Установка фильтру для води - filtry1

Водопровідна вода у всіх регіонах України не відповідає обов’язковим стандартам якості, Київ у цьому плані – не виняток. Вода з-під крана містить безліч шкідливих для організму бактерій, органічних та хімічних сполук, домішок та металів. Існує кілька способів очищення води. Деякі люди вважають за краще використовувати звичайний фільтри глечики, інші купують воду в балонах або ставлять фільтруючу насадку на кран. На жаль, усі ці способи очищення водопровідної води далекі від ідеалу. Найкращим рішенням є встановлення фільтрів для води.

 

Монтаж стаціонарного пристрою для фільтрації рідини передбачає установку окремого крана для чистої води. Вам не доведеться турбуватися про те, що чиста вода може закінчитися, адже пристрій має дуже велику пропускну здатність.

 

Звертайтеся до сервісного центру «Сантехніки», і майстер професійно встановить у вашій квартирі або офісі систему багатоступінчастої (грубої, тонкої, глибокої) очищення або замінить фільтр для води. У багатоступінчастому фільтраційному пристрої вода проходитиме через кілька картриджів. Ємності з різним наповненням усувають певні шкідливі добавки – важкі метали, органіку, бактерії, бруд, пісок тощо. Таким чином, ви завжди матимете доступ до очищеної води для пиття, приготування їжі та інших побутових потреб.

 

Існує два види очисників: з бачком та проточні. Проточні установки для очищення води є дуже продуктивними, адже їх встановлюють паралельно з основним краном. А ось накопичувальні фільтри мають резервуар для чистої води. Найкращим у цьому плані є механізм зворотного осмосу. Осмотичний пристрій усуває із води всі частки, розмір яких перевищує 0,0001 мікрон.

 

Пристрої для очищення складаються з адаптера, консолі, фітингів для підключення, системи кріплення для стіни, окремого крана, а також картриджів (рекомендується не менше 5) і бачка для води (окремі моделі).

 

Увага! Домашні стаціонарні системи потребують регулярної заміни зносу картриджів. Цю процедуру можна зробити вручну самостійно.

 

Як встановити фільтр для води?

Якщо ви не знаєте, як встановити фільтр для грубої очистки води, і не маєте відповідного досвіду, звертайтеся до фахівців компанії «Сантехніки». Від якості установки очисника залежатиме ваше здоров’я! Майстер швидко та професійно здійснить монтаж або заміну фільтра.

 

Фахівець перекриє кран (воду), а потім знімає трубку води та приєднає відвід на фільтр.

Співробітники нашого сервісу швидко та грамотно збирають фільтри будь-якого рівня складності.

Професіонал прикріпить шланги входу та виведення води, а також встановить додатковий кран, приєднає фільтр та виведе дренажний шланг у каналізацію.

Якщо колись ви пили воду зі свердловини або колодязя, то напевно відзначили для себе її м’якість та смак. Сучасні фільтри дозволяють очищати звичайну водопровідну воду до стану максимально наближеного до природного. Корисна, якісна та смачна вода із встановленого стаціонарного фільтра стане реальністю!

 

Звертайтеся до професіоналів із компанії «Сантехніки». Ми швидко виїдемо на місце, встановимо фільтри для води, розповімо вам про всі деталі майбутньої експлуатації та складемо план заміни картриджів. Заповнюйте заявку – професійна команда сантехніків готова до виїзду у будь-який зручний для вас час!

 

Ціни на встановлення фільтра для води

 

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ВАРТIСТЬ (ГРН.)
Установка фільтра грубої очистки води з/без нарізування різьблення фільтр вiд 600
Встановлення фільтра тонкого очищення води фільтр вiд 600
Заміна фільтруючого елемента фільтр вiд 200

Вам потрібна допомога в установці чи заміні фільтру для води?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС