Монтаж труб опалення - ustanovka otopitelnyh trubСтворення та монтаж системи опалення – непросте завдання. Майстер, який здійснює

монтаж труб опалення, повинен володіти достатнім багажем інженерних знань, досвіду у вирішенні різних завдань та безпосередньому монтажі труб. Інакше ви ризикуєте не лише викинути гроші на вітер, а й створити аварійну ситуацію у будинку. Доручіть демонтаж труб опалення та встановлення нової системи спеціалісту компанії «Сантехнік»!

Проектом та встановленням займуться фахівці, а ось придбати труби доведеться самостійно. Труби із пластику, міді, сталі, алюмінію або поліпропілену мають різні характеристики.

  1. Поліпропілен. Це міцний та недорогий матеріал, який використовується найчастіше. Він непроникний для кисню, тому не схильний до корозії. Поліпропіленові труби не дуже гнучкі, тому майстру доведеться зварити між собою окремі фрагменти. Система витримає температуру до 70 градусів та тиск 10 бар.
  2. Сталь. Якісні труби добре ізолюють тепло, не пропускаючи його назовні. Сталь не деформується під тиском води і витримує досить високі температури, але схильна накопичувати сольові відкладення.
  3. Мідь. Довговічні мідні труби мають великий термін експлуатації – до 50 років. Єдиний недолік – це висока ціна.

Важливо. Монтаж сталевих, мідних та алюмінієвих труб опалення – це завдання для досвідченого професіонала. Для правильного з’єднання металу потрібні спеціальні інструменти та знання. Не беріться за монтаж металевої системи самі, інакше можлива розгерметизація!

  1. Пластик із алюмінієвим покриттям. Пластикові труби добре вигинаються, але мають невеликий термін експлуатації. Пластик витримує тиск 10 бар та температуру до 95 градусів.

Монтаж опалення поліпропіленових труб у приватному будинку

Щоб встановити труби, майстер здійснить розведення системи – однотрубним методом, потрійним або «колектор». У першому випадку від стояка відведуть лише одну трубу для всіх радіаторів у будинку. Цей спосіб підходить для приміщень розміром не більше ніж 150 метрів квадратних. Потрійний спосіб має на увазі підключення до стояка за допомогою труб, а третій варіант установки передбачає монтаж колекторів, до яких будуть приєднані труби радіаторів. Довжина труб, що йдуть від батарей до стояка, має бути приблизно однаковою.

 

Щоб встановити поліпропіленову систему, майстру доведеться зварити труби між собою. У процесі спайки спеціаліст знежирить деталі, зніме фаски, наріже труби на фрагменти відповідного розміру та доведе паяльник до температури 260 градусів. Далі майстер нагріє кінці труб та сполучної муфти, з’єднає їх в єдине ціле та поставить трубу на місце. На перший погляд монтаж труб опалення з поліпропілену здається неважким, але пам’ятайте, що негерметичність системи може призвести до прориву та витоку окропу.

Монтаж труб опалення у стіні

Щоб не псувати інтер’єр, труби часто ховають у стіни. Для цього доведеться спочатку проштробити їх, а потім задекорувати. Приміщення стане естетичнішим, але разом з тим, у разі поломки доведеться розкривати стіну і знову клеїти шпалери. Чи вдатися до цієї хитрості монтажу? Вирішувати вам. Труби можна заховати лише у перегородку.

 

Замовити монтаж металевих труб опалення та поліпропіленових варіантів можна в сервісній компанії «Сантехнік».

Вартість монтажу опалення квартирі та будинку

 

Заміна стояка опалення з демонтажем стояк вiд 1000
Монтаж труб опалення (траса),

монтаж металопластикових труб,

монтаж пластикових труб

довжина труби до 3 м м 0
довжина труби більше 3 м, 16, 20 м 20
довжина труби більше 3 м, O 25 м 25
довжина труби більше 3 м, O 32 м 30
довжина труби більше 3 м, O 40 м 35
Заміна батарей опалення

з монтажем труб та встановленням кранів

середня складність радіатор 800
висока складність радіатор 1000
Встановлення батарей опалення

з монтажем труб та встановленням кранів

середня складність радіатор 400
висока складність радіатор 450
Встановлення батарей опалення у штатне місце без підгонки труб та встановлення кранів радіатор 500
Демонтаж чавунних батарей опалення

(демонтаж чавунних радіаторів опалення)

безкоштовний при виконанні заміни радіаторів опалення радіатор 200
Відключення елеваторного вузла виклик 400
Зняття заглушок та заповнення системи водою замовлення 400
Розповітрювання стояка опалення стояк 50

Вам потрібна допомога у монтажі труб опалення?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС