Компанія «Сантехніки» – це висока якість, швидкість виконання роботи та гарантія результату. Наші фахівці виїжджають на будь-який об’єкт, будь то заміський будинок, дача чи багатоповерхівка. Викликати сантехніка в Куренівці можна за 5 хвилин – достатньо зв’язатися з консультантом по телефону або заповнити форму зворотнього зв’язку, вказати деталі та дочекатися спеціаліста. Він зможе виконати будь-яку роботу, будь то встановлення унітазу або будь-якого іншого обладнання.

Більше не потрібно переживати через проблеми з каналізацією, сантехнікою чи страхом затопити сусідів. Завдяки співробітникам нашої компанії всі роботи виконуються оперативно та якісно, ​​а обладнання працюватиме як годинник.

Чому важливо звертатися до професійної сантехніки Куренівки?

Якщо потрібне прочищення каналізації або будь-яка інша послуга – краще звернутися до фахівців. Самостійно її виконувати не рекомендується, тому що сантехнічні системи дуже складні і, щоб розібратися, потрібно мати певні навички, уміння та обладнання. Усім цим володіють спеціалісти компанії «Сантехніки». Вони можуть:

  • прокласти та виконати ремонт водовідведення, профілактику опалювальних систем;
  • встановлювати та підключати до мережі різну побутову техніку, наприклад, пральну машину або посудомийку;
  • чистити та усувати засмічення каналізації;
  • здійснити обслуговування, монтаж та ремонт сантехніки.

Так, встановлення сифона займає трохи більше 10 хвилин. Наші спеціалісти забезпечують ідеальний та швидкий результат. Також ми даємо гарантію на роботи, щоб бути точно впевненими в якості. Якщо щось вийде з ладу протягом гарантійного терміну, то сантехніки (Куренівка) замінять обладнання та виконають все безкоштовно. Вашу проблему вирішать того ж дня.

Чому варто звернутися до компанії «Сантехніки»

Компанія «Сантехніки» понад 10 років надає сантехнічні послуги. Фахівці прибувають на об’єкт швидко у разі потреби або заздалегідь домовляються про точний час та дату.

Звернувшись до компанії, клієнти отримують:

  1. Кваліфікованих працівників. Всі наші сантехніки мають досвід роботи у цій сфері понад 5 років і розряд не нижчий за 4-й. Також співробітники щорічно проходять курси підвищення кваліфікації та регулярно вдосконалюють свої знання.
  2. Прозоре формування цін. Прайс-лист можна переглянути на сайті у відповідному розділі. Перед оформленням замовлення менеджер також розраховує орієнтовну вартість робіт. Тому можна заздалегідь спланувати бюджет, якщо то встановлення ванни або будь-яка планова інша послуга.
  3. Мінімум участі з боку замовника. Досвідчені співробітники самостійно виконують усі роботи та не вимагають від клієнта покупки додаткових деталей. За потреби сантехнік все придбає сам.
  4. Високі стандарти обслуговування. У нашій компанії можна замовити аварійний, екстрений та плановий виїзд на об’єкт. Заявки обробляються миттєво і одразу передаються фахівцям. Тому час очікування сантехніка залежить від ступеня завантаження та наявності, відсутності пробок.
  5. Обов’язкова гарантія на виконані роботи. Наша компанія цінує свою репутацію, а тому дає гарантію на всі послуги. Наприклад, якщо потрібне встановлення мийки, то поширюється гарантія до 2-х років.

Компанія «Сантехніки» – це гарантія комфортного життя без проблем із водопроводом! Тепер ви зможете залишати квартиру без нагляду та побоювання, що затопите сусідів знизу.

Потрібна допомога із сантехнічним обладнанням? Тоді зв’яжіться з нами за формою зворотного зв’язку чи номером телефону на сайті.

Вам потрібна термінова допомога в Києві (Куренівка)?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна