Зіткнулися з проблемами щодо сантехнічних приладів та обладнання, інженерних комунікацій? Установка, обслуговування та ремонт сантехніки мають свою специфіку, а тому вимагають наявності відповідних навичок та кваліфікації від спеціаліста.

Компанія «Сантехніки» пропонує сантехнічні послуги не лише у Києві, а й у Броварах. Це чудова нагода для мешканців цього міста скористатися допомогою професіоналів за розумними цінами. Давайте розберемося, коли і чому слід звертатися до досвідчених майстрів, що входить до переліку послуг, а також головні переваги, на які може розраховувати кожен наш клієнт.

Чому не варто займатися сантехнічними роботами самостійно?

Ми звикли сприймати блага цивілізації, як щось зрозуміле. І реальну важливість сантехніки розумієш, щойно з нею виникає проблема, з’являється необхідність встановити, полагодити або обслужити комунікації, обладнання. Нерідко відразу виникає бажання зробити це самостійно, але ми рекомендуємо відмовитись від цієї ідеї.

Сантехнічне обладнання та труби відносяться до систем підвищеної небезпеки. Особливо коли ви не маєте звички закривати кран на вхідному водопроводі. Монтуючи або здійснюючи ремонт сантехніки самостійно за нестачі досвіду, ви ризикуєте у разі прориву пошкодити не тільки своє майно, а й затопити сусідів знизу. Навіть коли йдеться про встановлення умивальника. Тим більше, що сучасні пристрої, системи та техніка, пов’язані з водою, дуже складні з технічного погляду.

У свою чергу, хороший сантехнік у Броварах зробить роботу швидко, чисто, акуратно та з гарантією якісного результату. Звісно, ​​якщо це спеціаліст компанії «Сантехніки».

 

Перелік послуг наших сантехніків

Майстри компанії мають достатній досвід та кваліфікацію, щоб на високому рівні надавати такі види послуг сантехніка у Броварах:

 • монтаж, демонтаж, обслуговування систем опалення;
 • встановлення, ремонт душових кабін, унітазів, раковин, біде, змішувачів, фільтрів для води, кухонних мийок, сушки для рушників, пральних та посудомийних машин;
 • монтаж, прочищення каналізаційних систем, заміна стояків каналізації;
 • встановлення лічильників холодного та гарячого водопостачання;
 • розведення сантехніки;
 • електромонтажні роботи;
 • прочищення димоходів;
 • встановлення редукторів тиску.

Наш сантехнік у Броварах впорається з будь-яким завданням, щоб у вас у квартирі завжди була вода, справно працювала каналізація, система опалення та все сантехнічне обладнання. Це те, без чого дуже складно уявити комфортне цивілізоване життя.

 

Чому вам варто звернутися до «Сантехніки»?

Наша компанія вже друге десятиліття працює по Києву та району. Вже довгий час ми маємо своїх фахівців і в Броварах. Це найбільше місто-супутник столиці, що налічує понад сто тисяч населення. І ми пропонуємо всім місцевим мешканцям:

 1. Вигідні ціни на весь комплекс послуг, у тому числі ремонт сантехніки. З нашою ціновою політикою ви можете ознайомитись безпосередньо на сайті, і кінцева вартість може лише незначно відрізнятись залежно від конкретних умов роботи.
 2. Високі стандарти обслуговування. Як тільки ви зв’язуєтеся з менеджером та залишаєте заявку на роботи, замовлення передається найближчому вільному майстру. Він уточнює деталі та приїжджає у зручний для вас час. Таким чином, ви не залишаєтеся «наодинці» зі своєю проблемою жодної зайвої хвилини.
 3. Швидкий відгук. Ми розуміємо, наскільки важливо іноді швидко реагувати на проблеми з сантехнікою, тому у вас є можливість, зокрема екстрених викликів. Так ви отримуєте швидке вирішення аварійних ситуацій без зайвих переплат.
 4. Досвід та кваліфікація сантехніків. Кожен з наших майстрів має розряд не нижче 4-го, а також багато років реального практичного досвіду у вирішенні завдань будь-якого рівня складності, у тому числі установки сушарки для рушників під ключ.
 5. Орієнтованість на клієнта. Ви можете доручити купівлю запчастин, деталей та обладнання нашому спеціалісту або купити їх самі за його рекомендацією. Таким чином ви чітко будете впевнені у якості результата.

«Сантехніки» – це як сантехнік, лише доступний кожному в Броварах без переплат. Ми знаємо та робимо свою роботу так, що впевнено даємо гарантію на всі послуги.

 

Як працює наш сантехнік у Броварах?

Як тільки ви залишаєте заявку, вона передається першому вільному майстру. Він передзвонює вам і погоджує час, коли ви будете вдома та зможете його прийняти. Ви можете попередньо дізнатися, скільки коштуватиме робота сантехніка в Броварах, познайомившись з цінником на сайті.

Майстер приїжджає у призначений час, проводить огляд і при необхідності діагностику, оцінює фронт робіт та називає більш точно вартість. Також він складає список необхідних деталей та запчастин, пропонує купити їх самостійно з наданням чеків або виступити як професійний консультант, допомагаючи вам у ході закупівель.

У ході основного етапу – сантехнічних робіт наш спеціаліст працює повністю відкрито, і за потреби пояснить, що й навіщо він робить. Таким чином, ви повністю залишаєтеся в курсі виконаних робіт.

Після надання послуги у Броварах сантехнік прибирає всі сліди та сміття. Завдяки цьому після його відходу ваше житло залишиться таким же чистим, як і раніше. Причому все це передбачено політикою нашої компанії.

Вам потрібен сантехнік у Броварах?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

 

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) от 400 грн
Ремонт/заміна труб от 350 грн
Ремонт/замена стояка от 1200 грн
Штроблення та буріння от 100 грн/м
Заміна фільтру очистки от 600 грн
Встановлення унітазу от 1200
Встановлення біде от 1200
Встановлення раковини або мийки от 600 грн
Встановлення лічильника води от 600 грн
Встановлення батарей от 500 грн
Встановлення ванни от 800 грн
Встановлення душової кабіни от 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна