У трубах каналізації рано чи пізно утворюється засмічення, і з цим, на жаль, нічого не вдієш. Навіть за умови дотримання всіх правил експлуатації у трубопроводі накопичується органіка, бруд та нашарування жиру. З часом просвіт труби зменшується, і якщо вчасно не здійснити очищення каналізації, одного дня в квартирі може статися справжня катастрофа: каналізаційний стік спрямується не вниз стояком, а назад – назовні з каналізаційних отворів, прямо у ванну або унітаз.

 

Якщо каналізаційна система була встановлена ​​неправильно спочатку, а труби нагадують американські гірки з безліччю поворотів, крутих нахилів та кутами 90 °, то проблеми з нею виникнуть швидше. Усунення засорів каналізації – це завдання для фахівців із компанії «Сантехнік» у Києві. Довірте все фахівцям – вони швидко зроблять усю брудну роботу!

 

Важливо. Якщо каналізація забилася незважаючи на недавнє очищення, то, швидше за все, в систему потрапив великий предмет.

Які послуги з прочистки каналізації ми пропонуємо:

 • Прочищення каналізації в приватному будинку, в котеджі та на дачі
 • Чищення засмічення в квартирі, в загальному стояку, на вулиці та між люками
 • Прочищення труб у ресторані та кафе, у барах та клубах, у лазнях та саунах
 • Прочистити каналізацію в офісі, готелі, супермаркеті
 • Пробивка каналізації на підприємствах, заводах та фабриках
 • Легко проходить повороти 90°
 • Прочищення труб всіх видів
 • 100% очищення труб по всьому діаметру

Очищення каналізаційних труб: як може забитися труба?

Ефективність очищення залежить від того, чи правильно фахівець визначив причину засмічення комунікацій. Чим точніше майстер визначить проблему, тим менше часу та грошей піде на її усунення. Існує кілька видів забруднення:

 

 • у кутах комунікації та трубах;
 • на дільницях, де труби деформовані;
 • каналізаційний стік;
 • підвал багатоповерхівки;
 • між колодязями каналізації.

 

 1. Механічна прочистка каналізації тросом. Метод застосовується в коротких комунікаціях з перетином від 2 до 60 см. Трос вважається найефективнішим засобом очищення і застосовується для усунення товстих відкладень, пробок і великих предметів, що забили каналізацію. Якщо в комунікаціях застрягли гілки, каміння, ганчірки, мул або жир, будматеріали або зовсім неймовірні предмети, начебто зіпсованих солоних огірків (буває і таке), то фахівець застосує саме цей метод. Щоб здійснити чищення каналізації, сантехнік має дуже чітко розуміти, де саме стоїть «пробка». Щоб розбити її, сантехнік крутить трос. При цьому підвищення ефективності очищення він подає в трубу невелику кількість води.
 2. Гідродинамічна прочистка каналізації. Використовується для очищення труб від 5 см. Майстер заводить у трубу спеціальний інструмент і запускає в систему струмінь води під тиском 150-300 атм. Для труб різного діаметра він використовує пристрої із різними насадками.
 3. Хімічна прочистка труб каналізації. ПАВи розчиняють органіку та мінеральні солі, до того ж дезінфікують труби зсередини.
 4. Термічне чищення каналізаційних труб. Майстер подає у труби гарячу воду під натиском, іноді – у поєднанні з хімічними реагентами.

 

Не беріться за очищення каналізаційних труб самостійно, адже цю роботу повинен виконувати спеціаліст, який має всі необхідні знання та зможе правильно визначити проблему. До того ж це дуже брудна і малоприємна робота, яка дарує «незабутні» враження. Аварійне прочищення каналізації у приватному будинку або квартирі можна замовити у компанії «Сантехнік». Ми позбавимо вас брудної роботи!

Часті питання про прочищення каналізації

Чи небезпечно для трубопроводу проводити механічне або гідравлічне прочищення?

