Опалення приватного будинку електрикою

Опалення приватного будинку - otoplenie chastnogo domaЦіни на газ ніколи не відрізнялися стабільністю, тому українці не припиняли шукати альтернативних способів дешевого опалення будинку. Існує кілька способів обігріти квартиру за допомогою електронних систем.

  1. Котел електричний. ККД такої системи – 100%. Втім, цей варіант має недоліки: теплові потоки піднімають пил, а тепле повітря постійно «відлітає» вгору.
  2. Радіатор електричний із ТЕНом. Міцний та ефективний прилад із алюмінієвим корпусом, який може прогріти навіть дуже велику кімнату. Радіатор пересушує повітря, тому встановіть пристрої для зволоження.
  3. Обігрівач інфрачервоний. Гріє не повітря, а меблі, які у свою чергу віддають тепло в повітря. Чи не пересушує повітря і не випалює кисень.
  4. Електроконвектори. Мають високий ККД і швидко прогрівають повітря, але також пересушують його і випалюють кисень, тому заздалегідь встановіть пристрій для зволоження повітря та частіше провітрюйте приміщення. Опалення приватного будинку без газу – це особливо вигідно, якщо ви плануєте зробити опалювальну систему на дачі.
  5. Електродний казан. Безпечний і дуже потужний засіб обігріву. На жаль, воно має чимало недоліків: потребує супроводжуючої комплектації, має досить високу ціну і не працює у разі відключення води.
  6. Тепла підлога. Пристрої цього типу зазвичай використовуються як доповнення до основного обігріву.

Якщо ви вибрали одну з таких систем, не забудьте перевірити якість проводки, перш ніж викликати сантехніка для монтажу електроопалення в будинку.

Повітряне опалення будинку

Для ефективного обігріву використовуються як кондиціонери з кількома блоками, так і складні системи з котлами та насосами. Щоб встановити такий обігрів, доведеться придбати теплові насоси та газові генератори. З одного боку, пристрої цього типу легко регулювати, до того ж вони виключають використання радіаторів, а влітку працюють як кондиціонери!

З іншого боку, для установки системи «повітря» доведеться трохи опустити стелю. Звертайтеся до майстрів сервісного центру «Сантехніки»! Вони встановлять «повітряний» обігрівач відповідно до всіх технологічних вимог.

Фахівець виконає таку роботу:

  • визначить масштаб тепловтрат у приміщенні;
  • зробить схему розподілу повітря;
  • здійснить аеродинамічний розрахунок для мережі, пристроїв розподілу повітря та
  • транспортування кисню.

Опалення приватного будинку без газу – це вигідно та дешево! Звертайтеся до «Сантехніку», і ми професійно змонтуємо всі необхідні системи.

Потрібна допомога в монтажі опалення для приватного будинку?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС