Колектор – це пристрій, який розподіляє теплоносій по гілках та контролює параметри кожної з них. Якщо вам знадобилося встановлення колектора, то звернутися варто до перевіреної компанії. Всі майстри фірми «Сантехнік» мають 4 розряд, тому мають достатній досвід для того, щоб зробити будь-яку роботу швидко та професійно. Вони знають, як правильно встановити колектор опалення, установку для теплої підлоги чи геліомеханізм.

 

Встановлення колектора опалення

Колектор роздає носій до батарей і повертає його назад, видаляє повітря із системи та відключає радіатори у разі поломки. Монтуючи пристрій, майстер визначить оптимальну орієнтацію для патрубка, потім прикріпить деталі в ніші або на шафі за допомогою кронштейнів і хомутів так, щоб зворотний елемент, що подає, не перешкоджали проходу труб. Далі він увімкне контури патрубків збоку, а потім поставить датчики та регулятори.

 

Встановлення сонячного колектора

Сонячні колектори ставлять під ухилом (на скат даху), горизонтально (на плоску поверхню), і вільно (на опору). У будь-якому випадку колектор варто оснастити основою, що підтримує. Встановлення здійснюється відповідно до таких правил:

  • патрубки розташовують на плоскій поверхні, щоб теплоносій в колекторі рухався вгору;
  • встановлюючи систему, майстер повинен затінювати його скління (непрозоре), щоб сухий колектор не перегрівся
  • азимут сонячної установки: від 30 до 45 градусів;
  • магістральні труби кладуть з ухилом 0,01 для систем без насосів і 0,002 – з примусовою циркуляцією;
  • труби та колектори слід розташувати таким чином, щоб повітря можна було легко видалити з верхньої точки системи.

Замовляйте підключення сонячного колектора до системи опалення у «Сантехніці»! Якість нашої роботи вас приємно порадує!

 

Встанолвення колектора теплої підлоги

У конструкцію колектора теплої підлоги входить запірна арматура для виходів системи та клапани регулювання, які використовуються для налаштування витрати тепла для окремих контурів. Вибираючи колектор, слід правильно підібрати кількість контурів, якщо їх буде недостатньо, то виведень не вистачить для запуску системи. Слід придбати колектор із витратомірами та роз’ємами під сервоприводи. Пристрої першого типу звужують і розширюють просвіти, а механізми другого відключають один або кілька контурів, тим самим регулюючи рівень обігріву.

Монтаж колектора теплої підлоги здійснюється відповідно до певних правил. Пристрій ставлять у шафу глибиною 12 см. У ньому розміщують всі відведення повітря і датчики тиску, а також введення труб. Шафу з колектором слід встановити вище за контури так, щоб жодна труба, що виходить з нього, не була спрямована вгору. Майстер слідкує за тим, щоб відстань від кожного з контурів до шафи була однаковою.

Замовляйте налаштування колектора теплої підлоги у спеціалістів компанії «Сантехнік»! Всі наші майстри мають найвищий розряд, тому виконають роботу швидко та професійно!

Вам потрібна допомога в установці колектора чи монтажі опалення у приватному будинку?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС