У нашій країні більшість господарів вважають за краще робити ремонт своїми руками. Вони можуть прочистити каналізацію, поміняти кран-букс в змішувачі і виконати інші роботи. Але, на жаль, через відсутність досвіду та необхідні знання виконані роботи не завжди дають довгостроковий результат. Пропонуємо звернутися за допомогою до наших кваліфікованих майстрів. Компанія «Сантехніки» чудово зарекомендувала себе на ринку ремонтних послуг. Співробітники нашого сервісу пропонують послуги сантехніка у Ворзелі та справляються з роботами будь-якої складності: від встановлення ванни до монтажу всього обладнання для ванної кімнати та кухні під ключ

Сантехнік у Ворзелі: повний список послуг

Головний офіс нашої компанії знаходиться у Києві. Майстри виїжджають на виклики в межах області, зокрема виконують роботи у Ворзелі. Замовити виклик спеціаліста можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або заповнивши спеціальну заявку. Фахівці виконують планові ремонти, так і виїжджають на екстрені виклики.

Сервіс «Сантехніки» наймає на роботу майстрів із досвідом. Вони можуть провести діагностику обладнання та підібрати найкращий варіант ремонту. Наприклад, прочищення каналізації виконується 4 різноманітними способами. Вибір залежить від складності засмічення, стану та довжини труб. Завдяки такому підходу сервіс може гарантувати виконану роботу.

Якщо ви плануєте провести повну заміну труб каналізації, наша компанія теж може в цьому допомогти. Фахівці виконують:

  • повний монтаж системи каналізації;
  • заміну стояка у багатоквартирному будинку.

Якісне виконання робіт дозволить уникнути можливого засмічення, а також забезпечує хороше відведення стічних вод.

Наші фахівці виконають також встановлення унітазу, пісуару та біде. При цьому проводиться демонтаж старих конструкцій та підготовчі роботи для монтажу нових. Майстри допоможуть упоратися і з пошкодженнями установок: вони усунуть течу бачка унітазу, проведуть герметизацію швів у разі протікання внизу конструкції.

Як додаткове джерело тепла у ванній кімнаті сантехніки у Ворзелі можуть встановити сушарку для рушників. Майстри роблять монтаж різних видів таких пристроїв: електричного, водяного чи комбінованого. При необхідності наші фахівці дадуть консультацію щодо вибору найбільш відповідного варіанту. Вони також можуть відремонтувати прилад, що вийшов з ладу, продовживши життя вашої техніки.

При появі неприємного запаху на кухні або у ванній кімнаті майстри можуть порадити встановлення сифону. Вони допоможуть підібрати відповідний під вашу сантехніку тип установки: пляшковий, трубний, прихований або плоский. Майстри дотримуються всіх норм монтажу, тому пристрої будуть служити довго.

Сантехнік у Ворзелі: довіртеся професіоналам

Дехто вважає, що виклик сантехніка — дуже дорога послуга. Але це не так. Компанія “Сантехніки” має прозорі тарифи. Усі ціни на послуги вказано на офіційному сайті нашого сервісу. При виклику майстра ви можете уточнити вартість у менеджера компанії.

Чому варто звернутися за допомогою до професіоналів:

  • оперативне опрацювання заявок;
  • виконання робіт у обумовлені терміни;
  • можливість аварійного чи екстреного виклику;
  • кваліфікований персонал;
  • наявність всього необхідного обладнання.

«Сантехніки» виконують роботи різних рівнів складності: від установки мийки до повного монтажу системи опалення у будинку чи квартирі. Повний перелік послуг представлений на сайті нашої компанії.

Своєчасний виклик фахівців допоможе уникнути неприємних сюрпризів у вигляді витоку каналізації в невідповідний момент або затоплення сусідів. Наші майстри подбають і про те, щоб у вашій оселі було тепло. Вони допоможуть також підібрати та встановити всю необхідну для комфорту сантехніку.

Вам потрібна допомога сантехніка у Ворзелі?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

 

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) от 400 грн
Ремонт/заміна труб от 350 грн
Ремонт/замена стояка от 1200 грн
Штроблення та буріння от 100 грн/м
Заміна фільтру очистки от 600 грн
Встановлення унітазу от 1200
Встановлення біде от 1200
Встановлення раковини або мийки от 600 грн
Встановлення лічильника води от 600 грн
Встановлення батарей от 500 грн
Встановлення ванни от 800 грн
Встановлення душової кабіни от 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна