Потрібна допомога досвідченого сантехніка в Лісовому масиві? Потрібна консультація кваліфікованого спеціаліста? Чи сумніваєтеся, що виїзний майстер може приїхати вчасно і виконати всю необхідну роботу?

Якщо хоча б на одне запитання ви відповіли «так», то звернулися за правильною адресою. Служба Сантехніки надає сантехнічні послуги по всій території Києва. Проживаючи у Лісовому масиві, ви можете бути впевненими, що за потреби сантехнік приїде до вас максимально оперативно та без затримок у часі.

У команді працюють професіонали високого рівня, готові виконати будь-які сантехнічні роботи, які можуть знадобитися. Завдяки цьому час між вашим дзвінком та приїздом майстра мінімальний. Більше немає потреби чекати годинами та днями, поки фахівець дістанеться до вас. Сантехнік до Лісового масиву прибуде строго в заздалегідь обумовлений час.

Послуги досвідченого майстра – вигідне рішення

Компанія «Сантехніки» готова надати будь-які послуги з встановлення, ремонту та обслуговування сантехніки як у планових, так і в екстрених випадках. При цьому вам не потрібно турбуватися про те, що роботи обійдуться занадто дорого.

Наш сантехнік у Лісовому масиві завжди акуратний і турбується про інтереси клієнта. У разі ремонту він підбере та закупить усі необхідні матеріали в рамках бюджету самостійно, або виступить у ролі експерта при вашому спільному поході до магазину.

І найприємніше – фахівцю можна довірити установку як найпростіших, так і найсучасніших високотехнологічних сантехнічних та водопровідних систем. Більше того, професіонали легко справляються з оновленням та модернізацією планів подачі води та водовідведення. А ремонт сантехніки будь-якого рівня складності для профі – і звичайна справа.

Кожен сантехнік у Лісовому масиві, що працює у нашій компанії, забезпечений усім необхідним професійним інструментом. Ситуації, у яких робота не може бути виконана через відсутність чогось із боку майстра – виключені. «Сантехніки» цінують свій та ваш час, надаючи послуги високої якості. Тому про доробки та повторні виклики для виправлення недоліків можна забути.

Якщо ви живете у Лісовому масиві та потребуєте професійної сантехнічної допомоги тут і зараз – сміливо звертайтеся. «Сантехніки» працюють сім днів на тиждень, і жодне замовлення не відкладається “в довгу скриньку”. Усі сантехнічні роботи виконуються швидко, якісно та надійно.

Вам потрібний сантехнік в районі Лісовий масив міста Києва?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна