У компанії «Сантехніки» ви можете замовити послугу пайка труб пластикових та поліпропіленових за приємними цінами у Києві та його околицях. Ми працюємо не тільки в столиці, а й у її містах-супутниках, пропонуючи послуги досвідчених майстрів із сантехнічних систем.

Пайка труб – одна з найбільш затребуваних послуг при облаштуванні нових або оновленні старих систем холодного та гарячого водопостачання. І якість трубопроводу безпосередньо залежатиме від того, хто виконує ці роботи.

 

Чому сьогодні обирають труби із пластику та поліпропілену?

Епоха металевих трубопроводів у побуті поступово відходить у минуле, і їм на заміну прийшли поліпропіленові. Вони мають ряд важливих переваг, які і зумовлюють їхню популярність:

 • несхильність до корозії. Термін служби пластику становить півстоліття і більше за умови дбайливого відношення, при цьому він абсолютно не забруднює воду, яка проходить усередині.
 • Хімічна стійкість. Присутні у воді хімічні сполуки не вступають у реакцію з матеріалом, завдяки чому не утворюються агресивні хімічні сполуки.
 • морозостійкість. Ця якість дозволяє без побоювання використовувати пайку пластикових труб для спорудження системи водопостачання та водовідведення у приватному будинку, у котеджі, на дачі.
 • біологічна стійкість. З огляду на мінімальний коефіцієнт шорсткості не накопичуються забруднення, відповідно практично відсутнє середовище для розмноження хвороботворних бактерій.
 • безпечна експлуатація у широкому температурному діапазоні. Трубопроводу не страшні ні високі, і низькі температури, ні перепади температур.
 • немає необхідності в додатковому захисті та антикорозійній обробці. Це, поряд з відмінними технічними характеристиками, значно спрощує монтаж.

Є чимало інших переваг, які можна довго перераховувати. Єдина складність при організації системи водопостачання, водовідведення або опалення – це її монтаж, і особливо пайка пластикових труб.

Етапи монтажу поліпропіленових труб

Весь процес умовно можна розділити на три етапи: проектування, підготовка та паяння труб трубопроводу. Рівень підсумкового результату залежить від того, наскільки грамотно будуть виконані всі кроки, і наскільки довго вам не потрібен ремонт сантехніки чи мережі.

Розробка проекту

Проект системи дозволяє розрахувати кількість необхідного матеріалу, а також прив’язати трубопровід до наявної нерухомості. Варто відзначити, що хороший проект – ергономічна система з мінімальною кількістю поворотів та сполучних елементів. При цьому в ньому враховується точне розташування сантехніки, точок входу, перехідників і муфт, куточків, кріплень. Коли йдеться про систему опалення, сюди також додається все опалювальне обладнання.

Підготовка

Підготовчий етап включає закупівлю всіх необхідних матеріалів, а також збір комплекту необхідних інструментів та обладнання. До останніх відносять:

 • паяльний апарат із комплектом насадок, перехідників;
 • спеціальні тримачі та підставки;
 • рулетка для виміру, ножиці для порізки труб з поліпропілену.

Цього набору цілком достатньо для того, щоб приступити до основного етапу монтажу мережі, навіть коли проводиться установка сушки для рушників.

 

Паяння поліпропіленових труб

Масштабна та відповідальна робота, яка потребує досвіду та практичних навичок. Тільки так можна гарантувати якість та безпеку загальної системи. Паяння ппр труб включає

 1. Підготовка паяльного апарату. У нього вставляються насадки потрібного діаметра, а сам агрегат ставиться на рівне місце і виставляється на нагрівання до 260 ° (температура плавлення поліпропілену). До цієї позначки він нагрівається близько 15 хвилин.
 2. Підготовка труб. За допомогою спеціальних ножиць або труборіза вони підрізаються під 90 °, місця зрізу чистяться, знежирюються і просушуються.
 3. Розігрівання деталей. Труба насаджується в гільзу до обмежувача, а фітінг на дорні. Тимчасовий відрізок на цю операцію суворо звіряється за спеціальними таблицями з паяння поліпропіленових труб, де є свої дані під кожен тип.
 4. Безпосереднє паяння ПВХ труб. Нагріті до 260 ° деталі з’єднуються між собою з урахуванням усіх правил.
 5. Охолодження деталей. Це необхідно, щоб не допустити деформації, порушення герметичності або запаювання внутрішнього просвіту.

При подальшому зварюванні аналогічних труб та фітингів повторюються всі етапи, крім першого. Якщо ж насадки змінюються, процес повторюється повністю, поки не буде зроблено все паяння труб опалення, водопроводу або каналізації.

Чому варто звернутися до «Сантехніки»?

Наша компанія має в своєму розпорядженні цілий штат майстрів, які мають досвід роботи з обладнанням, інструментами, а також вже реалізували безліч проектів з організації водопостачання, водовідведення, в рамках яких потрібна пайка труб у ванній та будь-яких інших приміщеннях.

Ми пропонуємо найприємніші ціни на пайку пластикових та поліпропіленових труб по столиці та окрузі. Крім того даємо гарантію на всі види виконаних робіт. Питання кваліфікації сантехніка у Києві відіграє тут ключову роль, адже тільки від цього залежить, наскільки безпечним та надійним вийде трубопровід. Крім цього, в «Сантехнікі» пайка труб за ціною за точку виявляється однією з найвигідніших серед аналогічних пропозицій, особливо якщо замовляється повне облаштування, включаючи встановлення умивальника.

Цікавить пайка пластикових та поліпропіленових труб?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС