Сантехніка є у кожному будинку чи офісі. Проте навряд чи знайдеться людина, яка вважає сантехнічні комунікації чимось важливим. І це не дивно, адже ми звикли до побутових благ і навчилися їх не помічати. Але варто тільки крану потекти, раковині – забитися, а унітазу – зламатися, як ми одразу усвідомлюємо, що не можемо обійтися без цих «неважливих», на перший погляд, предметів. Якщо у вашому будинку чи офісі вийшла з ладу сантехніка – не варто відкладати її ремонт «на потім», а якщо ситуація екстрена – не панікуйте! Швидше викликайте “Santekhniky”!

«Santekhniky» – це одна з найкращих команд майстрів з ремонту на Позняках у Києві. Досвідчений сантехнік на Позняках виконає роботу будь-якої складності. Можливий екстрений дзвінок для усунення аварійної ситуації.

Вони максимально швидко і якісно встановлять або полагодять:

 • стояк;
 • регулятор тиску, фільтр та лічильник води;
 • умивальник та раковину;
 • посудомийну машину;
 • бойлер;
 • змішувачі, різні за призначенням та конструкції;
 • душову кабіну чи бокс;
 • унітаз та біде;
 • ванну.

Сантехнік (Позняки): швидкий виклик на місце та оперативне усунення несправностей

У разі поломки сантехніки власники часто намагаються абияк привести її до ладу самостійно. Робити цього, звичайно, не варто! Адже якщо ви не виправите проблему, а тимчасово «замаскуєте» її, нічого хорошого з цього не вийде. Зверніться до професіоналів – до сервісної компанії «Santekhniky». Ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, швидкий виїзд на будь-яку адресу на Позняках та професійний уважний підхід до вирішення будь-якої несправності.

 1. Надання сантехнічних послуг у Києві (Позняки) з гарантією. Фірма працює на ринку вже десять років! Сантехніки дають гарантію своєї роботи.
 2. Досвід. Усі співробітники “Santekhniky” мають четвертий розряд. Вони впораються із завданням будь-якої складності.
 3. Чесність. Несумлінні майстри вимагають «доплату» за якість, дозволяють собі «халтуру», а то й просто не виходять на зв’язок. Звертайтеся в сервіс «Santekhniky», і вам не доведеться турбуватися про якість роботи та чесність майстрів.
 4. Приємні ціни на сантехнічні послуги у Києві. Орієнтовна вартість робіт вказана на сайті компанії. Після діагностики ціна може трохи змінитися, адже майстру, можливо, доведеться купувати додаткові витратні матеріали або деталі. Більше того, оцінити «масштаб катастрофи» та встановити реальну причину поломки фахівець зможе лише на місці.
 5. Все своє – із собою. Фахівець привезе додому до клієнта всі необхідні деталі, які знадобляться у процесі роботи (якщо забажає замовник). Це дуже зручно, адже вам не доведеться чекати, поки майстер з’їздить за потрібними матеріалами до магазину.

Телефонуйте у «Santekhniky», і вже незабаром ваша сантехніка знову працюватиме як годинник!

Вам потрібний сантехнік на Позняках?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна