Змішувач – це пристрій із двома кранами, усередині якого змішується гаряча та холодна вода. Встановлюють таку сантехніку на горизонтальну поверхню або стіну (вертикально), а також прихованим методом (всі деталі ховають у стіну). Фахівці компанії «Сантехнік» здійснять монтаж змішувача будь-якого виду на стіну, умивальник чи ванну.

Встановлення змішувача на кухні

Звертайтеся до «Сантехнік», і наш майстер професійно встановить сантехніку на кухонну мийку – врізну, накладну або підстільну. Фахівець «Сантехніка» привезе з собою на місце матеріали та необхідні для роботи інструменти. Монтаж кухонного крана здійснюють у кілька етапів. Нижче ми розглянемо дещо спрощений план встановлення.

  1. Спершу фахівець зніме старий пристрій. Для цього він від’єднає труби, зіллє залишок води та зніме притискну гайку.
  2. Далі сантехнік збере новий змішувач і підключить його до жорсткого підведення.
  3. Майстер поставить сантехніку на раковину. Щоб правильно її прикріпити, він одягне притискні шайби і закрутить шпильку-гайку.
  4. Завершуючи монтаж, майстер підключить труби та перевірить якість роботи.

Встановлення змішувача у ванній

У ванній такі пристрої ставляться як вертикально – на стіну, і горизонтально. Розглянемо процес встановлення з прикладу вертикального монтажу. Підключення змішувача відбувається у кілька етапів.

  • Перевірка виробу. Спочатку фахівець переконається, що всі потрібні деталі на місці: шланг та душова лійка, прокладки, штанга та кран, носик тощо. Далі майстер демонтує старий кран та розрахує відстань між трубами, щоб правильно поставити фітинги.
  • Сантехнік виведе фітинги та поставить кран. Він змонтує водорозетки і прикріпить ексцентрики та клоччя, а потім герметизує ці деталі силіконом та пастою.
  • Далі він перевірить якість роботи, приєднає пристрій до душового шлангу. Потім він перевірить якість своєї роботи.

Встановлення  змішувача на раковину – це складніше завдання. Щоб поставити кран, доведеться зробити рівний отвір у мийці або ванній. Якщо ви не знаєте, як кріпити змішувач до раковини, замовляйте якісний монтаж від «Сантехніка».

Змішувачі для душових кабін

Душові змішувачі компактніші, ніж сантехнічні пристрої для раковини або ванни, адже вони не мають перемикача «з ванни на душ». Душові крани ставлять на стіну, а шланги вішають вільно або ховають у спеціальний контейнер. Деякі змішувачі для душів мають кілька систем перемикання води. За бажанням замовника майстер використовує рухливий шарнір, що дозволяє змінювати напрямок струменів. Встановлення змішувача в душовій кабіні – це дуже непростий процес, з яким справиться лише досвідчений сантехнік.

Встановлення вбудованого змішувача

При монтажі прихованого пристрою всі механізми, які змішують холодну воду з гарячою, ховають у стіну. Невидима частина змішувача має розмір приблизно 13 на 9 см, тому такі механізми ставлять переважно у великих ванних кімнатах або приміщеннях, розрахованих на вбудовану техніку. Цей лаконічний пристрій не краде квадратні сантиметри санвузла і відмінно виглядає в сучасному житлі в стилі хайтек. Такі прилади ставлять на будь-якій висоті, незалежно від розташування труб.

Встановити змішувач – замовляємо у компанії «Сантехнік»

Ви придбали новий змішувач, встановити який потрібно максимально швидко та якісно? Звертайтесь до компанії «Сантехнік»! Усі наші співробітники мають 4 розряд, тому вони впораються з роботою будь-якого рівня складності. Пропонуємо вигідні акції та знижки для постійних клієнтів.

Ціни на встановлення та заміну змішувача

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМ. ЦIНА (ГРН.)
Звичайна складність встановлення змішувач 300
Підвищена складність встановлення змішувач 400

Вам потрібна допомога у встановленні змішувача чи мийки на кухню, душової кабіни чи монтажі опалення?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення змішувача

Як закріпити змішувач до раковини?

Змішувач закріплюється до раковини за допомогою елементів кріплення, таких як болти та гайки. Для цього потрібно вставити змішувач у отвір на раковині та затягнути болти, щоб фіксувати змішувач на місці. Якщо змішувач має спеціальні кріплення, їх потрібно закріпити. Перед встановленням змішувача необхідно перевірити, що розмір отвору на раковині відповідає розміру змішувача та дотримуватись інструкцій по установці, які надаються виробником.

Скільки коштує заміна змішувача у ванній кімнаті?

Вартість заміни змішувача у ванній кімнаті залежить від кількох факторів, таких як матеріал та якість змішувача, місце встановлення, професіоналізм та досвід фахівця, який виконуватиме роботу.

Яка відстань від підлоги до змішувача?

Відстань від підлоги до змішувача, що рекомендується, залежить від дизайну і комфорту використання. Зазвичай рекомендується встановлювати змішувач на висоті від 80 до 110 см від підлоги. Це дозволяє легко діставати воду з нього, не нахиляючись надто низько чи високо. Але також важливо враховувати індивідуальні потреби та особливості приміщення для оптимального рішення.

Як встановити змішувач із гайкою?

1. Переконайтеся, що водопостачання та каналізація вимкнено.
2. Підготуйте необхідні інструменти: мітчик, торцевий ключ, пасатижі тощо.
3. Встановіть змішувач на крані. Зазвичай використовуються гайки або пасатижі для фіксації на крані змішувача.
4. Підключіть труби, що підводять, до змішувача за допомогою гайки та пасатижі.
5. Перевірте щільність з’єднань та наявність будь-яких крапель.
6. Увімкніть водопостачання та перевірте роботу змішувача.