Від якості роботи каналізації залежить комфорт та спокій мешканців будинку. Якщо вам знадобиться заміна, встановлення або ремонт каналізації, звертайтесь до компанії «Сантехнік». Всі наші співробітники мають достатній досвід і мають найвищий розряд, тому впораються з роботою якісно та швидко.

Монтаж каналізаційних труб

Монтаж каналізації - montazh kanalizaczionnyh trub 1 1

Перш ніж викликати майстра-сантехніка, виберіть труби. Сьогодні комунікації роблять із різних матеріалів.

  • Кераміка – це нестандартний варіант, який використовується переважно у котеджах. З одного боку, такі труби не піддаються корозії. Вони гладкі, естетичні та міцні, до того ж кінці комунікацій поєднують без застосування герметика. З іншого, вони дуже дорогі, важкі та тендітні.
  • Чавун. Чавунні труби довговічні, стійкі до будь-яких температур та корозії. На жаль, такі комунікації схильні до швидкого засмічення, до того ж досить важкі.
  • Бетонні. Важить бетонні труби комунікації чимало, тому найчастіше їх використовують для зовнішньої каналізації.
  • ПВХ. Труби з полівінілхлориду прості в монтажі, не піддаються корозії та мають високу пропускну здатність. На жаль, ПВХ не витримує температури вище 40 градусів.
  • Поліпропіленові. Мають всі переваги пластику, але при цьому витримують температуру до 80 градусів, тому використовуються для пральних машин. Гофровані труби використовують для зовнішньої каналізації.
  • Склопластик. Міцні, стійкі до перепадів температур та хімічних речовин. На жаль, мають велику вагу та чималу вартість.

Монтаж внутрішньої каналізації

Майстеру знадобляться труби з перетином від 5 до 10 см. Широкі комунікації використовують для унітазу, вузькі – для ванни, умивальників та пральних машин. Монтаж автономної каналізації, як і загальнобудинкових систем, здійснюється відповідно до певних правил.

  1. Якщо гілки лежать на плоскій поверхні, їх з’єднують хрестовинами та косими трійниками. Повороти під прямим кутом заборонені! Прямі кути допустимі лише по вертикалі, наприклад, у стояка! Допустимий кут повороту – 45 градусів.
  2. На поворотах ставлять ревізії (виняток – коли дільниці можна дістатися і цього елемента). У багатоповерхівках ревізії ставлять через 3-5 прольотів, а також з обох боків стояка. На горизонтальних ділянках понад 12 метрів без розривів також ставиться ревізія.
  3. Стояк оснащують фановою трубою, яку виводять на 0,5 м вище за дах.
  4. Ухил труб має бути не менше 1-2 см на метр. Якщо майстер сформував менший кут, каналізація працюватиме шумно, а її здатність до самоочищення знизиться.

Професійний майстер має врахувати ще чимало важливих факторів: шумоізоляція комунікацій, мастило труби перед її введенням у розтруб, забезпечення теплового зазору та наявність хомутів у всіх необхідних місцях.

Монтаж зовнішньої каналізації

Зовнішні комунікації монтують із тим самим ухилом, як і внутрішні. Ґрунт під трубами ущільнюють, а на дно траншеї кладуть шар піску. Зверху готові труби засипають піском та трамбують. Комунікації кладуть на глибину 70-80 см, але якщо труба виходить у вигрібну яму, глибину траншеї збільшують до 1м. На поворотах системи необхідно поставити колодязі.

 

Монтаж каналізації у приватному будинку чи квартирі – це завдання для фахівців із компанії «Сантехнік». Ми гарантуємо, що система каналізації буде працювати довго та справно!

Ціни на монтаж зовнішньої каналізації

 

Монтаж канализации , наружная канализация, трасса, O 110 м от 50
Штробление стен

для монтажа труб канализации O 50

красный кирпич м 110
белый кирпич м 150
панель м 250
Штробление стен

для монтажа труб канализации O 110

красный кирпич м 250
белый кирпич м 300
панель м 350
Цементирование отверстия в плите после замены стояка канализации отверстие 200
Демонтаж труб канализации пластиковая канализация точка 80
чугунная канализация точка 150
замурованная канализация точка 250

Вам потрібна допомога у монтажі зовнішньої каналізації?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС