Найменші поломки чи збої у роботі унітазу призводять до справжньої катастрофи. Багато хто сподівається на те, що їх умінь і знань буде достатньо, і намагаються вирішити проблему, не запрошуючи спеціаліста. На жаль, часто наслідки подібної самодіяльності є плачевними.

Тому сантехнік у Києві — одна з найпопулярніших спеціальностей. Особливо, якщо майстер якісно виконує свою роботу і приходить у точно обумовлений час. Наші фахівці здатні оперативно усунути навіть найсерйозніші поломки і позбавити вас дискомфорту, який вони завдають.

Ремонт бачків унітазу: до кого звертатися, якщо виникли проблеми

Іноді, коли потрібен терміновий ремонт або, наприклад, установка умивальника, багато хто не знає, куди звернутися і нерідко намагаються вирішити проблему самотужки. Але через деякий час бачок знову починає текти, а під умивальником із завидною регулярністю утворюються калюжі.

Ремонт унітазу – прерогатива фахівця. Отже, намагатися заощадити на цій послузі просто безглуздо. Надалі така «розважливість» може обернутися набагато більшими витратами та навіть компенсацією на ремонт сусідської квартири.

Серед переваг звернення до фахівців:

  • оперативне вирішення проблеми. Професіоналам не потрібно шукати потрібні інструменти або бігти до магазину за витратними матеріалами;
  • дослідність. Кваліфікований майстер гарантовано виконає роботу якісно;
  • безкоштовна консультація з профільних питань. Ви завжди можете звернутися до контакт-центру, співробітники якого нададуть вам всю необхідну інформацію та зорієнтують щодо вартості послуги;
  • пунктуальність. Назавжди забудьте про необов’язкових жеківських сантехніків, які приходили в зручний для них, а не для вас час;
  • оптимальне співвідношення ціна/якість;
  • доставка необхідних матеріалів. Вам потрібно лише розповісти оператору про проблему, що виникла, і майстер прибуде з усім необхідним.

Також ви можете звернутися, якщо вам потрібні установка рушникосушарки, виконання інших складних сантехнічних робіт. Не варто ганятися за дешевизною і дзвонити по телефону, зірваному з оголошення на стовпі, – так ви ризикуєте, зокрема, і своєю дорогою сантехнікою.

Ремонт зливного бачка унітазу з кнопкою з нижнім підведенням води

Складно уявити собі сучасний будинок без ванної та туалету. Але оскільки сантехніка активно експлуатується, дуже часто виникають її поломки. Через особливості використання найуразливіший у цьому плані — зливний бачок. Тому саме такий ремонт сантехніки найбільш затребуваний.

Останнім часом одна з найпопулярніших конструкцій бачків – з нижнім підведенням води до кнопки. Подібні пристрої поступово витіснили менш естетичні та вимагають більше місця для монтажу аналоги з бічним підключенням. Бачки з нижнім підводом дорожчі, але при цьому вони мають високу зносостійкість і їх легше ремонтувати.

Від кількості кнопок залежить витрати води при змиві. Якщо хочете заощаджувати, віддайте перевагу моделі з двома кнопками. Такі пристрої дозволять суттєво мінімізувати витрати води. На особливості ремонту та експлуатації бачка кількість кнопок не впливає.

Поплавець у моделях, що розглядаються, переміщається строго вертикально. Цей факт обов’язково варто враховувати у разі виникнення будь-яких поломок. Мембранний клапан скріплює такий поплавець із кнопкою і вся ця конструкція в комплексі відповідає за процедуру змиву води.

Ремонт зливного бачка унітазу: як уникнути неприємностей

Якщо ви виявили, що бачок підтікає або заклинив, то перш ніж починати намагатися вирішити проблему самостійно, варто уточнити вартість сантехнічних робіт. Ціна на послуги вас приємно здивує. У результаті ви вкотре переконаєтеся у цьому, що будь-яку роботу варто довіряти професіоналам.

Навіть незначна поломка при неправильному усуненні може вивести з ладу всю систему змиву. У найкращому разі вам доведеться її повністю міняти, у гіршому — ремонтувати не лише свою, а й затоплену сусідську квартиру.

Подачу води до бачка регулює діафрагма, а змінює її позицію кульовий кран. Останній управляється за допомогою тієї самої кнопки на кришці бачка. Сам слив здійснює розташований посередині нижньої частини корпусу сифон. Він повинен бути надійно закріплений на трубі, що відводить, для цього використовують спеціальну прокладку, яку називають сідлом.

Якщо для вас ця схема не до кінця зрозуміла або, вивчивши тематичні ролики в інтернеті, ви все ж таки не ризикуєте усувати поломку самостійно, наші майстри з радістю допоможуть вам. Пам’ятайте: робота, виконана професіоналами, буде якісною та заощадить ваші гроші, час та нерви.

Чи цікавить ремонт бачка унітазу?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі ремонт бачка унітазу

Що робити, якщо постійно тече вода в унітазі?

Якщо вода постійно тече в унітазі, слід зробити наступні кроки:
1. Відключіть воду під час ремонту.
2. Визначте місце витоку.
3. Якщо витік не складний, можете спробувати усунути його самостійно, використовуючи спеціальні комплектуючі та інструкції.
4. Якщо витік складний або ви не впевнені у своїх здібностях, зверніться до ліцензованого сантехніка.

Важливо вчасно виправити витік, щоб уникнути додаткових проблем та високих витрат на ремонт.

Скільки коштує ремонт бачка унітазу?

“Ціна на ремонт бачка унітазу залежить від багатьох факторів, таких як тип бачка, місце розташування, складність ремонту тощо.
Зазвичай, ціна може коливатися від 350 і вище в залежності від умов.”

Що робити, якщо зливний бачок пропускає воду?

1. Перевірити, чи не засмічений бачок.
2. Якщо засмічений, видалити засмічення.
3. Якщо це не допомогло, перевірити кільця ущільнювача і замінити якщо потрібно.
4. В останню чергу може знадобитися заміна цілого бачка.

Рекомендується звернутися до професійного сантехніка, щоб отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні проблеми.

Що робити, якщо тече між бачком і унітазом?

1. Перевірити кільця ущільнювачів на пошкодження або стоншення.
2. Перевірити, чи правильно встановлений бачок.
3. Якщо кільця ущільнювача витончені, замініть їх.
4. Якщо неправильно встановлено бачок, перевстановіть його.

Якщо проблему не усунуто, рекомендується звернутися до професійного сантехніка для діагностики та вирішення проблеми.