Експлуатація сучасної функціональної сантехніки – надійний спосіб зробити життя максимально комфортним. Однак обладнання потребує не тільки правильного, а й своєчасного обслуговування, заміни.

Коли його монтаж запланований у рамках ремонту або сантехніка вийшла з ладу через тривалу експлуатацію, вирішенням проблеми стане виклик сантехніка до Харківського масиву. Майстри сервісу «Сантехніки» виконають роботи будь-якого типу та рівня складності оперативно, якісно та з гарантією.

Коли потрібна допомога спеціалістів з сантехніки

Встановлення мийки, унітазу, підключення кухонної техніки, а також прочищення каналізації – далеко не повний перелік завдань, з якими впорається досвідчений сантехнік. Цінність майстра не тільки в тому, що він якісно виконає роботу із заміни зношеного обладнання, а й у виконанні ним своєчасної профілактики, яка зведе до мінімуму ймовірність аварійної ситуації у приміщенні.

Своєчасне прочищення каналізації – одне з ключових завдань кожного домовласника. Для цього потрібно знайти досвідченого майстра та замовити необхідну послугу. Сантехнік на Харківському масиві із сервісу Santekhniky виконає такі роботи швидко та з гарантією.

Простому обивателю, який не має відношення до сантехніки, часто складно визначити, що обладнання вже потребує ремонту або заміни, а комунікації – очищення. Сигналами того, що настав час звернутися до майстра, вважаються:

  • Низький тиск води. Встановлення унітазу замість того, що є в санвузлі – не завжди вирішення проблеми з напором води. Часто причиною слабкого водного потоку стають засмічення, неправильно розташовані труби.
  • Неприємний запах у будинку. У разі проблеми, джерело якої вдається виявити, є сенс звернутися до сантехніка. Причиною негативного явища можуть бути стічні води, що випливають із труб, що лопнули.
  • Попадання сторонніх предметів до унітазу. Викинуті серветки, предмети особистої гігієни – найпоширеніша причина виклику сантехніка. Несвоєчасне прочищення труб може призвести до аварійної ситуації.

Можливості професійного сантехніка виходять далеко за межі стандартного встановлення ванни або кухонної техніки. Майстер не тільки виконає будь-які ремонтні та профілактичні роботи, але й проінструктує, як правильно поводитися з сантехнікою, щоб вона служила довго.

Виклик сантехніка у Харківському масиві: плюси професійних послуг

Навіть найпростіші сантехнічні роботи краще довіряти професіоналам. Самостійна заміна обладнання або спроби його відремонтувати часто призводять до катастрофічних наслідків, усунення яких коштує в рази дорожче. Так, непрофесійне встановлення сифону може призвести до затоплення сусідніх квартир, а заміна крана у умивальнику з найменшими неточностями – до скорочення періоду експлуатації дорогого змішувача.

Сантехніки в Харківському масиві із сервісу Santekhniky не тільки оперативно впораються із завданням, а й візьмуть на себе всі клопоти з усунення проблеми. Фактично замовнику потрібно лише оформити заявку.

Комфорт при співпраці з нашим сервісом забезпечують:

  1. Проста та зрозуміла система формування оплати за послуги. Вартість сантехнічних робіт замовник може розрахувати самостійно, використовуючи прайс-лист на сайті компанії.
  2. Наявність інших способів внесення платежів. Готівкою або через онлайн-банкінг.
  3. Якісне обслуговування. У штаті лише кваліфіковані майстри та досвідчені менеджери.
  4. Гарантія на виконану роботу 1 рік.

Послуги від сервісу «Сантехніки» – ваш комфорт у улюбленому будинку!

Вам потрібна термінова допомога сантехніка на харківському масиві у Києві?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна