Ви втомилися від постійних незручностей через те, що душова кабіна не працює так, як має? Погано відчиняються дверцята або натиск води далекий від ідеалу? Чи не працюють додаткові опції? Цілком можливо, що настав час замовити в нашій компанії ремонт душових кабін.

Ви не одні у своїй біді, адже багато цих сантехнічних пристроїв мають властивість ламатися, в тому числі через свої конструктивні особливості. І повернути їх у робочий стан – завдання першорядної ваги.

Чому затребуваний ремонт душових кабін у Києві?

Душові кабіни сьогодні навіть популярніші, ніж традиційні ванни. Вони займають зовсім небагато місця, практичні, допомагають швидше привести себе в порядок і набагато функціональніші. Це ідеальний варіант для малогабаритної квартири, хоча ми знаємо чимало прикладів, коли душову кабіну ставлять також до ванної.

Крім зручності та можливості швидко викупатися, душова кабіна має ще одну вагому перевагу – додаткові функції. Вона дає безліч можливостей людині, щоб розслабитися. Від опції тропічного душу та парогенераторів до медіапрогравача та гідромасажу. Все, що потрібно для комфорту та задоволення.

Проте все має свою ціну. Душові бокси:

 • набагато важче у плані монтажу, підведення комунікацій та підключення;
 • вимогливіший до якості води та захисту окремих елементів від впливу вологи та навколишнього середовища;
 • технічно складніше, тому їх обслуговування потребує спеціальних навичок. Це особливо стосується мультифункціональних боксів, з масажем, підсвічуванням, медіа та іншим.

Список можна продовжити, проте незалежно від деталей ремонт душових кабін краще довірити кваліфікованим сантехнікам, які знають, що робити у конкретних ситуаціях та мають усі необхідні інструменти, обладнання для цього.

Які поломки трапляються найчастіше?

Душові бокси чутливі до якості монтажу та вимагають дбайливого догляду. З нашого досвіду найчастішими причинами поломок виявляються саме помилки під час встановлення, недотримання умов експлуатації, проблеми в електромережі. Хоча природне зношування також грає свою роль.

90% поломок можна віднести до трьох основних груп:

 • пошкодження елементів корпусу. Особливо при експлуатації кабіни страждають петлі та ролики, які відповідають за відкриття/закриття дверей. Сюди також належать численні пластикові деталі із прискореним зносом.
 • Вихід із ладу сантехнічного обладнання. Змішувач, сифон, лійка, шланг – на їхню працездатність впливає не тільки пряма експлуатація, але також якість води. Без фільтрів грубої та тонкої очистки води наявні домішки буквально руйнують їх.
 • Проблеми із електроприладами. Сучасні душові бокси майже завжди комплектуються підсвічуванням, радіо, парогенератором та іншими пристроями. Електричні вироби набагато вразливіші у вологому середовищі ванної кімнати.

Вам може здаватися, що поломка несерйозна і впоратися з нею можна самостійно. Проте реальність така, що з’ясувати рівень проблеми непросто. Так само як і полагодити, щоб усе працювало як годинник без належного досвіду, навичок та інструментів вкрай складно. Занадто вже хитромудра і технічно складна конструкція, щоб самому проводити ремонт душових кабін.

Переваги роботи досвідченого майстра

Будь-які роботи з сантехнікою вимагають акуратності та ґрунтовності. Недбалість чревата серйозними наслідками, від раптового прориву води та затоплення до короткого замикання. Ремонт душових кабін у Києві – не виняток.

Тільки досвідченому сантехніку під силу:

 • точно визначити всі несправності та їх причину;
 • за необхідності закупити всі необхідні деталі або проконсультувати на їх вибір;
 • повністю усунути усі виявлені неполадки;
 • переконатися, що все працює як слід, і сюрпризів не виникне;
 • дати гарантію на виконані роботи.

На стороні наших фахівців кваліфікація не нижче 4-го розряду, величезний практичний досвід, набір інструментів та обладнання – все це гарантія того, що буде виконано професійний ремонт душових кабін у Києві з гарантією результату.

Чому вам варто звернутися до «Сантехніки»?

Наша компанія вже понад десять років надає професійні сантехнічні послуги в Києві та його околицях. Наша філософія – високі стандарти обслуговування мають бути доступні для всіх.

Кожному клієнту «Сантехніки» пропонують наступні переваги обслуговування:

 • Оперативне приймання заявок у всіх районах столиці. Наші майстри розподілені таким чином, щоб замовлення оброблялися однаково швидко як на Позняках, так і на Борщагівці та в будь-якому іншому районі.
 • Висока культура обслуговування. Наші фахівці приїжджають на виклик у суворо обумовлений час, завжди ввічливі та акуратні. Якщо у вас залишаються питання, вони завжди відповідають на них.
 • Доступні та прозорі розцінки. Прайс-лист на наші послуги розміщено на сайті. Ви можете заздалегідь ознайомитись з розцінками на основні роботи та знати, скільки буде коштувати той чи інший ремонт душових кабін у Києві.

Душові бокси сьогодні – не розкіш, а можливість повноцінно жити у наш метушливий час. І якщо вони не працюють, ми швидко це полагодимо. Ваше життя має бути комфортним і не залежати від забаганок техніки.

Який ремонт душових кабін у Києві виконують «Сантехніки»?

Ми виконуємо весь спектр робіт, пов’язаний із встановленням душових кабін, їх обслуговуванням та ремонтом. Ми робимо неполадки будь-якого ступеня складності, у тому числі виправляємо неполадки з гідроізоляційною системою, зливом, додатковим сантехнічним обладнанням.

Крім того, наші майстри охоче консультують з питань експлуатації та самостійного обслуговування гідробоксів, їх налаштування та багатьох інших. Послуги «Сантехніки» – це завжди справне обладнання та комфортне повсякденне життя без зайвих витрат.

 

Чи цікавить ремонт душових кабін?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі ремонт душових кабін

Скільки коштує відремонтувати душову кабіну?

Ціна на ремонт душової кабіни залежить від багатьох факторів, таких як тип пошкодження, матеріали та комплектуючі, які необхідні для ремонту, а також від рівня кваліфікації майстра. Оцінити вартість ремонту без детальної діагностики неможливо.

Що може зламатися у душовій кабіні?

1. Вентилятор
2. Душовий шланг
3. Душова головка
4. Клапан перемикання води
5. Термостат
6. Насос для подачі води.

Як відновити герметичність душової кабіни?

1. Використовувати спеціальні ущільнювачі
2. Замінити застарілі ущільнювачі
3. Встановити нові ущільнюючі кільця або стрічки
4. Замінити дефектні елементи, такі як душовий шланг або душова головка
5. Використовувати спеціальні клеї або ущільнювальні матеріали для запечатування щілин.

Чи можна відремонтувати душову кабіну?

Так можна. Ремонт душової кабіни може включати заміну ущільнювачів, деталей, таких як душовий шланг або душова головка, а також запечатування щілин або тріщин. Однак, залежно від складності поломки, можливо, буде потрібна допомога професійного фахівця.