Якщо проблеми з каналізацією або водопроводом застали зненацька, і ніхто не зміг дати контакти хорошого спеціаліста, компанія «Сантехніки» направить на адресу майстра. Досвідчений сантехнік (Шулявка) допоможе з такою проблемою як прочищення каналізації, встановлення та підключення техніки, розробка та прокладання водопроводу та інше. Завдяки професіоналізму співробітників, їм під силу впоратися із завданням будь-якої складності у максимально короткі терміни.

Оперативний візит сантехніка на Шулявці – це не міф

Чимало жителів мегаполісів стикалися з проблемами, пов’язаними з водопроводом, опаленням або каналізацією. Труби, що почали протікати, часто стають причиною затоплення сусідів, а кран, що вічно протікає, збільшує суму в рахунках за воду. Не кожен сантехнік на Шулявці, за яким закріплені певні будинки, здатний впоратися з таким непростим завданням, як встановлення ванни або його професіоналізм викликає сумнів. В цьому випадку варто звернутися до компанії «Сантехніки», яка успішно працює у сфері послуг вже понад 10 років. Всі заявки, що надходять, обробляються оперативно, тому візиту фахівця не доведеться довго чекати, але при аварійній ситуації майстер приїде максимально швидко.

Які питання допоможе вирішити сантехнік на Шулявці

При зверненні до «Сантехніки» клієнти можуть розраховувати на професійну допомогу від кваліфікованого спеціаліста. Перелік послуг, які надають співробітники компанії, є надзвичайно широким, і його можна розділити на такі категорії:

  • Водопровід. Сюди входить встановлення мийки, ванної, сифона, сушарки, змішувача, душової кабіни, монтаж, ремонт або обслуговування водопроводу.
  • Опалення. Заміна батарей, елементів трубопроводу, створення мережі опалення, монтаж котла або котельні, створення теплої підлоги, встановлення колектора, чищення димохідних каналів.
  • Каналізація. Монтаж унітазу, пісуару, біде, прочистка від засорів, заміна стояка, монтаж комунікації.

Також працівники компанії зможуть допомогти із встановленням та підключенням бойлерів, посудомийної машини та іншої техніки, робота якої пов’язана з використанням води.

Переваги професійного майстра

Деякі види робіт не вимагають наявності певних знань, навичок та інструментів, їх можна виконати самостійно без залучення фахівців. Але існують і досить складні завдання, для вирішення яких будуть потрібні сантехніки на Шулявці, які зможуть швидко впоратися завдяки наявності:

  • профільної освіти та можливості розбиратися у влаштуванні різних видів сантехніки;
  • багаторічного досвіду роботи, за рахунок якого встановлення унітазу не триватиме багато часу;
  • наявного набору спецінструментів, витратних матеріалів та обладнання.

Виконання таких завдань, як заміна труб або монтаж теплої підлоги, вимагає певних навичок, інакше це забере багато часу і сил, а також спричинить протікання.

Плюси співпраці з компанією «Сантехніки»

Якщо потрібне встановлення сифона або заміна батарей опалення, не варто витрачати час на пошуки відповідного спеціаліста, звертайтеся до компанії «Сантехніки». Співробітники працюють у будь-якому районі міста, тому швидко зможуть прийти на допомогу у разі аварійної ситуації. Всі заявки швидко обробляються, тому майстер зможе оперативно приїхати на дзвінок. Ціни на послуги прозорі, і кожен може ознайомитися з прайсом на сайті. Для зручності клієнтів оплата може здійснюватися готівкою або через Приват24.

Вам нужна срочная помощь сантехника в Києві (Шулявка)?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна