Опалення приватного будинку електрикою

Ціни на газ ніколи не відрізнялися стабільністю, тому українці не припиняли шукати альтернативних способів дешевого опалення будинку. Існує кілька способів обігріти квартиру за допомогою електронних систем.

  1. Котел електричний. ККД такої системи – 100%. Втім, цей варіант має недоліки: теплові потоки піднімають пил, а тепле повітря постійно «відлітає» вгору.
  2. Радіатор електричний із ТЕНом. Міцний та ефективний прилад із алюмінієвим корпусом, який може прогріти навіть дуже велику кімнату. Радіатор пересушує повітря, тому встановіть пристрої для зволоження.
  3. Обігрівач інфрачервоний. Гріє не повітря, а меблі, які у свою чергу віддають тепло в повітря. Чи не пересушує повітря і не випалює кисень.
  4. Електроконвектори. Мають високий ККД і швидко прогрівають повітря, але також пересушують його і випалюють кисень, тому заздалегідь встановіть пристрій для зволоження повітря та частіше провітрюйте приміщення. Опалення приватного будинку без газу – це особливо вигідно, якщо ви плануєте зробити опалювальну систему на дачі.
  5. Електродний казан. Безпечний і дуже потужний засіб обігріву. На жаль, воно має чимало недоліків: потребує супроводжуючої комплектації, має досить високу ціну і не працює у разі відключення води.
  6. Тепла підлога. Пристрої цього типу зазвичай використовуються як доповнення до основного обігріву.

Якщо ви вибрали одну з таких систем, не забудьте перевірити якість проводки, перш ніж викликати сантехніка для монтажу електроопалення в будинку.

Повітряне опалення будинку

Для ефективного обігріву використовуються як кондиціонери з кількома блоками, так і складні системи з котлами та насосами. Щоб встановити такий обігрів, доведеться придбати теплові насоси та газові генератори. З одного боку, пристрої цього типу легко регулювати, до того ж вони виключають використання радіаторів, а влітку працюють як кондиціонери!

З іншого боку, для установки системи «повітря» доведеться трохи опустити стелю. Звертайтеся до майстрів сервісного центру «Сантехніки»! Вони встановлять «повітряний» обігрівач відповідно до всіх технологічних вимог.

Фахівець виконає таку роботу:

  • визначить масштаб тепловтрат у приміщенні;
  • зробить схему розподілу повітря;
  • здійснить аеродинамічний розрахунок для мережі, пристроїв розподілу повітря та
  • транспортування кисню.

Опалення приватного будинку без газу – це вигідно та дешево! Звертайтеся до «Сантехніку», і ми професійно змонтуємо всі необхідні системи.

Потрібна допомога в монтажі опалення для приватного будинку?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі опалення приватного будинку

Яке найвигідніше опалення у приватному будинку?

Найвигіднішим варіантом опалення в приватному будинку може бути комбінований варіант, що використовує різні джерела енергії, наприклад, тепла підлога, газовий котел і сонячні колектори. Важливо враховувати також індивідуальні умови, такі як клімат та доступні енергоресурси при виборі системи опалення. Важливо консультуватися із професійним інженером, щоб підібрати оптимальний варіант.

Яке опалення найдешевше?

Вартість різних систем опалення може суттєво змінюватись в залежності від різних факторів, таких як регіон, енергоресурси, технології тощо. Однак, в цілому, найдешевшим джерелом енергії для опалення може бути електрика, газ або відпал.

Яке опалення вигідне?

Найвигідніший варіант опалення, з точки зору ціни (в українських гривнях), залежить від кількох факторів, таких як місцеві ціни на енергоресурси, ефективність системи опалення та витрати на обслуговування.
Наприклад, система опалення, яка працює на дешевий енергоресурс, такий як природний газ, може спочатку здаватися вигідною, але якщо система не є енергоефективною, то протягом часу витрати на експлуатацію можуть бути високими.

Скільки коштує зробити опалювальну систему в будинку?

Вартість установки системи опалення в приватному будинку може змінюватись в залежності від безлічі факторів, таких як розмір будинку, бажаний рівень комфорту, вибрані матеріали та обладнання, географічне розташування та багато іншого.
Рекомендується звернутися до спеціалістів з опалення, щоб отримати більш точну оцінку вартості установки опалення у вашому конкретному випадку.