Система опалення – це складний ланцюг комунікацій, що складається з центрального подавального приладу та механізмів, що розподіляють тепло. Щоб змонтувати її, необхідно спроектувати схему та здійснити оптимальне розведення труб, арматури та автоматичних пристроїв. Ви бажаєте заощадити на установці опалення? Монтаж труб від компанії «Сантехнік» дозволить досягти цієї мети.

Монтаж систем опалення: матеріали труб

Сучасні труби виготовляють із різних матеріалів: поліпропілену, пластику, оцинкованої сталі та міді. Поліпропіленові та пластикові вважаються найбільш популярними, адже вони мають високу якість за невисокої вартості.

  1. Металопластикові труби складаються з пластику (зовнішнє покриття), зшитого поліетилену та шару з алюмінію (внутрішнє армування). Пластичні міцні труби з металопластику не схильні до корозії, стійкі до високого тиску і не проводять струм, але потребують періодичної підтяжки.
  2. Поліпропіленові труби витримують більш високу температуру (у певному діапазоні), ніж пластикові, до того ж вони стійкі ще до низьких температур. Поліпропіленові вироби часто містять скловолоконний або алюмінієвий шар. Труби цього типу мають як конструкційні переваги (герметичні стики), так і недоліки (сполуки нерозбірного типу).

Монтаж систем опалення під ключ – це послуга, яку слід замовити у перевіреній фірмі, наприклад, сервісі «Сантехнік».

  1. Труби з міді мають дуже великий термін експлуатації більше ста років. Вартість таких комунікацій висока, але вони витримують будь-яку температуру, мають естетичний вигляд і не схильні до корозії. На жаль, мідь це м’який матеріал, тому вона не стійка до механічних впливів.
  2. Сталеві оцинковані труби мають високу вологостійкість і міцність. Вони не покриваються мінеральними відкладеннями зсередини і схильні до корозії. Сталеві вироби нелегко змонтувати, та й коштують вони недешево, але результат коштує витрачених грошей та зусиль.

Монтаж опалення в будинку чи квартирі

Монтаж опалення - zamena otopleniya v kvartireОпалювальні системи у квартирах та будинках встановлюються по-різному. У квартирі майстер поставить нові радіатори та труби, що ведуть до загальнобудинкової системи. Існує кілька типів розведення труб: однотрубна, більш надійна двотрубна та «колектор». Ціна установки залежить від складності, але якість зростає разом із підвищенням рівня складності системи.

У будинку спеціаліст установить єдину систему труб, що веде до котла. За бажанням власників він також оснастить труби теплоакумуляторами із зональними лічильниками. Переміщення води в домашній системі регулюється двома способами: природним та примусовим. Якщо сформована система природної циркуляції, то тепла вода надходитиме в комунікації завдяки перепаду рівня води в трубах, але через слабкий напір у кімнатах буде прохолодно. У цьому випадку труби монтують під ухилом від бачка до радіаторів і від них – до котла. Розширювальний бак при цьому ставлять вище за всі інші прилади. Якщо майстер вибрав метод штучного нагнітання рідини, необхідно поставити в систему електронасос. Увага – він працює лише у разі наявності електрики.

Монтаж опалення під ключ у приватному будинку чи квартирі від компанії «Сантехнік» – це вигідно та недорого!

Вам потрібна допомога у монтажі опалення?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС