В українській столиці налічується понад 150 ЖЕКів, які розподілені по районах та мають свої районні управління. Формально вони обслуговують приблизно 8,3 тисяч будинків. Однак фактично ЖЕК у наш час більше виступає предметом жартів та анекдотів, ніж підмогою для вирішення проблем із системами водопостачання та каналізації. А питання про те, як викликати сантехніка з ЖЕКу, давно перейшло в розряд риторичних.

Співробітники житлово-експлуатаційних контор повинні забезпечувати безперебійну роботу загальнобудинкових електричних та інженерних мереж, проводити ремонт будинків, підтримувати у робочому стані ліфти, ліквідувати аварійні ситуації. Причому безкоштовно, проте з одним обмеженням – усі роботи безкоштовно виконуються лише «до порога».

Непрохідний квест, або як викликати сантехніка із ЖЕКу у Києві

Щодо квартир, то тут за будь-які послуги комунальних сантехніків доведеться заплатити. Причому вартість робіт у такого майстра часто не набагато вища, ніж у приватного спеціаліста, а якість його послуг часто є сумнівною. Саме тому дедалі рідше жителі столиці довіряють комунальним інстанціям вирішення своїх проблем із сантехнікою.

Крім непередбачуваності результату, ще й дуже складно розібратися, як викликати сантехніка із ЖЕКу у Києві. Формально кожна з більш ніж півтори сотні житлово-експлуатаційних контор має свій контактний номер, і тільки міський. На жаль, мобільні номери телефонів якщо є, то в інтернеті вони відсутні.

Отже, проблема №1 – додзвонитися до контори. Добре, якщо у вас ще лишився міський телефон. Якщо ж його немає, тоді доведеться додзвонюватись з мобільного на міський номер. Але це лише перша з багатьох перешкод.

Далі на вас чекає проблема №2 – поговорити з представником комунальників. Якщо це вийде одразу, вас можна назвати щасливчиком. Інтернет буквально переповнений відгуками та коментарями киян, які нарікають на те, що вони не можуть зв’язатися з конторами. Виклик без відповіді або не встановлене з’єднання – це результати 90% спроб додзвонитися.

Коли «зірки зійшлися», і ви додзвонилися, спливає проблема №3 квесту, як викликати сантехніка з ЖЕКу – взяти контактний номер майстра та домовитися з ним про приїзд та виконання робіт. Коли всі ці етапи пройдені, все одно залишається проблема №4, саме дочекатися приходу майстра.

Загалом схема, як викликати сантехніка з ЖЕКу, виглядає саме так. Іноді питання вдається вирішити швидше, іноді не вдається вирішити зовсім. Однак такі витрати часу дозволені при плановій заміні сантехнічних приладів на нові. Але що робити, якщо від майстра потрібний екстрений ремонт несправної сантехніки? На це питання є лише одна адекватна відповідь – викликати професіонала із приватної компанії.

Чому краще викликати приватного спеціаліста?

Ринок приватних сантехнічних послуг у столиці активно розвивається, і це є закономірним. У місті понад 13 тисяч будинків, і скрізь є системи водопостачання та каналізації. Величезна ніша, яка поступово заповнюється.

В умовах чесної конкуренції компанія «Сантехніки» надає найкращий сервіс та якісні послуги за низькими цінами. В результаті:

  • всі вхідні заявки швидко обробляються, і майстер приїжджає швидко та у зручний для клієнта час;
  • у фахівця є всі необхідні інструменти, обладнання, досвід та кваліфікація для вирішення конкретної проблеми;
  • зрозуміле та прозоре ціноутворення: з основними розцінками можна ознайомитися ще до замовлення – ви точно знатимете, скільки коштуватиме конкретна послуга, її підсумкова вартість лише трохи коригується залежно від складності та обсягу замовлення;
  • гарантія якості виконаної роботи.

На питання, як викликати сантехніка з ЖЕКу в Києві є лише одна правильна відповідь – не варто його викликати. Якщо хочете заощадити час, нерви та найчастіше гроші, звертайтеся до приватних фахівців.