Водопровідна вода у всіх регіонах України не відповідає обов’язковим стандартам якості, Київ у цьому плані – не виняток. Вода з-під крана містить безліч шкідливих для організму бактерій, органічних та хімічних сполук, домішок та металів. Існує кілька способів очищення води. Деякі люди вважають за краще використовувати звичайний фільтри глечики, інші купують воду в балонах або ставлять фільтруючу насадку на кран. На жаль, усі ці способи очищення водопровідної води далекі від ідеалу. Найкращим рішенням є встановлення фільтрів для води.

Монтаж стаціонарного пристрою для фільтрації рідини передбачає установку окремого крана для чистої води. Вам не доведеться турбуватися про те, що чиста вода може закінчитися, адже пристрій має дуже велику пропускну здатність.

Звертайтеся до сервісного центру «Сантехніки», і майстер професійно встановить у вашій квартирі або офісі систему багатоступінчастої (грубої, тонкої, глибокої) очищення або замінить фільтр для води. У багатоступінчастому фільтраційному пристрої вода проходитиме через кілька картриджів. Ємності з різним наповненням усувають певні шкідливі добавки – важкі метали, органіку, бактерії, бруд, пісок тощо. Таким чином, ви завжди матимете доступ до очищеної води для пиття, приготування їжі та інших побутових потреб.

Існує два види очисників: з бачком та проточні. Проточні установки для очищення води є дуже продуктивними, адже їх встановлюють паралельно з основним краном. А ось накопичувальні фільтри мають резервуар для чистої води. Найкращим у цьому плані є механізм зворотного осмосу. Осмотичний пристрій усуває із води всі частки, розмір яких перевищує 0,0001 мікрон.

Пристрої для очищення складаються з адаптера, консолі, фітингів для підключення, системи кріплення для стіни, окремого крана, а також картриджів (рекомендується не менше 5) і бачка для води (окремі моделі).

Увага! Домашні стаціонарні системи потребують регулярної заміни зносу картриджів. Цю процедуру можна зробити вручну самостійно.

Як встановити фільтр для води?

Якщо ви не знаєте, як встановити фільтр для грубої очистки води, і не маєте відповідного досвіду, звертайтеся до фахівців компанії «Сантехніки». Від якості установки очисника залежатиме ваше здоров’я! Майстер швидко та професійно здійснить монтаж або заміну фільтра.

Фахівець перекриє кран (воду), а потім знімає трубку води та приєднає відвід на фільтр.

Співробітники нашого сервісу швидко та грамотно збирають фільтри будь-якого рівня складності.

Професіонал прикріпить шланги входу та виведення води, а також встановить додатковий кран, приєднає фільтр та виведе дренажний шланг у каналізацію.

Якщо колись ви пили воду зі свердловини або колодязя, то напевно відзначили для себе її м’якість та смак. Сучасні фільтри дозволяють очищати звичайну водопровідну воду до стану максимально наближеного до природного. Корисна, якісна та смачна вода із встановленого стаціонарного фільтра стане реальністю!

Звертайтеся до професіоналів із компанії «Сантехніки». Ми швидко виїдемо на місце, встановимо фільтри для води, розповімо вам про всі деталі майбутньої експлуатації та складемо план заміни картриджів. Заповнюйте заявку – професійна команда сантехніків готова до виїзду у будь-який зручний для вас час!

Ціни на встановлення фільтра для води

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ВАРТIСТЬ (ГРН.)
Установка фільтра грубої очистки води з/без нарізування різьблення фільтр вiд 600
Встановлення фільтра тонкого очищення води фільтр вiд 600
Заміна фільтруючого елемента фільтр вiд 200

Вам потрібна допомога в установці чи заміні фільтру для води?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення фільтра для води

Скільки коштує фільтр для очищення води?

Вартість установки фільтра для очищення води залежить від різних факторів, таких як тип фільтра, складність установки, місцезнаходження тощо. Деякі фільтри можна встановити самостійно, але інші вимагають залучення професійних інсталяторів. Щоб дізнатися про точну вартість установки фільтра, слід проконсультуватися з установщиками.

В якому порядку ставити фільтр для води?

Зазвичай фільтри для очищення води встановлюються в такому порядку:
1. Фільтр для видалення хлору та інших добавок, що використовуються для знезараження води.
2. Фільтр для видалення промислових забруднень, таких як розчинники, органічні сполуки та інші хімічні речовини.
3. Фільтр для видалення мікробів та бактерій.
4. Фільтр для видалення нафтопродуктів та інших органічних речовин.
5. Фільтр для видалення мінеральних забруднень, таких як залізо, марганець та алюміній.

Як підключити фільтр для води до водопроводу?

Щоб підключити фільтр для води до водопроводу, вам потрібно буде виконати такі кроки:
1. Визначте місце встановлення фільтра. Зазвичай фільтри для води встановлюються на вході до будинку, тому ви повинні знайти місце, де входить вода в будинок.
2. Підготуйте всі необхідні інструменти та матеріали. Вам можуть знадобитися такі інструменти, як гайковий ключ, викрутка, шуруповерт, мітчик і т.д. Також вам знадобляться різьбові з’єднання та трубки для підключення фільтра.
3. Вимкніть воду. Перед тим, як розпочати роботу, переконайтеся, що вода вимкнена. Ви можете це зробити, знайшовши та закривши головний кран води.
4. Встановіть фільтр. Виконуйте інструкції з установки, які йдуть у комплекті з фільтром.

Який фільтр для води краще встановити у квартирі?

Вибір фільтра для води залежить від потреб та побажань кожної людини, а також стану води у вашому районі. Якщо вам потрібно покращити смак і запах води, то вам підійде фільтр-промивка або фільтр-картридж із активованим вугіллям. Якщо ви хочете видалити хлор та інші добавки, що використовуються для знезараження води, то вам підійде фільтр із карбоновими елементами. Якщо у вашій воді є мінеральні домішки, такі як залізо або марганець, то вам підійде фільтр з елементами, що містять тверді речовини.