Ваші старі батареї протікають? А може вони просто не гріють, і схоже, що бруду всередині вже більше, ніж води? А може, батареї просто недостатньо потужні, щоб обігріти квартиру? Звертайтесь до компанії «Сантехнік»! Заміна радіатора батареї з нами – це швидко, просто та недорого. Усі наші майстри мають найвищий розряд, тому вміють оперативно міняти радіатори навіть узимку. Ми встановимо батарею будь-якого типу: біметалеву, сталеву, чавунну, алюмінієву та здійснимо заміну радіаторів без зварювання.

Заміна радіатора опалення: порядок робіт

Заміну батарей здійснюють за певним планом. Наведений нижче алгоритм дещо спрощений.

  1. Спочатку майстер здійснить демонтаж радіаторів опалення. Для цього він скористається болгаркою та іншим подібним обладнанням.
  2. Потім фахівець прикріпить футорні гайки до радіатора та оснастить підведення кульовими кранами.
  3. Він фарбує різьблення, а потім закріпить на ній шар ущільнювача. Потім фахівець насичить фарбою прокладку та прикрутить кран. На трубопроводі при цьому не повинно залишатися різьблення. Головне завдання майстра, який здійснює встановлення радіаторів у квартирі – це грамотна герметизація всіх кріплень. Залишки клоччя просочують фарбою для надійної фіксації крана.
  4. У різьблення на радіаторі вкручують футорки. При цьому майстер встановить гайки з різьбленням відповідного напряму – зліва з лівого, праворуч – з правого.
  5. Щоб замінити радіатор опалення, майстер використовує спеціальне обладнання. У місцях кріплення до труб на радіатори фахівець поставить «американки», а з іншого боку – кран Маєвського та заглушки.
  6. Інсталятор спочатку зафіксує батарею, а потім навісить радіатор на кронштейни. Він перевірить рівність кріплення рівнем, а потім поставить утримуючі гаки.
  7. Майстер поставить на місце усі кронштейни, повісить радіатор та зафіксує гайки розвідним ключем.

Заміна радіаторів опалення на опалювальний сезон

Перш ніж викликати майстра, доведеться отримати дозвіл експлуатаційної служби на відключення стояка опалення на 4-5 годин. Зазвичай дозвіл дають неохоче, адже всьому будинку доведеться померзнути. Якщо температура повітря в приміщенні дуже низька, а в ньому живуть не тільки дорослі, а й діти, комунальники підуть назустріч замерзаючим. Вам не страшні комунальники, і ви все ж таки хочете поміняти радіатори в квартирі? Доведеться діяти швидко! Після вимкнення стояка у підвалі треба відкрити зливний кран, а після майстер повинен якнайшвидше зняти старі радіатори та поставити фітинги. Після цього стояк включають, а у квартирі перекривають подачу тепла та встановлюють нові батареї. Заміна радіаторів опалення взимку загалом нічим не відрізняється від їх монтажу влітку. Майстер збере радіатор, прикріпить його на кронштейни, а потім увімкне тепло і переконається в тому, що батарея не протікає. Якщо ви незадоволені температурою радіаторів, не варто затягувати. Швидше з’ясуйте причину, і якщо справа все-таки у застарілій батареї, швидше замовляйте заміну радіатора опалення у квартирі! Не варто заощаджувати на власному здоров’ї.

 

Ціни на встановлення радіаторів опалення

 

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ   ОД. ВИМ. ЦІНА (ГРН.)
Заміна батарей опалення з монтажем труб та встановленням кранів середня складність радіатор 800
висока складність радіатор 1000
Встановлення батарей опалення з монтажем труб та встановленням кранів середня складність радіатор 400
висока складність радіатор 450
Встановлення батарей опалення у штатне місце без підгонки труб та встановлення кранів радіатор 500
Демонтаж чавунних батарей опалення

 

(демонтаж чавунних радіаторів опалення)

безкоштовний при виконанні заміни радіаторів опалення радіатор 200

Вам потрібна допомога в установці, заміні чи демонтажі радіаторів опалення чи батарей?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі заміна радіаторів опалення

Скільки коштує робота із заміни радіаторів опалення?

Вартість робіт із заміни радіаторів опалення залежить від багатьох факторів, таких як кількість радіаторів, місце встановлення, матеріали та інші фактори. У середньому, вартість робіт може змінюватись від 500 до 5000 гривень, але для точної оцінки слід звернутися до майстра або компанії, яка пропонує послуги із заміни радіаторів.

Як за законом змінити радіатори опалення у квартирі?

Щоб замінити радіатори опалення в квартирі, вам може знадобитися погодження з компанією, що управляє, або житловим кооперативом, якщо такі є. У деяких випадках може знадобитися дозвіл від міської влади. Переконайтеся, що нові радіатори відповідають технічним вимогам та стандартам безпеки. Важливо також забезпечити правильне встановлення та підключення нових радіаторів.

Чи потрібний дозвіл на заміну радіаторів опалення?

Заміна радіаторів опалення у квартирі може вимагати дозволу, якщо це передбачено нормативними документами. Найкраще перевірити наявність таких вимог у вашому конкретному випадку.

Скільки коштує заміна батареї опалення через ЖЕК?

Вартість заміни батареї опалення через ЖЕК залежить від багатьох факторів, таких як регіон, тип та розмір батареї, складність установки тощо. Без докладніших даних складно вказати точну вартість. Краще запитати розрахунок у місцевих провайдерів послуг ЖЕК або звернутися до компанії, яка надає послуги із заміни батарей опалення.