Запланувавши капітальний ремонт санвузла, не варто приймати поспішних рішень. Ремонт у ванній кімнаті – це не просто заміна труб та сантехніки – це можливість по-новому все облаштувати та використовувати простір у приміщенні більш ергономічно. Отже, коли Ви позбавилися всього старого і готові кардинально поміняти (можливо об’єднати або роз’єднати) санвузол у квартирі чи будинку – почати потрібно з головного питання – розведення труб.

Житель сучасного міста потребує електрики не менше, ніж повітря, води та їжі. Саме ця думка спадає на думку відразу ж, як тільки проводка в квартирі виходить з ладу. ТБ, світильники, комп’ютер, Wi-Fi роутер і навіть портативні гаджети потребують електрики. Що вже говорити про мікрохвильову піч, мультиварку, електроплиту, бойлер, обігрівач і кондиціонер. Але головна жертва збоїв у електромережі – це холодильник, точніше – його вміст.

Без електрики у квартирі холодно, голодно, темно та сумно. Але якщо електрична система перестає працювати в офісі, адміністративному будинку або в лікарні – з ладу може вийти дуже важливе обладнання. Як бачимо, якість електромонтажних робіт у квартирі чи громадській будівлі багато в чому визначає безпеку та комфорт людей.

 

Електромонтажні роботи від «Santexniki»: якість, швидкість та професіоналізм

Електромонтажні роботи – це комплекс послуг із монтажу електричних пристроїв або систем. Якщо ви бажаєте змонтувати проводку, а також замінити електричні прилади або відремонтувати їх, звертайтесь до компанії «Santexniki»! Нам віддають перевагу з чотирьох причин.

 • Виправдана ціна. Диспетчер зможе назвати приблизну ціну електромонтажних послуг ще за телефоном. Вартість роботи може зміниться у тому випадку, якщо поломка виявиться серйознішою, ніж передбачалося. Фахівець може заздалегідь придбати витратні матеріали та додаткові деталі, тому в майбутньому вам нічого не доведеться купувати додатково.
 • Професіоналізм. Співробітники нашої компанії мають четвертий розряд, тому впораються із завданням будь-якого рівня. Вони регулярно проходять професійне навчання та підвищують свій рівень навичок. Фахівці мають охайний зовнішній вигляд.
 • Оперативність. Як відомо, електрика із ЖЕКу доводиться чекати місяцями, а приватні майстри дуже завантажені, тому розписують свій графік на тижні вперед. Співробітник нашої компанії буде на місці в день замовлення або найближчим часом.
 • Електромонтажні роботи. Після візиту професіонала вам нічого не доведеться робити. На нашому рахунку вже понад 5 тисяч задоволених клієнтів!

Електромонтаж у квартирі – завдання лише для спеціаліста, адже необережне поводження з електричною системою може стати причиною поломок у майбутньому. Від якості роботи майстра залежить робота усієї побутової техніки, а також безпека електричної мережі для людини. Не забувайте, що намагаючись самостійно вирішити проблему, непрофесіонал ризикує своїм здоров’ям.

Послуга монтажу «електрики» знадобиться у таких випадках:

 • у квартирі зробили перепланування;
 • проводка застаріла;
 • знадобилися нові розетки;
 • потрібно підключити до електрики новий пристрій або вимикач;
 • необхідно встановити електричне обігрівальне обладнання.

Основні етапи електромонтажних робіт

Перед приїздом майстра слід підготувати приміщення. Електромонтажні роботи в квартирі супроводжуються шумом та пилом, тому заздалегідь приберіть меблі так, щоб майстер міг безперешкодно дістатися до потрібного місця. При цьому слід врахувати, що певні послуги електрика варто замовити на етапі ремонту, а деякі можуть бути надані в будь-який час.

 1. До оштукатурювання стін майстер може прокласти дроти, труби та роз’єднувальну апаратуру, змонтувати електропроводку та встановити лічильники. Він встановить ізолятори, а потім перевірить усю систему та проведе випробування. Такі роботи зазвичай здійснюють під час ремонту, і лише після їх закінчення штукатурять стіни та стелі.
 2. У відремонтованій квартирі майстер може встановити розетки та вимикачі, силові споживачі та світильники. У разі потреби майстер демонтує стару проводку, розетки та вимикачі. Якщо стара проводка перебуває у чудовому стані, то фахівець не запропонує вам її заміну.

Складаючи план робіт, майстер врахує всі побажання та вимоги клієнта. Електромонтаж у квартирі під ключ здійснюється за певною схемою:

 • розробка проекту та схеми електричної мережі;
 • створення креслень;
 • створення схеми укладання кабелів у стелі чи підлозі;
 • розрахунок довжини кабелю;
 • плануємо розподільний щит;
 • електромонтажні послуги.

Будьте обережні! Дилетант може запропонувати монтаж проводки «покос» або «поперек», щоб заощадити на кабелі і швидше виконати завдання. Але якщо в майбутньому ви свердлитимете отвір для світильників або встановлюватимете підвісну стелю, зачепите «косу» проводку. Кабель має бути встановлений лише відповідно до нормативів та стандартів.

 

Які електромонтажні роботи виконуються майстром?

Замовляючи електромонтажні роботи під ключ у сервісному центрі «Santexniki», ви можете не сумніватися якості. Ми професійно виконаємо такі види робіт:

 • замінимо або відремонтуємо ваші розетки;
 • проштробимо стіни та здійснимо монтаж електрики;
 • змонтуємо проводку;
 • підключимо світильники;
 • встановимо вимикачі.

Замовте електромонтаж під ключ і вам не доведеться викликати майстра знову або довго шукати на ринку потрібні деталі! Фахівець виконає роботу з огляду на індивідуальні особливості об’єкта. Він відремонтує будь-який із «вузлів» електросистеми або змонтує проводку та прилади в новобудові. Професіонал не запропонує вам зайвих послуг і не шукатиме неіснуючих проблем, а зробить тільки те, що дійсно потрібно. Електромонтажні роботи – це один з найпростіших пунктів щодо ремонту, але тільки в тому випадку, якщо ви звернулися до професіоналів з компанії «Santexniki».

У Вас є потреба у проведенні електромонтажних робіт у будинку чи квартирі?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі електромонтажні роботи

Що входить у поняття електромонтажні роботи?

Електромонтажні роботи – це встановлення, обслуговування та ремонт електричних систем та обладнання. Це може включати такі дії, як проведення та встановлення електричних компонентів, випробування та введення в експлуатацію електричних систем, а також ремонт або заміна електричних компонентів.

Скільки коштує точка електрики у Києві?

Ціна на встановлення точки електрики в Києві може змінюватись в залежності від типу робіт, матеріалів та компанії, яка виконує установку. Для точної ціни слід запросити комерційну пропозицію електрика або спеціалізованої компанії.

Скільки коштують роботи з електрики?

Ціна на електромонтажні роботи може змінюватись в залежності від обсягу та складності робіт, матеріалів та компанії, яка виконує роботи. Для точної ціни слід запросити комерційну пропозицію електрика або спеціалізованої компанії.

Скільки коштує провести проводку у будинку 100 кв м?

Ціна проведення проведення в будинку 100 кв. м. може змінюватись в залежності від складності системи проводки, використовуваних матеріалів та компанії, яка виконує роботи. Для точної ціни слід запросити комерційну пропозицію електрика або спеціалізованої компанії.