностей у майбутньому, щоб звертатися до сервісу більше не довелося. При належному підході вам вдасться уникнути несправностей та непередбачених фінансових витрат.

Звертайтеся до «Santexniki»! Якщо зламалася пральна машина, ремонт від фахівців нашої компанії коштуватиме набагато дешевше, ніж покупка нової побутової техніки. Співробітники сервісу завжди знаходять оптимальний спосіб вирішення проблеми. За вашим бажанням майстер привезе з собою на місце не лише витратні матеріали, а й усі додаткові деталі для заміни, які можуть знадобитися під час роботи.

Чи цікавить ремонт пральної машини?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі ремонт пральних машин

Скільки коштує ремонт двигуна в пральній машині?

Ціна ремонту двигуна в пральної машини залежить від багатьох факторів, таких як модель пральної машини, рівень складності ремонту та місцезнаходження. У середньому ціна може коливатися від 2000 до 8000 гривень, але в залежності від конкретних умов ціна може бути вищою або нижчою. Рекомендується перевіряти ціни у різних компаній або майстрів перед викликом.

Скільки коштує ремонт плати у пральній машині?

Ціна ремонту плати в пральної машини залежить від багатьох факторів, таких як модель пральної машини, рівень складності ремонту та місцезнаходження. У середньому ціна може коливатися від 1000 до 4000 гривень, але в залежності від конкретних умов ціна може бути вищою або нижчою. Рекомендується перевіряти ціни у різних компаній або майстрів перед викликом.

Скільки коштує виклик майстра з ремонту пральної машини?

Ціна виклику майстра з пральної машини залежить від багатьох факторів, таких як місцезнаходження, рівень складності ремонту та кваліфікація спеціаліста. У середньому, ціна виклику може коливатися від 500 до 1500 гривень. Рекомендується перевіряти ціни у різних компаній або майстрів перед викликом.

Які бувають несправності пральних машин?

Загальні поломки пральних машин включають:

1. Не включається
2. Не запускається програма прання
3. Не наливається вода
4. Не обертається барабан
5. Не дренажується вода
6. Помилки кодів
7. Не працює термостат
8. Не працює мотор
9. Не працює насос води.