Запланувавши капітальний ремонт санвузла, не варто приймати поспішних рішень. Ремонт у ванній кімнаті – це не просто заміна труб та сантехніки – це можливість по-новому все облаштувати та використовувати простір у приміщенні більш ергономічно. Отже, коли Ви позбавилися всього старого і готові кардинально поміняти (можливо об’єднати або роз’єднати) санвузол у квартирі чи будинку – почати потрібно з головного питання – розведення труб.

Розведення сантехніки у Вашій квартирі

Потрібно зазадлегіть продумати, якій саме спосіб розведення труб Вам підходить. Інакше, у майбутньому у Вас можуть виникнути проблеми.

Послідовний метод враховує поетапне поєднання всіх сантехприладів. В теорії цей метод виглядає  простим, але він не завжди зручний. При такому методі з’єднання напір розподілятиметься нерівномірно, коли два, і більше предмета будуть у використанні. До того ж, для здійснення ремонту, доведеться (на сам перед буде необхідним), відключити всю систему. Колекторний метод не є економним. Він потребуе використання великої кількості матеріалу та часу робіт. Але цей метод забезбечить рівномірний розподіл напору води з усіх сантехприладів, оскільки трубопровід до кожного предмета буде окремий. Великою перевагою колекторного методу є те, що у разі поломці не потрібно відключати всю систему.

Насправді ці обидва методи застосовуються однаково часто. Колекторний забезпечує комфорт, послідовний економить час та кошти. Який би методот Ви не обрали — прокладання водопровідних комунікацій потребує професійних знань та високої кваліфікації. Звертайтеся до нашої компанії для уникнення витрат часу та грошей. Ми гарантуємо високу якість робіт!