Старі чавунні труби гріють слабо і нерідко течуть. Якщо ваші радіатори або труби застаріли, не варто чекати на прихід весни і кутатися в теплі пледи. Звертайтеся до спеціалістів і швидше змінюйте старі радіатори на нові – з максимальною тепловіддачею.

Заміна опалення у квартирі: вибираємо матеріал труб

Щоб нові труби та радіатори вас не розчарували, слід заздалегідь порадитися зі спеціалістом та вибрати комунікації з оптимального матеріалу. Сьогодні труби виготовляють із оцинкованої сталі, міді, металопластику та поліпропілену. Вони мають такі властивості:

  • металопластик не іржавіє і стійкий до гідроударів, але потребує регулярної підтяжки та плавиться через вплив на нього високої температури;
  • поліпропілен армований – не схильний до корозії та витримує досить високу температуру – до 95 градусів;
  • мідь має величезний термін експлуатації, витримує будь-яку температуру і не іржавіє, але схильна до механічного впливу;
  • оцинкована сталь – це міцний метал, який витримує будь-які температури, не іржавіє та не накопичує мінеральних відкладень. Якщо ви хочете замінити труби опалення, встановлення металевих виробів – це найбезпечніший варіант.

Установка системи опалення: з чого виготовлені радіатори?

Здатність батареї до тепловіддачі залежить від того, з якого матеріалу вона зроблена.

  1. Алюміній. Радіатори з цього матеріалу мають невелику вагу та інтенсивно випромінюють тепло. Якісна робота таких батарей можлива лише у комбінації із газовідвідними пробками. До того ж алюмінієві радіатори не повинні контактувати з деталями з інших металів.
  2. Чавун. Чавунні радіатори коштують дешево і мають чималу міцність, але водночас вони погано обігрівають приміщення. Якщо ви заміните старі чавунні радіатори на нові, якість опалення в квартирі навряд чи збільшиться суттєво.
  3. Сталь. Стійка до корозії і дуже інтенсивно віддає тепло в навколишній простір. До того ж на кожному сталевому радіаторі можна встановити термостат для регулювання температури.
  4. Біметалеві радіатори. Легкі естетичні панелі з великою тепловіддачею не схильні до корозії. Їхній недолік – велика ціна.

Заміна системи опалення у квартирі – це складний комплексний процес, який залежить від багатьох факторів. Насамперед слід звернути увагу на потужність системи. Якщо вона занадто мала, то заміна батарей допоможе лише трохи збільшити температуру в квартирі, а якщо велика – установка буде складнішою. Заздалегідь дізнайтеся про параметри потужності загальнобудинкового опалення та повідомте про них майстру, щоб він зміг зробити установку правильно.

Заміна опалення: кількість секцій

Щоб ефект від установки вас не розчарував, слід розрахувати кількість секцій батареї. Щоб правильно зробити розрахунки, слід поділити розмір кімнати на 1,7, або помножити її обсяг на тепловий потік, а потім розділити отримане число на тепловий потік однієї секції батареї. На жаль, ці формули допоможуть отримати лише приблизний результат.

Бажаєте змінити опалення в квартирі? Звертайтесь до компанії «Сантехнік»! Всі наші співробітники мають найвищий розряд, тому можуть зробити роботу будь-якої складності та дати компетентні рекомендації.

Вам потрібна допомога в установці опалення у квартирі чи приватному будинку?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення опалення

Скільки коштує робота з монтажу опалення?

Ціна на роботи з монтажу опалення залежить від багатьох факторів, таких як тип опалення, розмір приміщення, розташування, віддаленість від міста і т.д. Орієнтовна ціна може коливатися від 15000 до 50000 гривень. Для точної ціни рекомендується отримати конкретні цифри від ліцензованого та кваліфікованого підрядника.

Скільки коштує провести опалення до будинків 100м2?

Ціна на монтаж опалення в будинку 100 м2 також залежить від багатьох факторів, таких як тип опалення, розташування, віддаленість від міста, і т.д. Орієнтовна ціна може коливатися від 40 000 до 150 000 гривень, залежно від вибраних матеріалів та технологій. Для точної ціни рекомендується отримати конкретні цифри від ліцензованого та кваліфікованого підрядника.

Скільки коштує провести опалення до будинку 70 кв.?

Ціна на монтаж опалення у будинку 70 кв. м. також залежить від багатьох факторів, таких як тип опалення, розташування, віддаленість від міста і т.д. Орієнтовна ціна може коливатися від 30 000 до 100 000 гривень, залежно від вибраних матеріалів та технологій. Для точної ціни рекомендується отримати конкретні цифри від ліцензованого та кваліфікованого підрядника.

Скільки коштує установка системи опалення в будинку?

Ціна на встановлення системи опалення в будинку залежить від багатьох факторів, таких як тип опалення, розмір будинку, місце розташування, віддаленість від міста і т.д. Для точної ціни рекомендується отримати конкретні цифри від ліцензованого та кваліфікованого підрядника.