Коли всі мешканці будинку користуються водою (вранці чи ввечері), тиск у трубах різко зростає. У годину пік воно досягає 12 атм. Таким чином, домашня сантехніка постійно наражається на серйозний ризик – різкі перепади інтенсивності потоку води можуть стати причиною поломки. Чи існує ефективний спосіб стабілізувати рівень тиску в трубах, запобігти його різким перепадам і захистити домашню техніку? Встановлення редуктора тиску вирішить проблему, а майстри сервісного центру «Сантехніки» швидко та якісно проведуть усі монтажні роботи.

Навіщо потрібний регулятор тиску

Установка редуктора тиску - phocathumbl20160416155344 8aaaa0078067d57b3277ada13a4e7f35Захистити домашні сантехнічні вузли допоможе спеціальний механізм регулювання. Сьогодні жителі багатоповерхівок все частіше замовляють установку редуктора тиску води, адже це пристосування є найефективнішим способом запобігання аваріям та мінімізації ризику поломки побутової техніки.

Регулятор тиску води – це невеликий та безшумний пристрій, який знижує тиск у трубах під час різких стрибків. Такі механізми забезпечують кілька важливих опцій:

  • підвищують стійкість водорозбірних пристроїв та труб до зносу;
  • побутовий редуктор тиску води для бойлера запобігає гідроударам;
  • захищає вимірювальні механізми від неполадок;
  • гарантують безперебійне функціонування водопроводу, всієї побутової техніки та сантехніки.

Замовте монтаж регулятора тиску води у сервісі «Сантехніки»! Ми гарантуємо швидкий виїзд на об’єкт та якісний монтаж за обумовленим прайсом.

Редуктор тиску води: принцип роботи

Головні функціональні деталі регулятора – це налаштувальна пружина та діафрагма. Коли клапан відкривається, тиск на виході падає, що провокує його зниження області діафрагми. Незважаючи на це, зусилля пружини залишається значним, тому вона активізує робочий клапан.

Процес триває, доки інтенсивність потоку на виході не буде відповідати заданій цифрі. У той же час, сила цього показника на вході «вхідного» регулятора взагалі не змінює положення клапана тиску води, що гарантує стабільність роботи пристрою.

Кому знадобиться редуктор тиску води: принцип роботи у багатоповерхівках

Редуктор для води є єдиною гарантією довговічності всієї домашньої сантехніки. Цей механізм ставлять на першому чи другому поверхах багатоповерхових будинків. У будинках із великою кількістю поверхів (від 16 і більше) встановлення редукторів для води є обов’язковою! Тиск у трубах таких будинків завжди залишається дуже високим – приблизно 7 атмосфер у денний час. А ось вночі водою практично ніхто не користується, що призводить до різкого падіння цього показника з наступним стрибком у ранковий час.

 

Майстри рекомендують обов’язкове встановлення редуктора тиску для бойлера, пральної та посудомийної машини – як правило, ця побутова техніка погано переносить сильний тиск. Механізм необхідний і в тій ситуації, якщо використана система осмосу, при активації чи вимкненні якого відбувається гідроудар. Редуктор тиску на бойлер, а також регулятор води загальнобудинковий можна замовити в компанії «Сантехніки».

Встановлення редуктора зниження тиску води

Деякі люди ухвалюють рішення про встановлення редуктора тиску води своїми руками, але якщо у вас немає відповідного досвіду, замовте послуги професіоналів! Якщо вам знадобився монтаж або регулювання редуктора тиску води побутового, звертайтесь до однієї з найкращих київських компаній – «Сантехніки».

Монтаж регулювального обладнання – це серйозне завдання. Майстру відомі всі нюанси установки:

  • редуктори для води ставлять як на стояки гарячої води, так і на відводи для холодної води;
  • механізм встановлюється у комплексі з фільтром для механічного очищення води;
  • рекомендується монтаж на горизонтальних трубах.

Усі майстри нашої фірми мають 4 розряд. Вони проведуть всі настановні роботи швидко, грамотно та з гарантією якості. Дізнайтесь ціну на сайті «Сантехніки» та уточніть подробиці нашого менеджера.

Вам потрібна допомога в установці тиску редуктора або будь-які сантехнічні роботи під ключ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС