Найчастіше ремонт санвузла супроводжується заміною сантехніки. Отже, якщо Ви розпочали повний ремонт, Вам доведеться встановити унітаз. Зробити це Ви можете самостійно, але можете і викликати майстра — з метою економії часу та сил, а також для подальшого безпечного користування.

Установка унітазу може призвести до неприємних наслідків, якщо Ви вирішите зробити це самостійно і приєднаєте щось неправильно. Установка унітазу (Київ) може бути професійною — для цього слід звернутися до досвідченої сантехнічної фірми. Кваліфікований спеціаліст може встановити унітаз (Київ) швидко і за всіма правилами, так що Ви надалі не турбуватиметеся з приводу поломок або неякісної роботи приладу. Також Ви можете і самостійно встановити унітаз, якщо знатимете основні принципи правильної установки.

Установка унітазу покроково

Насамперед, якщо Ви хочете замінити старий прилад на новий, слід правильно демонтувати старий. Для цього потрібно:

• зупинити подачу до нього води;

• злити залишки води з бачка та відкрутити шланг;

• відкрутити кріплення бачка (для полегшення завдання можна змочити болти гасом або мастилом WD-40).

Далі можно розпочати безпосередньо демонтаж. Фахівці рекомендують, при зміні обладнання також поміняти труби на ПВХ – якщо вони у Вас чавунні. Новий унітаз можна встановлювати після завершення оздоблювальних робіт. Сам процес установки відбувається таким чином:

• до зливу унітазу приєднайте гофротрубу, але лише в разі потреби. Якщо злив і без того з’єднується з каналізаційною трубою — максимум, що Ви використовуватимете — ущільнювач із гуми. У жодному разі не закладаєте перехід між зливною та каналізаційною трубами за допомогою цементу;

• використовуючи гнучку трубу, з’єднайте зливний бачок із краном;

• закріпіть унітаз на підлозі;

• Встановіть зливний бачок.

Як бачите, процес установки не такий складний. Але якщо Ви сумніваєтеся, що зможете самостійно правильно встановити прилад, зверніться до професійного сантехніка. Тим більше, що використовується цей предмет сантехніки досить часто і у Вас просто не буде часу на виправлення всіх помилок. Також важливо визначитися з вибором самого унітазу, оскільки вони мають деякі важливі відмінності. Наприклад, злив одних спрямований паралельно до підлоги, інших — вертикально, або під кутом. Також і бачки відрізняються вони можуть бути окремими від конструкції унітазу (ті, які можна прикріпити на стіну, навіть під самою стелею) або відрядні. Перед вибором унітазу також можете порадитися зі своїм сантехніком, адже відмінності конструкцій можуть полегшити або ускладнити установку.