Від якості роботи каналізації залежить комфорт та спокій мешканців будинку. Якщо вам знадобиться заміна, встановлення або ремонт каналізації, звертайтесь до компанії «Сантехнік». Всі наші співробітники мають достатній досвід і мають найвищий розряд, тому впораються з роботою якісно та швидко.

Монтаж каналізаційних труб

Перш ніж викликати майстра-сантехніка, виберіть труби. Сьогодні комунікації роблять із різних матеріалів.

  • Кераміка – це нестандартний варіант, який використовується переважно у котеджах. З одного боку, такі труби не піддаються корозії. Вони гладкі, естетичні та міцні, до того ж кінці комунікацій поєднують без застосування герметика. З іншого, вони дуже дорогі, важкі та тендітні.
  • Чавун. Чавунні труби довговічні, стійкі до будь-яких температур та корозії. На жаль, такі комунікації схильні до швидкого засмічення, до того ж досить важкі.
  • Бетонні. Важить бетонні труби комунікації чимало, тому найчастіше їх використовують для зовнішньої каналізації.
  • ПВХ. Труби з полівінілхлориду прості в монтажі, не піддаються корозії та мають високу пропускну здатність. На жаль, ПВХ не витримує температури вище 40 градусів.
  • Поліпропіленові. Мають всі переваги пластику, але при цьому витримують температуру до 80 градусів, тому використовуються для пральних машин. Гофровані труби використовують для зовнішньої каналізації.
  • Склопластик. Міцні, стійкі до перепадів температур та хімічних речовин. На жаль, мають велику вагу та чималу вартість.

Монтаж внутрішньої каналізації

Майстеру знадобляться труби з перетином від 5 до 10 см. Широкі комунікації використовують для унітазу, вузькі – для ванни, умивальників та пральних машин. Монтаж автономної каналізації, як і загальнобудинкових систем, здійснюється відповідно до певних правил.

  1. Якщо гілки лежать на плоскій поверхні, їх з’єднують хрестовинами та косими трійниками. Повороти під прямим кутом заборонені! Прямі кути допустимі лише по вертикалі, наприклад, у стояка! Допустимий кут повороту – 45 градусів.
  2. На поворотах ставлять ревізії (виняток – коли дільниці можна дістатися і цього елемента). У багатоповерхівках ревізії ставлять через 3-5 прольотів, а також з обох боків стояка. На горизонтальних ділянках понад 12 метрів без розривів також ставиться ревізія.
  3. Стояк оснащують фановою трубою, яку виводять на 0,5 м вище за дах.
  4. Ухил труб має бути не менше 1-2 см на метр. Якщо майстер сформував менший кут, каналізація працюватиме шумно, а її здатність до самоочищення знизиться.

Професійний майстер має врахувати ще чимало важливих факторів: шумоізоляція комунікацій, мастило труби перед її введенням у розтруб, забезпечення теплового зазору та наявність хомутів у всіх необхідних місцях.

Монтаж зовнішньої каналізації

Зовнішні комунікації монтують із тим самим ухилом, як і внутрішні. Ґрунт під трубами ущільнюють, а на дно траншеї кладуть шар піску. Зверху готові труби засипають піском та трамбують. Комунікації кладуть на глибину 70-80 см, але якщо труба виходить у вигрібну яму, глибину траншеї збільшують до 1м. На поворотах системи необхідно поставити колодязі.

 

Монтаж каналізації у приватному будинку чи квартирі – це завдання для фахівців із компанії «Сантехнік». Ми гарантуємо, що система каналізації буде працювати довго та справно!

Ціни на монтаж зовнішньої каналізації

 

Монтаж каналізації, зовнішня каналізація, траса, O 110 м від 50
Штроблення стін
для монтажу труб каналізації O 50
червона цегла м 110
біла цегла м 150
панель м 250
Штроблення стін

 

для монтажу труб каналізації O 110

червона цегла м 250
біла цегла м 300
панель м 350
Цементування отвору в плиті після заміни стояка каналізації отвір 200
Демонтаж труб каналізації пластикова каналізація точка 80
чавунна каналізація точка 150
замурована каналізація точка 250

Вам потрібна допомога у монтажі зовнішньої каналізації?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі монтаж каналізації

Як відбувається монтаж каналізації?

Монтаж каналізації включає наступні етапи:

1. Підготовчий етап: планування та підготовка робочого місця, підбір та підготовка матеріалів.
2. Встановлення труб: підбір відповідних труб, їх обрізання та з’єднання.
3. Встановлення фітингів: встановлення та з’єднання фітингів та відгалужень.
4. Встановлення стояків: підбір та встановлення стояків, з’єднання з трубами.
5. Тестування: перевірка системи на водонепроникність та функціонування.

Це загальний процес, деякі кроки можуть змінюватись в залежності від типу та складності системи каналізації.

Скільки коштуватиме монтаж каналізації?

Вартість монтажу каналізації залежить від багатьох факторів, таких як відстань від стояків до колектора, тип матеріалів, що використовуються, необхідність у складних з’єднаннях і т.д. Приблизні ціни на монтаж каналізації в Україні починаються від 1000 грн. і можуть досягати кількох тисяч грн. Найкраще запитати у кількох майстрів оцінку вартості та вибрати найбільш підходящу для вас.

Скільки часу займає монтаж каналізації?

Час, що витрачається на монтаж каналізації, залежить від багатьох факторів, таких як розмір і складність системи, кількість труб і аксесуарів, що використовуються, наявність необхідних інструментів і т.д. Зазвичай монтаж каналізації займає від одного до кількох днів, залежно від рівня складності проекту.

Де знайти майстри для монтажу каналізації?

На сайті santekhniky.com.ua можна замовити послуги професійних сантехніків для монтажу каналізації. У нас представлені послуги від досвідчених та кваліфікованих майстрів, які гарантують якісне виконання робіт.