Система опалення – це складний ланцюг комунікацій, що складається з центрального подавального приладу та механізмів, що розподіляють тепло. Щоб змонтувати її, необхідно спроектувати схему та здійснити оптимальне розведення труб, арматури та автоматичних пристроїв. Ви бажаєте заощадити на установці опалення? Монтаж труб від компанії «Сантехнік» дозволить досягти цієї мети.

Монтаж систем опалення: матеріали труб

Сучасні труби виготовляють із різних матеріалів: поліпропілену, пластику, оцинкованої сталі та міді. Поліпропіленові та пластикові вважаються найбільш популярними, адже вони мають високу якість за невисокої вартості.

  1. Металопластикові труби складаються з пластику (зовнішнє покриття), зшитого поліетилену та шару з алюмінію (внутрішнє армування). Пластичні міцні труби з металопластику не схильні до корозії, стійкі до високого тиску і не проводять струм, але потребують періодичної підтяжки.
  2. Поліпропіленові труби витримують більш високу температуру (у певному діапазоні), ніж пластикові, до того ж вони стійкі ще до низьких температур. Поліпропіленові вироби часто містять скловолоконний або алюмінієвий шар. Труби цього типу мають як конструкційні переваги (герметичні стики), так і недоліки (сполуки нерозбірного типу).

Монтаж систем опалення під ключ – це послуга, яку слід замовити у перевіреній фірмі, наприклад, сервісі «Сантехнік».

  1. Труби з міді мають дуже великий термін експлуатації більше ста років. Вартість таких комунікацій висока, але вони витримують будь-яку температуру, мають естетичний вигляд і не схильні до корозії. На жаль, мідь це м’який матеріал, тому вона не стійка до механічних впливів.
  2. Сталеві оцинковані труби мають високу вологостійкість і міцність. Вони не покриваються мінеральними відкладеннями зсередини і схильні до корозії. Сталеві вироби нелегко змонтувати, та й коштують вони недешево, але результат коштує витрачених грошей та зусиль.

Монтаж опалення в будинку чи квартирі

Опалювальні системи у квартирах та будинках встановлюються по-різному. У квартирі майстер поставить нові радіатори та труби, що ведуть до загальнобудинкової системи. Існує кілька типів розведення труб: однотрубна, більш надійна двотрубна та «колектор». Ціна установки залежить від складності, але якість зростає разом із підвищенням рівня складності системи.

У будинку спеціаліст установить єдину систему труб, що веде до котла. За бажанням власників він також оснастить труби теплоакумуляторами із зональними лічильниками. Переміщення води в домашній системі регулюється двома способами: природним та примусовим. Якщо сформована система природної циркуляції, то тепла вода надходитиме в комунікації завдяки перепаду рівня води в трубах, але через слабкий напір у кімнатах буде прохолодно. У цьому випадку труби монтують під ухилом від бачка до радіаторів і від них – до котла. Розширювальний бак при цьому ставлять вище за всі інші прилади. Якщо майстер вибрав метод штучного нагнітання рідини, необхідно поставити в систему електронасос. Увага – він працює лише у разі наявності електрики.

Монтаж опалення під ключ у приватному будинку чи квартирі від компанії «Сантехнік» – це вигідно та недорого!

Вам потрібна допомога у монтажі опалення?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі монтаж опалення

Скільки коштує робота з монтажу опалення?

Ціна на роботи з монтажу опалення залежить від багатьох факторів, таких як розмір приміщення, тип опалення, місцезнаходження тощо. Точну вартість може надати лише компанія, яка виконує роботи з монтажу опалення.

Що входить у монтаж системи опалення?

1. Підготовчі роботи: підготовка приміщення та підготовка комунікацій для монтажу.
2. Встановлення компонентів: встановлення радіаторів, теплоакумуляторів, теплих насосів, теплих завіс тощо.
3. Встановлення системи управління: встановлення регуляторів температури, вимикачів, термостатів тощо.
4. З’єднання всіх компонентів: підключення радіаторів, теплих насосів, теплих завіс тощо. до системи опалення.
5. Налаштування системи: налаштування регуляторів температури, встановлення програмного забезпечення тощо.
6. Тестування: перевірка системи на працездатність та контроль якості.

Скільки коштує провести опалення до будинку 40 кв.

Вартість опалення будинку площею 40 квадратних метрів залежить від кількох факторів, таких як тип системи опалення, вартість матеріалів та трудомісткість. Точний розрахунок вартості може бути наданий професійним постачальником опалення після оцінки специфічних потреб та вимог вашого будинку.

Скільки коштує провести опалення до будинку 70 кв.

Вартість опалення до будинку 70 кв. м. залежить від багатьох факторів, таких як тип опалення, якість і кількість обладнання, що використовується, енергоефективність будинку і т.д. Підсумкову ціну може дати лише фахівець після оцінки всіх умов. Зазвичай, вартість опалення в Україні становить від 20 000 до 100 000 гривень.