Компанія «Сантехніки» пропонує послуги з встановлення насосних станцій у приватних будинках, на дачах та навіть у квартирах. Спеціалісти з великим практичним досвідом приїдуть на ваш об’єкт у межах Києва та району, оперативно та якісно виконають усі роботи, у тому числі ремонт сантехніки, нададуть гарантію.

 

«Сантехніки» – це доступні ціни, прозоре ціноутворення, співробітники з розрядом за спеціальністю не нижче 4-го, швидка передача заявок у роботу, весь спектр сантехнічних послуг та професійні консультації з усіх питань, які можуть виникнути.

Установка насосної станції у приватному будинку – основні вигоди

В умовах, коли житло не підключене до системи центрального водопостачання, питання організації повноцінного водопроводу з холодною та гарячою водою виникає особливо гостро. Це особливо стосується приватного сектору, котеджів та дач.

Купівля та монтаж насосної станції забезпечує безпосередню подачу води з джерела в будинок або пiд інші потреби. Це комплексна система обладнання, призначена для покриття потреб людини у питному та технічному водопостачанні. Вона традиційно складається з:

 

 • насоса, який робить забір води із джерела;
 • мембранного бака (гідроакумулятора), куди під тиском закачується вода;
 • реле тиску, завдяки якому система заповнює використаний запас;
 • манометра, який контролює тиск на вході у водогін.

 

Комплектація може відрізнятися залежно від конкретної моделі, але система в цілому забезпечує вирішення багатьох проблем. Ви купуєте обладнання, де основні вузли оптимально збалансовані відносно один одного, а монтаж практично готовий до експлуатації. Єдиний нюанс може виникнути, якщо у продажу не знайдете агрегат, що задовольняє ваші вимоги. Наприклад, забір води необхідно проводити з колодязя (свердловини) завглибшки понад 7-9 метрів, поверхневому насосу в такій ситуації просто не вистачить потужності.

 

Однак і тут «Сантехніки» пропонують гідне рішення – встановлення насосної станції у будинку з ручним підбором основних вузлів. У результаті ви отримаєте систему, яка:

 

 • має запас води. Навіть за відключеної електрики ви завжди залишитеся з водою в крані, оскільки її подача з гідроакумулятора не вимагає запуску насоса;
 • спрацьовує автоматично. Грамотно підібрана електроніка забезпечує злагоджену роботу системи – при падінні тиску в баку нижче за певну позначку комплекс автоматично добирає запас;
 • економна у побуті. Витрата електроенергії станцією приблизно вдвічі нижче, навіть якщо порівнювати із звичайним поверхневим насосом за рахунок періодичності роботи.

І, нарешті, це повноцінна система водопостачання у приватному будинку, з кранами, душем та іншими «радощами цивілізації», які доповнять встановлення умивальника з приємним дизайном та достатніми розмірами.

Встановлення насосної станції у квартирі: коли потрібно?

Наявність централізованого опалення ще не гарантує повноцінної наявності води у кранах та трубах. Жителі багатоповерхових будинків, особливо на верхніх поверхах, часто стикаються з однією з таких проблем або навіть декількома:

 

 • через слабкий напір ванна може набиратися десятки хвилин;
 • повноцінно прийняти душ, вимити посуд чи зайнятися чимось водозатратним можна лише поза годинами пік;
 • тиск у водопроводі недостатній для повноцінної роботи посудомийної чи пральної машинки, проточного водонагрівача тощо.

 

Це ознаки того, що система водопостачання не справляється зі своїми завданнями. Навряд чи вам стане легше від усвідомлення цього факту, але сама проблема легко вирішується встановленням насосної станції у квартирі, яка формуватиме необхідний водний запас під ваші потреби та подаватиме його під оптимальним тиском.

Чому при встановленні насосної станції слід звертатися до фахівців?

Встановлення такого обладнання лише на перший погляд здається простою работою. З технічної точки зору це складний процес, що потребує одночасного врахування багатьох факторів. Це:

 

 • особливі вимоги до місця розміщення та умов експлуатації (температура навколишнього середовища, вологість тощо);
 • ретельний вибір обладнання під ваші потреби. Так, якщо вибрати систему недостатньої потужності, ви не зможете повноцінно користуватися нею або вода подаватиметься під достатнім тиском на всю мережу водопроводу. Особливо, коли ви плануєте організувати ще й гаряче водопостачання, і до нього планується встановлення рушникосушарки.
 • проектування та реалізація водопровідної мережі. Вона має бути оптимізована, щоб ви могли максимально раціонально використати ресурси.
 • перевірка, тестування та введення насосної станції в експлуатацію. Насоси – досить вимоглива й примхлива техніка. Будь-які помилки і на цьому етапі чреваті надмірним зносом і швидким виходом пристроїв з ладу.

 

Всі ці та багато інших моментів здатний врахувати лише досвідчений сантехнік у Києві. «Сантехніки» – це професійне встановлення, монтаж насосних станцій у приватних будинках та квартирах за індивідуальними проектами. Ми проектуємо, реалізуємо та домагаємося злагодженої роботи навіть великих систем водопостачання.

Ви шукаєте сантехніка для установки насосної станції?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення насосної станції у приватному будинку чи квартирі

Де найкраще ставити насосну станцію?

Найкраще ставити насосну станцію в місці з хорошим доступом до води та електроенергії, також враховуючи фактори, такі як шум, вібрація та розташування щодо інших комунікацій та будівель. Рекомендується проконсультуватися з професіоналом у цій галузі для того, щоб отримати індивідуальні рекомендації.

Чи можна встановити насосну станцію у квартирі?

Так, насосні станції можна встановити у квартирі, якщо є необхідні умови та встановлені правила для даної квартири. Однак, для встановлення насосної станції потрібна професійна консультація та встановлення кваліфікованих спеціалістів.

Чи можна підключити насосну станцію до центрального водопроводу?

Так, насосну станцію можна підключити до центрального водопроводу, якщо умови дозволяють. У деяких випадках може знадобитися додаткове обладнання чи модифікація існуючих комунікацій. Найкраще звернутися до фахівця для професійної консультації та розрахунку.

У чому різниця між насосом та насосною станцією?

Різниця між насосом та насосною станцією полягає в тому, що насосна станція є більш складним та високотехнологічним обладнанням, що складається з кількох насосів, контролерів, водяних та повітряних фільтрів, а також інших компонентів. Насосна станція призначена для надійної та ефективної подачі води під тиском, у той час як насос в основному використовується для перекачування води з одного місця до іншого.