За наявності професійного обладнання, яке знаходиться в руках кваліфікованих та досвідчених сантехніків, пошкодження трубопроводів під час прочищення будь-яким із цих способів виключено. У випадку, якщо при прокладанні каналізації були порушення у вигляді зменшення діаметра мережі або розташовані близько до одного коліна, фахівці використовують спеціальні хімічні реагенти. У цій ситуації роль несучих елементів виконують гнучкі троси, виготовлені з металу і призначені для чищення шлангів, що згинаються під прямим кутом і зберігають при цьому пропускну здатність.

Що робити, якщо аварійна ситуація сталася у вихідні дні?

Трапляється, що у вихідні або святкові дні відбуваються проблеми з каналізацією, які неможливо вирішити власними силами. В цьому випадку варто звернутися до компанії «Сантехніки», співробітники якої прийдуть на допомогу в будь-який день тижня. Для виклику спеціаліста потрібно залишити заявку на сайті або зв’язатися з менеджером по одному із зазначених номерів. Важливо максимально точно описати ситуацію, що сталася. Це допоможе спеціалісту швидше зрозуміти, у чому проблема, підібрати необхідне обладнання та матеріали, щоб максимально оперативно та якісно усунути несправність.

Скільки коштує прочищення трубопроводу?

Щоб ознайомитись з актуальними розцінками компанії «Сантехніки», слід у меню сайту вибрати послугу «Прочистка каналізації», перейти до цього розділу та вивчити викладений на сторінці прайс. При цьому важливо відзначити, що на підсумкову вартість впливають такі фактори, як діаметр ділянки мережевого трубопроводу, який потрібно прочистити, протяжність труб, віддаленість комунікаційної мережі, зручність доступу до неї та інші нюанси. Відповідно, остаточну ціну зможе назвати майстер після огляду об’єкта, вивчення всіх тонкощів роботи та підбору відповідного методу.

Як швидко здійснюється прочищення каналізації?

Тривалість роботи залежить насамперед від обраного методу прочищення каналізації, а також від складності ситуації. Наприклад, механічний спосіб видалення засоров може зайняти від 15 до 45 хвилин. Точний час залежатиме від типу комунікаційної мережі, протяжності ділянки, яку потрібно прочистити, характеристики самого засмічення. Розрахунок переважно проводиться за один погонний метр. Прочищення каналізації хімічними реагентами займе менше часу, але такий спосіб вимагає професіоналізму від сантехніка, щоб не пошкодити внутрішню поверхню труб.

Ціни на прочистку каналізації

 

Прочищення каналізації на кухні.

 

Прочищення каналізації в туалеті до стояка

до 3 м, звичайна складність прочищення 500
до 3 м, підвищена складність прочищення вiд 800
більше 3 м, звичайна складність м 200
більше 3 м, підвищена складність м 270
Прочищення стояка каналізації до 15 метрiв прочищення вiд 1500
більше 15 метрiв м вiд 100
Прочищення каналізації у приватному секторі,

 

Прочищення каналізації у підвалі

до 10 м, звичайна складність прочищення вiд 1500
до 10 м, підвищена складність прочищення вiд 2200
більше 10 м, звичайна складність м 100
більше 10 м, підвищена складність м 220

Вам потрібна допомога у монтажі чи прочистці каналізації?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі прочищення каналізації

Що робити, якщо забилася каналізації?

Якщо каналізація забилася, рекомендується:
1. Вимкнути воду в будинку;
2. Спробувати самостійно усунути причину засмічення (наприклад, використовуючи спеціальний інструмент для очищення труб);
3. Якщо самостійне усунення не вдалося, викликати професійного сантехніка.

Чим пробити засмічення у каналізаційній трубі?

Звичайними способами пробити засмічення в каналізаційній трубі можна:

1. За допомогою плоского гвинта
2. За допомогою електричної або ручної гвинтової пробки
3. Використання хімічних очищувачів.

Як можна пробити каналізацію в домашніх умовах?

Не рекомендується самостійно пробивати каналізацію, оскільки це може спричинити серйозні проблеми з водопроводом і каналізацією. Найкраще звернутися до професійних послуг.

Яка вартість послуг з очищення каналізації?

Ціна за послуги з прочищення каналізації може змінюватись в залежності від регіону, складності роботи та компанії, яка виконує послугу. Зазвичай ціна починається від 500 грн. і може досягати кількох тисяч грн.