Рано чи пізно у кожному будинку виникає необхідність ремонту або встановлення мийки, унітазу, ванни чи інших приладів санвузла. У господарів є два виходи із становища. Перший це зробити все самому, а другий запросити для роботи спеціаліста. Те, який варіант ви виберете, залежить від рівня ваших знань та навичок у цій сфері.

Чому краще запросити спеціаліста? Фахівці мають великий досвід роботи з різними елементами сантехніки. Вони мають у своєму розпорядженні професійне обладнання і виконують великий спектр послуг. Сервіс “Сантехніки” пропонує доступні ціни на свої послуги. Фахівці нашої компанії оперативно приїжджають на замовлення. Ви можете викликати сантехніка у Києві на Осокорки, а також у будь-який інший район. Крім того, наші майстри виїжджають на ремонт і по Київській області.

Які послуги надає сантехнік на Осокорках у Києві

Компанія співпрацює з майстрами, які мають кваліфікацію не нижче за 4 розряд. Вони легко справляються з установкою унітазу, пісуару та біде. Перед цим фахівці проведуть повний демонтаж старої конструкції, якщо це необхідно, та підготують робоче місце. При виконанні роботи використовуються якісні матеріали та герметики, які допоможуть уникнути протікання протягом тривалого часу.

Наші фахівці також можуть допомогти відремонтувати стару конструкцію. Для цього вони проведуть діагностику установки, щоб виявити причину несправності, а потім усунуть проблему. Якщо ж буде потрібна повна заміна обладнання, то фахівець скаже вам про це.

Причиною несправності може бути засмічення. У такому разі буде проведено процедуру прочищення каналізації. В арсеналі наших сантехніків кілька видів очищення: механічна, хімічна, гідродинамічна та термічна. Вибір відповідного методу залежить від товщини труб, їх довжини та складності засмічення.

При повному зношуванні труб майстри можуть запропонувати заміну стояка. Найчастіше таку послугу замовляють у багатоквартирних будинках ще радянської споруди через знос старої системи. Якщо не провести таку заміну вчасно, це може призвести до неприємних сюрпризів: частих засмічень, появі неприємного запаху або протікання.

Для квартир та будинків доступна послуга встановлення ванни. Фахівці можуть поставити класичну модель, варіант із гідромасажем або душову кабіну. Після установки чаша підключається до водопроводу та каналізації, кріпиться змішувач та душ. Якісний монтаж дозволить уникнути появи протікання, а також нестійкості конструкції.

Якщо сантехнік на Осокорки потрібен терміново

Для того, щоб замовити виїзд майстрів сервісу «Сантехніки», потрібно зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті, або заповнити спеціальну заявку. Фахівці обслуговують клієнтів у порядку черги. Якщо ж у вас стався порив і сантехнік потрібний терміново, то бригада виїде на об’єкт негайно.

Чому варто співпрацювати із сервісом «Сантехніки»:

  • широкий спектр послуг: від встановлення сифону до повної заміни системи опалення;
  • своєчасне виконання замовлень;
  • прозорі ціни;
  • ґрунтовне проведення підготовчих робіт;
  • гарантія на виконані послуги.

Фахівці нашого сервісу проводять не лише одиничний ремонт установок, а й роблять сантехніку під ключ. Ви можете довірити їм повне обладнання ванної кімнати, кухні та систем опалення. Майстри мають достатньо досвіду для встановлення бойлера, котлів для обігріву будинку, а також введення в експлуатацію. Вони можуть змонтувати електричну або водяну теплу підлогу по будинку, виконавши всі етапи установки: від стяжки до підключення системи. Сервіс «Сантехніки» зробить ваш будинок теплим та комфортним для життя будь-якої пори року.

Вам потрібний сантехнік на Осокорках?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна