Сучасне життя складно уявити без такого блага цивілізації, як ванна кімната. У кожному будинку та квартирі вона не тільки виконує величезну функціональну роль, але й чудово вписується в інтер’єр всього житла, відбиваючи внутрішній світ та культуру людини. Однак для того, щоб почуватися в такому приміщенні максимально комфортно і затишно, необхідно встановити такий елемент сантехніки, як рушниковисушувач.

Навіщо потрібен рушниковисушувач?

Напевно багато хто з нас знає, що у ванній кімнаті рівень вологості вищий, ніж в інших кімнатах.

Це пов’язано з тим, що щодня ми маємо безпосередній контакт з водою, після чого на стінах і трубах накопичується волога, яка може призвести до розвитку грибкового нальоту. Найчастіше така проблема супроводжується неприємним затхлим запахом, який може негативно позначиться на здоров’ї.

Тому, для того, щоб уникнути таких неприємностей і відрегулювати оптимальний мікроклімат, рекомендується встановити рушниковисушувач. Він є невід’ємним помічником у кожному будинку. Даний пристрій спеціально призначений для сушіння рушників та дрібної білизни.

Крім того, рушниковисушувач служить для того, щоб підтримувати необхідну температуру і перешкоджати появі вогкості у ванній кімнаті.

Як вибрати?

В даний час існує безліч рушникосушителів, які відрізняються своїм зовнішнім виглядом та функціональними можливостями. Однак для вибору даного пристрою потрібен особливий підхід, адже не кожен пристрій може підійти вашій ванній кімнаті.

Серед величезної різноманітності рушникосушителів слід виділити такі основні види:

• водяний. Підключається до центральної системи опалення. Недолік таких пристроїв полягає в тому, що вони працюють лише в опалювальний сезон;

• електричний. По суті є мобільним обігрівачем, який можна встановлювати не тільки у ванній кімнаті. Єдиний його недолік – тягне надто багато електроенергії;

• комбінований. За конструкцією практично не відрізняється від водяного. Працює за рахунок вбудованого нагрівального елемента.

Декілька слів про встановлення

Як правило, встановлення рушникосушителя здійснюється після придбання даного пристрою. Часто рушникосушитель вбудовують не в опалювальну систему, а в систему гарячого водопостачання.

А сам процес установки передбачає низку таких дій, як:

• демонтаж старого рушникосушителя;

• ізоляція з’єднань;

• монтаж рушникосушителя.

І ще один момент: перш ніж приступити до робіт із встановлення, необхідно обов’язково звернутися до ЖЕКу. Це потрібно насамперед для того, щоб перекрити гарячу воду у під’їзді. Встановивши рушникосушка у ванній кімнаті, Ви забезпечите комфорт і здоров’я як собі, так і своїм близьким.