Економічність, надійність, простота експлуатації – це основні вимоги до уріналів. Тому при встановленні пісуарів важливо звертати увагу на матеріал, з якого вони виготовлені, дизайн, спосіб встановлення, оскільки цей вид сантехніки відрізняється місцем розташування. Компанія «Сантехніки» надає весь спектр сантехнічних послуг у Києві та Київській області – встановлення унітазу, підключення посудомийки, всі види монтажних сантехнічних робіт та багато іншого.

 

Установка пісуарів: велика різноманітність маленьких пристроїв

Пісуари мають невеликі розміри, тому займають мало місця та встановлюються у квартирах, приватних будинках, місцях загального користування. Вони різняться формою – це чаші, черепашки, квіти, класичні овальні, кутові компактні моделі. Перед покупкою та встановленням пісуару важливо визначитися з матеріалом. Це може бути:

 

  1. Фаянс. Це кераміка, що використовується для виробництва сантехніки. Він легко очищається від забруднень, у ньому не утворюється грибок, не розмножуються бактерії. Виріб покритий емаллю, яка не вбирає вологу, урину та запахи.
  2. Санфарфор. Його отримують з білої глини, тому він міцніший за фаянс. Матеріал стійкий до невеликих механічних пошкоджень та ударів, не вбирає запахи та вологу, легко чиститься. Покритий брудовідштовхувальним просоченням.
  3. Метал. Найчастіше використовується нержавіюча сталь. Такий пісуар найбільш довговічний, стійкий до механічних навантажень, гігієнічний – не поглинає запахи, на ньому не розмножуються бактерії.

Однак не тільки форма і матеріал важливі при встановленні пісуару.

Встановлюємо уринал та вибираємо варіанти зливу

Це особливо важливо, якщо одночасно виконується, наприклад, встановлення мийки. Основні типи зливу та їх особливості показані у таблиці:

 

Вид змиву Особливості
Без змиву Для запобігання поширенню запаху використовуються адсорбенти або мембрани.
Ручний Це переважно кнопка натиску або поворотний пристрій.
Безконтактний (автоматичний) Випускається з інфрачервоним, температурним чи радарним датчиком.

 

Якщо вирішено поставити автоматичне змивання, важливо забезпечити доступ до електромережі, оскільки батарея живлення потребує заміни та забезпечує автономну роботу на 1,5-2 роки.

Уринали з автоматичним змиванням знижують витрату води, забезпечуючи значну економію проти ручними аналогами.

 

Монтаж уринала бригадою «Сантехніки»: швидко та надійно

Установка настінного пісуару виконується у кілька етапів, а саме:

  1. Розташування ємності висотою 50-75 см.
  2. Підведення труб із запірною арматурою трохи вище (15-20 см) місця, де розміщуватиметься кран пісуару.
  3. Фіксація крана муфтою та контргайкою.

З’єднання сифона зі зливним отвором із використанням для з’єднувальних елементів захисних прокладок. Потім з’єднується з каналізацією, а розтруб герметизується суриком чи цементною сумішшю. Щоб система справно працювала, не завадить попереднє прочищення каналізації.

Установка чаші на ідеально рівну стіну після вирівнювання всіх дефектів – вибоїн, нерівностей, тріщин. Потім виконується розмітка місць кріплення, висвердлювання отворів, у які вставляються дюбелі, монтуються кронштейни та навішується чаша.

Патрубок з’єднується з каналізацією, всі з’єднання перевіряються на герметичність.

Дізнатися ціну на встановлення пісуара можна, зателефонувавши за вказаним номером компанії «Сантехніки» або залишивши заявку на сайті. Наші консультанти оперативно зв’яжуться з вами, а майстри зроблять роботу швидко та якісно!

Вам потрібна допомога в установці пісуару, унітазу, мийки на кухню, душової кабіни, опалення, каналізації чи вентиляції?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі встановлення пісуару

Скільки коштує установка пісуару?

Ціна установки пісуара може змінюватись в залежності від місця проживання, якості матеріалів та послуг та складності робіт. У середньому установка пісуару може коштувати від 2000 до 10000 грн.

Як кріпиться пісуар до стіни?

Пісуар кріпиться до стіни за допомогою спеціальних кріплень (дюбелів, анкерів, гвинтів), які залежать від матеріалу стіни та ваги пристрою. У деяких випадках може бути потрібне встановлення додаткових пластин або підкладкових матеріалів для забезпечення надійної фіксації. Рекомендується проводити встановлення пісуара за допомогою кваліфікованого спеціаліста.

На якій висоті вішати пісуар?

Висота установки пісуара залежить від індивідуальних потреб та переваг. Зазвичай пісуар встановлюється на висоті близько 40-45 см від підлоги, щоб зручно використовувати його в положенні, що стоїть або сидить. У деяких випадках висота може бути нижчою або вищою, залежно від наявності інвалідних пристосувань або інших факторів.

Як встановити сифон для пісуару?

Встановлення сифона для пісуара виконується в наступних кроках:
1. Підготуйте місце для встановлення сифона, визначте положення для прорізу у стіні та підключення пісуара.
2. Встановіть сифон на потрібну висоту на стіні за допомогою дюбеля та гайки.
3. Відкрийте кран і перевірте, чи вода не протікає.
4. Підключіть пісуар до сифона, використовуючи шланг та клей для труб.
5. Закрийте кран і перевірте, чи все встановлено правильно і не протікає.

Враховуйте, що для встановлення сифона та пісуара може знадобитися допомога фахівця або використання спеціальних інструментів.