Якщо мешканці сусідніх квартир ходять по будинку в шортах, а вам доводиться кутатися в теплі речі та пледи, саме час перевірити та у разі потреби замінити радіатори.

Одним із способів вирішення проблеми зимового холоду у квартирі чи приватному будинку є демонтаж батареї опалення та її заміна на більш сучасний аналог. Нові радіатори ставлять у тому випадку, якщо батареї застаріли чи зламалися.

 

Заміна та встановлення батареї опалення

Існує кілька видів радіаторів: біметалічні, сталеві, чавунні та алюмінієві.

  1. Біметалічні – з алюмінієвими деталями та сердечником зі сталі. Вони розраховані на тиск 16 атмосфер, а випробувальний тиск такого механізму – 30 атмосфер. Сердечник стабільний хімічно, тому він утворює гальванічну пару з трубопроводом із міді. При цьому пристрій має приємний сучасний вигляд та захмарний ККД. Чи потрібно встановити батарею опалення? Звертайтеся до компанії «Сантехнік» – ми знаємо, як це правильно зробити!
  2. Чавунні. Старі добрі чавунні батареї важать чимало, а їхній стандартний дизайн для нас вже давно звичний. Єдиний спосіб зробити їх оригінальнішими – це пофарбувати. Експерти стверджують, що батареї насичених кольорів інтенсивніше випромінюють тепло. Чавун дуже стійкий до корозії та витримає будь-які удари гідравлічного характеру. Заміна чавунних батарей на біметалічні або сталеві – це непросте завдання, яке варто довірити професіоналам. Неправильне самостійне встановлення стане причиною прориву радіатора.
  3. Сталеві. Такий пристрій може бути панельним або секційним. Експлуатаційні властивості радіаторів другого типу нагадують характеристики біметалевих виробів. Вони здатні витримати великий тиск і не піддаються корозії. На жаль, сталеві батареї панельного та секційного підтипу схильні до гідравлічних ударів і не дуже міцні, адже їх виготовляють зі сталі товщиною всього 1,5 мм. Поміняти батареї у квартирі правильно може тільки досвідчений майстер.
  4. Алюмінієві. Важать такі пристрої дуже мало, а дизайнерська різноманітність алюмінієвих радіаторів просто вражає. Вони моментально нагріваються і дуже швидко випромінюють тепло в навколишнє середовище, але, на жаль, потребують відведення кисню. Алюмінієві нагрівальні секції в жодному разі не повинні контактувати з металевими виробами. Алюміній входить у хімічну реакцію коїться з іншими металами і швидко руйнується.

Заміна та встановлення батарей у квартирі: завдання майстра

Придбайте радіатори з розрахунком: 1 секція на 2 метри квадратних із запасом 20%. На кожну батарею слід встановити терморегулятор та вентилі. Ці деталі ставлять на другу нитку проводки та на перемичку, щоб зробити радіатор повністю автономним та відключити його у разі потреби. Замінити батарею опалення можна, коли в будинку вимкнено опалення. Для цього майстер спочатку поставить нові кронштейни (якщо старі не підходять), а потім пробки-заглушки на кран та верхній роз’єм. Внизу біля батареї ставлять кран Маєвського, а

з’єднання герметизують фум-стрічкою та герметиком. Після встановлення радіатори підключають за допомогою кульових кранів. Після спуску повітря батареями можна скористатися.

Встановлення та заміна батарей опалення у квартирі – це завдання для досвідченого майстра. Звертайтеся до компанії «Сантехнік», і наші спеціалісти здійснять заміну батарей під ключ!

Ціни на встановлення та заміну батарей

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ   ОД. ВИМ. ЦIНА (ГРН.)
Заміна батарей опалення

 

з монтажем труб та встановленням кранів

середня складність радіатор 800
висока складність радіатор 1000
Встановлення батарей опалення

 

з монтажем труб та встановленням кранів

середня складність радіатор 400
висока складність радіатор 450
Встановлення батарей опалення у штатне місце без підгонки труб та встановлення кранів радіатор 500
Демонтаж чавунних батарей опалення

 

(демонтаж чавунних радіаторів опалення)

безкоштовний при виконанні заміни радіаторів опалення радіатор 200

Вам потрібна допомога у заміні, встановленні або демонтажі батарей опалення?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення та заміна батарей опалення

Скільки коштує заміна батареї опалення через ЖЕК?

Ціна заміни батареї опалення через ЖЕК (житлово-експлуатаційний комплекс) може змінюватись в залежності від місцевих умов та регуляційних вимог. Зазвичай це може коштувати від 100 гривень та вище, залежно від моделі та типу батареї. Краще звернутися до ЖЕКу у вашому регіоні, щоб дізнатися точні ціни та деталі процедури.

Скільки коштує робота із заміни батарей опалення?

Ціна роботи із заміни батарей опалення залежить від міста, типу обладнання та складності процедури. Зазвичай це може коштувати від 500 гривень та вище. Краще звернутися до будь-якого надійного професіонала, щоб дізнатися точну ціну для вашої ситуації.

Скільки коштує монтаж батарей опалення?

Ціна монтажу батарей опалення може змінюватись в залежності від регіону, типу батареї та складності монтажу. Зазвичай це може коштувати від 1000 гривень та вище. Краще звернутися до будь-якого надійного професіонала, щоб дізнатися точну ціну для вашої ситуації.

Куди краще звернутись для заміни батареї опалення?

Для заміни батареї опалення можна звернутися до спеціаліста з компанії, що займається опаленням або загальною сантехнікою, а також до кваліфікованих монтажників. Вони зможуть зробити якісний монтаж та забезпечити необхідні гарантії. Рекомендується отримувати кілька консультацій та порівнювати ціни, щоб вибрати найкращу пропозицію.