Сучасні люди звикли до комфорту. Ми не уявляємо свого життя без можливості помити руки по приходу додому, прийняти ванну, вимити посуд під теплою водою або використовуючи посудомийну машину. Всі ці блага не були б доступні без системи водопостачання. Подача води відбувається трубами, які прокладені по всьому місту. За їхню справність відповідають міські служби. Але що робити, якщо сталася поломка системи біля вашого приватного будинку чи в квартирі? Фахівці компанії «Сантехніки» прийдуть на допомогу та проведуть ремонт водопроводу. Майстри беруться до роботи будь-якої складності.

Ремонт водопроводу у приватному секторі

Які проблеми із системою подачі води можуть виникнути біля будинку чи дачі:

  • пошкодження труби через появу іржі та прогнювання;
  • розгерметизація різьблення через корозію та пошкодження лляної обмотки;
  • виходу з ладу обладнання для перекачування води, такого як насоси в свердловині;
  • забивання водопровідної труби через скупчення сміття;
  • промерзання системи в холодну пору року.

Під час ремонту труби спочатку визначається місце протікання. Далі пошкоджена частина демонтується, її вирізають за допомогою пилки. Також усуваються старі сполучні елементи та фітинги. За допомогою нових з’єднань старий матеріал замінюється на новий. Як альтернатива на пошкоджену ділянку можуть накласти бандаж або гумову латку. Вона фіксується за допомогою хомутів.

Якщо пошкоджена труба зроблена з металу, для її демонтажу використовують ножівку. Далі кріплять підготовлену частину труби та надійно фіксують її за допомогою використання паяльника.

У ремонті труб при розгерметизації важливо спочатку визначити причину появи течі. Якщо проблема виникла через пошкодження лляної обмотки, можна просто її замінити та зафіксувати герметиком або фарбою. Якщо з’явилася іржа, потрібна повна заміна різьблення. Якщо конструкція не розбірна, необхідно замінити пошкоджену ділянку.

При ремонті розгерметизації пластикових труб технологія дещо відрізняється. Для проведення таких робіт потрібне професійне обладнання, тому краще звернутися по допомогу до майстрів.

Причинами поломки техніки для водопостачання можуть бути:

  • перепади електрики;
  • знос певних систем обладнання;
  • тверда вода з домішками;
  • неправильна експлуатація.

У деяких ситуаціях установки підлягають ремонту, але вони часто вимагають повної заміни. Точний вердикт може винести лише фахівець.

При забиванні труба вимагає прочищення сантехнічним тросом. Наша компанія надає послугу прочищення каналізації. Причиною засмічення може бути корозія та вапняний наліт.

Якщо ж вода перестала надходити в будинок через промерзання, ремонт зовнішнього водопроводу відбувається шляхом видалення замерзлої ділянки та заміною його на нову. Далі трубу утеплюють за допомогою мінеральної вати чи спеціальних трубних матеріалів.

Професійний ремонт труб водопостачання

Ремонт водопровода в Киеве

Для усунення несправностей краще вдатися до допомоги майстрів-сантехніків. Вони допоможуть точно визначити причини поломки та швидко усунуть їх, використовуючи професійне обладнання. Спеціалістів ви знайдете у компанії «Сантехніки». Наші майстри допоможуть не тільки виправити поломку, але й докладуть зусиль, щоб запобігти її.

Ви можете запросити фахівців для встановлення унітазу і вони подбають про якісний монтаж всіх його систем, а також простежать, щоб шви чаші зі підлогою були герметичними, установка не хиталася. Наші майстри приєднають бачок та всю конструкцію до системи водопостачання.

Щоб вам не довелося боятися протікання, фахівці проведуть установку систем водопостачання для холодної та гарячої води у будинку. Для цього використовуються якісні матеріали та сучасне обладнання. Якщо після монтажу виникнуть проблеми, фахівці швидко усунуть їх.

Компанія займається і встановленням мийки, підключенням до неї змішувача та сифону. Повна комплектація допоможе уникнути появи течі та неприємного запаху на кухні. Якщо ви плануєте самі вибирати модель мийки та змішувача, звертайте увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Краще відразу купувати якісні вироби, ніж незабаром думати про їхню заміну.

А щоб у всіх приміщеннях будинку було тепло, наш сервіс надає послугу встановлення теплої підлоги. Ви можете вибрати електричний, інфрачервоний чи водний варіант. Останній приєднується безпосередньо до системи опалення. Спеціальні трубки для прогріву вмонтовуються під плитку або ламінат.

Для підтримки комфортної температури у ванній кімнаті в холодну пору року можна замовити встановлення рушникосушарки. Вона працює від електрики чи води. Є також комбіновані моделі, які поєднують обидва варіанти підключення. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, варто довірити монтаж фахівцям.

Як розпочати співпрацю з нами? Для цього заповніть заявку на нашому веб-ресурсі та менеджер вам передзвонить. Також ви можете самі зателефонувати за номером, вказаним на сайті, або написати на електронну пошту. Майстри виконують планові та термінові замовлення.

Наші спеціалісти проводять роботи різних видів складності, від встановлення ванни до повної заміни системи опалення у будинку. При цьому вони самі роблять підготовчі штроби та виконують демонтаж старих установок.

Вас цікавить ремонт водопровідних труб?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі ремонт водопровідних труб

Чим можна закрити водопровідну трубу?

Якщо водопровідна труба закрита, можна спробувати виправити цю проблему такими способами:
1. Промивання труби: запустіть сильний потік води через трубу, щоб змити засмічення.
2. Використання піни для очищення труб: деякі продукти можуть допомогти видалити засмічення в трубах.
3. Використання механічного інструменту: у важких випадках може знадобитися використання механічного інструменту, такого як зубчаста муфта або штанга для очищення труб.
4. Заміна ділянки труби: у разі незворотних пошкоджень може знадобитися заміна ділянки труби.

Якщо ви не впевнені, як вирішити проблему, рекомендується звернутися до професіонала.

Скільки коштує заміна водопровідних труб?

Ціна заміни водопровідних труб залежить від багатьох факторів, таких як тип труби, довжина труби, складність роботи та регіон. Вона може коливатися від 350 грн. до 1800 грн. і вище. Для точної оцінки вартості слід звернутись до сантехніка.

Куди звертатися щодо заміни труб?

Для заміни водопровідних труб слід звернутися до сантехніка або спеціалізованої компанії, яка займається встановленням та заміною систем водопостачання.

Що робити, якщо постійно тече вода в унітазі?

Якщо вода постійно тече в унітазі, слід зробити наступні кроки:
1. Відключіть воду під час ремонту.
2. Визначте місце витоку.
3. Якщо витік не складний, можете спробувати усунути його самостійно, використовуючи спеціальні комплектуючі та інструкції.
4. Якщо витік складний або ви не впевнені у своїх здібностях, зверніться до ліцензованого сантехніка.

Важливо вчасно виправити витік, щоб уникнути додаткових проблем та високих витрат на ремонт.