Гідромасажна ванна давно не є предметом розкоші. Для сучасної людини, яка живе в активному ритмі, це чудовий спосіб розслабитись після насиченого робочого дня. Сьогодні підібрати потрібний варіант не складе труднощів, тому що велика кількість моделей і форм гідромасажних ванн дозволить придбати те, що необхідно. Крім того, на монтаж джакузі ціна нічим не відрізняється від послуги встановлення душової кабіни або звичайної ванни. Але, маючи такий предмет у будинку, ви по-новому поглянете на водні процедури.

Монтаж джакузі

Якщо ви вирішили встановити у своїй оселі гідромасажну ванну, то насамперед потрібно відповідально підійти до питання монтажу. Все тому, що встановлення джакузі в квартирі – процес трудомісткий та вузькопрофільний. Щоб уникнути складнощів у роботі та не припуститися помилок, експерти рекомендують скористатися послугою професіонала, який здійснить підключення джакузі.

Процедура встановлення виглядає так:

  1. Майстер приїжджає на вашу адресу. Попередньо оглядає ванну кімнату, складає кошторис робіт, вказує на нюанси, які обов’язково слід врахувати (придбання додаткової комплектації, стан комунікацій тощо).
  2. Встановлює гідромасажну ванну на підготовлене місце.
  3. Підключення джакузі до водопровідної мережі.

Важливо відмітити, що на монтаж джакузі ціна не має чіткого тарифу. На вартість впливає складність встановлення моделі ванни, так і загальний стан санвузла. Крім того, ціна залежить від потреби демонтувати стару ванну, і від заміни комунікацій. Можливо, знадобиться прочищення каналізації. Тож остаточну вартість майстер назве після огляду приміщення.

Чому небажано проводити монтаж джакузі самотужки

Як уже зазначалося, підключення джакузі – процес, який не терпить дилетантів. Помилково вважати, що початкових навичок у галузі сантехніки буде достатньо, щоб самостійно провести встановлення ванни з гідромасажем.

Насамперед, потрібно оцінити навантаження на підлогу. Навіть найлегша конструкція, наповнена водою, важитиме близько тонни, що може призвести до обвалу підлоги. Тому експертна оцінка на старті робіт просто потрібна.

Ще один аргумент на користь залучення професіоналів у такому непростому питанні, як встановити джакузі вдома, – можливе перепланування санвузла та встановлення унітазу або перенесення його в інше місце. Крім того, що для цього потрібен дозвіл комунальних інстанцій, сам процес є досить трудомістким.

Якщо ж вам при цьому будуть потрібні додаткові монтажні роботи, наприклад, встановлення мийки, можете включати їх на замовлення – фахівці виконають все швидко та якісно.

На що звернути увагу

Важливо не забувати, що ванна з гідромасажем підключається в абсолютно рівному положенні, без будь-яких деформацій і нахилів. Це потрібно для того, щоб не заважати зливу води.

Перед тим як підключити джакузі, необхідно також передбачити розетку там, куди не потраплятиме вода. Не буде зайвою й покупка спеціального пристрою, що стабілізує перепади напруги мережі.

Економити на матеріалах та комплектуючих не рекомендується. Важливо, щоб зливні труби були герметичні, а шланги мали потрібну гнучкість. Трубки, якими подається вода і повітря, також повинні бути з якісно виготовлених матеріалів. При цьому найдорожчі матеріали – не означає, найякісніші. Щоб незабаром не викликати майстра для заміни витратних комплектуючих, на етапі складання кошторису уточніть, які виробники сантехнічних запчастин мають найбільший попит.

І остання порада. Не рідше, ніж двічі на місяць, обладнання джакузі потрібно дезінфікувати. Для цього в магазинах побутової хімії продається спеціальний склад, що вливається у наповнену ванну та активується режим гідромасажу. Після цього тим же режимом джакузі промивається чистою холодною водою.

Вам потрібна допомога в установці гідромасажної ванни, опалення, каналізації чи вентиляції?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі установка гідромасажної ванни

Що потрібно для підключення гідромасажної ванни?

Для підключення гідромасажної ванни знадобляться такі матеріали та інструменти:
1. Гідромасажна ванна з водонагрівачем, шлангом та насадками.
2. Водопровідні труби, затискачі та з’єднувачі.
3. Водонагрівач, який має бути встановлений у зоні безпеки.
4. Інструменти, такі як шуруповерт, гайковий ключ, плоскогубці та паяльник.

Як правильно підключити ванну джакузі?

Для правильного підключення ванни-джакузі необхідно:
1. Переконатись у наявності всіх необхідних комплектуючих (шланг, насос, електрика, водяний кран)
2. Встановити ванну-джакузі у вибране місце
3. Підключити водяний кран та перевірити цілісність водопровідних труб
4. Підключити насос та електрику
5. Перевірити цілісність всіх з’єднань та запустити ванну-джакузі.

Чи можна використовувати піну в гідромасажній ванні?

Деякі виробники рекомендують не використовувати піну в гідромасажних ваннах, оскільки вона може пошкодити фільтри та помпу. Найкраще використовувати спеціальні миючі засоби, рекомендовані виробником.

У чому відмінність гідромасажної ванни та джакузі?

Гідромасажна ванна та джакузі відрізняються такими характеристиками:
1. Дизайн: ванни зазвичай мають більш класичний дизайн, а джакузі зазвичай мають більш сучасний дизайн.
2. Розміри: ванни зазвичай більші і глибші, тоді як джакузі менші і менш глибокі.
3. Функціональність: ванни зазвичай мають більш потужні масажні функції, в той час як джакузі зазвичай мають менш потужні масажні функції.
4. Ціна: ванни зазвичай дорожчі, ніж джакузі.