Вам необхідна консультація чи кваліфікована допомога сантехніка у Солом’янському районі? Тоді звертайтесь до сервісного центру “Сантехніки”! Наша компанія надає можливість оперативно та за доступними цінами викликати майстра додому. І якщо ви мешкаєте у Солом’янському районі Києва, тоді можете бути впевненими, що ми надамо вам професійну допомогу максимально швидко та якісно.

Усі фахівці сервісної служби “Сантехніки” надають повний спектр сантехнічних робіт у столиці та області. А викликати сантехніка у Солом’янський район Києва можна прямо на сайті фірми. Для цього необхідно просто заповнити електронну заявку, вказавши ПІБ, електронну адресу та номер телефону. Після заповнення та надсилання онлайн-форми наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

Професійні сантехніки в Солом’янському районі завжди готові обслужити об’єкти будь-якого ступеня складності або масштабів якісно і на найвищому рівні. Фахівці однаково добре впораються з поставленими сантехнічними завданнями як у маленьких приміщеннях, так і у великих офісах, торгових комплексах та готелях. Тому послугами сервісного центру “Сантехніки” активно користуються не лише приватні, а й юридичні особи, які оцінили професіоналізм та відмінну якість виконаних робіт.

Викликати професійного сантехніка у Києві в Солом’янський район

Для фахівців сервісу “Сантехніки” немає нездійсненних завдань, тому до переліку робіт входить встановлення, обслуговування та ремонт:

  • ванни, душової кабіни та унітазу;
  • раковини та змішувача;
  • миття на кухню;
  • фільтрів для води;
  • рушникосушарки;
  • бойлера і т.д.

Також компанія здійснює ремонт пральних машин у Києві в Солом’янському районі за найнижчими цінами у столиці!

Фахівці завжди підлаштовуються під графік клієнта, тому всі ремонтні роботи проводяться у зручний для вас час. Це не порушить вашого робочого режиму або плани на день. Майстри завжди готові підлаштуватись під ваш розклад і приїхати в оптимальний час на будь-який об’єкт.

Довірившись сервісу “Сантехніки”, ви ні на секунду не пошкодуєте про своє рішення, адже одним із корпоративних принципів є індивідуальний підхід до кожного клієнта. При зверненні до компанії ви завжди можете розраховувати на безоплатний виїзд майстра для оцінки фронту робіт та складності майбутнього ремонту. Замовляйте точкові послуги або повний комплекс сантехнічних операцій під ключ прямо зараз.

Вам потрібен сантехнік у Солом'янському районі Києва?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна