Сучасні люди звикли до того, що у будинку має бути вода. Ми її використовуємо скрізь: для приготування їжі, миття рук, ванни, прибирання будинку. До нас вона надходить трубами, а витікає через змішувач. Це звичне нам пристосування змішує між собою два потоки води, теплу та холодну, дозволяючи мити руки за комфортної температури. Також він дозволяє регулювати тиск подачі води. Але іноді трапляється поломка та пристрій починае текти. Чи варто одразу проводити його заміну? Ні, адже можна зробити ремонт змішувача. Для цього скористайтесь послугами спеціаліста. Сантехнік точно визначить причину поломки та здійснить заміну комплектуючих, що вийшли з ладу. Це допоможе заощадити кошти на придбання нового пристрою. При необхідності майстер також може прочистити каналізації.

Ремонт смесителя Киев

Чому трапляються поломки?

З’ясувавши причини, через які змішувачі виходять з ладу, можна постаратися запобігти поломці. Причини можуть бути такі:

  • Низька якість виробу. Іноді, намагаючись заощадити, ми купуємо сантехніку низької якості, яка має нетривалий термін служби.
  • Жорсткість води. Це призводить до того, що виріб засмічується. Домішки, пісок та наліт швидко виводять з ладу комплектуючі змішувачі.
  • Неправильні засоби для догляду за сантехнікою. Миючі засоби з вмістом кислоти ушкоджують поверхню крана. При використанні розпилювачів засоби можуть потрапляти під покриття та руйнувати його.

При виборі змішувача звертайте увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Якісні моделі виготовляють із латуні або бронзи. Ви можете дізнатися про матеріал, піднявши виріб. Хороший кран не може бути дуже легким. Найчастіше він важить близько кілограма. Якщо виріб легкий, для його виготовлення використовувалася сировина низької якості, така як металевий порошок.

Щоб уникнути ремонту змішувача у ванній або кухні, намагайтеся встановити фільтр для води. Він очистить рідину від домішок та продовжить термін експлуатації пристрою. Без фільтра не обійтися в будинках зі старою водопровідною системою та місцями з частими перебоями водопостачання. Краще подбати про наявність пристрою вже на етапі установки мийки. Досвідчений майстер здійснить якісний монтаж та приєднає фільтр до водопроводу. Встановлюючи насос для колодязя або свердловини, подбайте, щоб він також мав фільтр.

Підбираючи миючі засоби, переконайтеся, що вони придатні для вашого виду сантехніки. Краще не розпорошувати рідину для прибирання, а використовувати губку. Найбезпечнішим для покриття вважається звичайний мильний розчин. Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете уникнути ремонту змішувача. Але що робити, якщо поломка все ж таки відбулася?

Що свідчить про наявність поломки?

Про те, що виріб вийшов з ладу, можуть свідчити різноманітні ознаки. Одна з них – поганий тиск води. Причиною цієї несправності може бути засмічення аератора – невеликої сітки, яка розташована у носику крана. Вона допомагає заощаджувати воду, обмежуючи її потік. Також пристрій наповнює воду киснем, розсікаючи струмінь. А ще ця деталь дозволяє уникнути бризок. Причиною засмічення може бути іржа та інші забруднення. Зазвичай змішувач з аератором монтується під час встановлення ванни. Залежно від моделі, сітка має зовнішнє чи внутрішнє кріплення.

Ще одна проблема – підтікання крана біля основи. Вона може спричинити ремонт кухонного змішувача. У такому разі майстер може замінити спеціальне гумове кільце. Складність процедури заміни залежить від крана. Деякі моделі потребують повного демонтажу. Досвідчений майстер визначить порядок ремонту та підбере необхідні комплектуючі.

На кухнях та у ванних кімнатах встановлюють кульові одноважільні крани. За регулювання напору та температури води відповідає зручний важіль. Але й вони іноді ламаються. Ремонт кульового змішувача потрібен у таких випадках:

  • при збоях у регулюванні температури води;
  • при ускладненні блокування подачі води;
  • при надто маленькому натиску.

Причини несправностей можуть бути різними. Сантехнік допоможе усунути проблему без повної заміни змішувача.

Ремонт смесителей в Киеве

Якісний ремонт змішувача у Києві

Компанія «Сантехніки» надає послуги з встановлення та обслуговування виробів для ванної кімнати та кухні. Досвідчені фахівці займаються ремонтом змішувачів води. Вони беруться до роботи будь-якої складності. Крім дрібних поломок, фахівці проводять установку унітазу, ванни, монтаж теплої підлоги, опалення, труб. З повним переліком послуг та їх цінами можна ознайомитись на сайті сервісу.

Завдяки кваліфікованій допомозі ви можете заощадити придбання нових кранів. Якісна установка допоможе уникнути неприємних сюрпризів у вигляді зриву крана та затоплення сусідів.

Майстри також допоможуть виявити причину неприємного запаху із труб. Для цього вони можуть виконати встановлення сифона або зробити його заміну.

Вас цікавить ремонт змішувача?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі ремонт змішувача

Скільки коштує полагодити змішувач?

Ціна за ремонт змішувача залежить від багатьох факторів, таких як тип змішувача, складність ремонту та місцезнаходження. Точну ціну може надати лише кваліфікований сантехнік після перегляду проблеми.

Чому тече з-під змішувача?

Течія з-під змішувача може бути викликана різними причинами, такими як знос кільця ущільнювача, пошкодження внутрішніх частин змішувача, неправильний монтажний пристрій або просто знос встановлених вузлів.

Що робити, якщо з крана тече вода?

Потрібно визначити джерело проблеми. Якщо тече з ручної душової голови, потрібно перевірити і можливо замінити пластини клапана. Якщо тече з самого змішувача, то може знадобитися заміна кілець ущільнювачів або всього змішувача. Якщо ви недосвідчені в ремонті, краще звернутися до професіонала.

Що робити, якщо тече змішувач знизу?

Ви можете спробувати налагодити змішувач самостійно, наприклад, закрутивши гайки, замінити кільця ущільнювачів або викрутити гайки. Якщо це не допомагає, рекомендуємо звернутись до сантехніка.