Хороший сантехнік у Бортничах зустрічається не часто, адже до цього спального району, що знаходиться на лівому березі, не кожен майстер погодиться приїхати. Проблеми, пов’язані з сантехнікою або каналізацією, можуть виникнути у будь-який час, особливо якщо це прочищення каналізації, і в цьому випадку буде потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста. Для цього необхідно звернутися до компанії «Сантехніки». Її співробітники зможуть впоратися з будь-яким завданням, і виїжджають до найвіддаленіших куточків міста.

Причини для виклику сантехніка у Бортничах

Перше, що роблять люди при покупці нової квартири або ремонті старої, це заміна сантехнічних вузлів або прокладання нових водопровідних мереж. Незважаючи на простоту елементів комунікацій, в деяких випадках буде потрібна допомога фахівця. Це пояснюється тим, що сантехнік у Бортничах може впоратися навіть із найскладнішими завданнями, до яких належить встановлення ванни, душової кабінки, монтаж системи опалення, створення додаткового джерела тепла у вигляді теплої підлоги та інше. В цьому випадку, незважаючи на вмілі руки власника будинку, без професіонала не обійтись, інакше виникнуть проблеми з роботою елементів або неякісно виконане встановлення призведе до руйнування виробу.

Досвідчений майстер потрібен кожному

До причин, чому варто звертатися до фахівця, який працює в компанії «Сантехніки», належать:

 • Надійність. Кожен співробітник проходить обов’язкову перевірку на профпридатність та має спеціальну профільну освіту з великим практичним досвідом.
 • Економія. При проведенні сантехнічних робіт знадобиться використання спецінструментів та обладнання, і придбання таких виробів для разового користування буде невигідним. Також слід враховувати, що при непрофесійному обігу можлива поломка або псування сантехніки, і доведеться купувати все наново.
 • Ефективність. Коли потрібна встановлення унітазу або монтаж нової системи водопроводу, знадобиться досвід у даній справі, щоб у результаті все працювало справно і без збоїв.

Звертаючись до компанії «Сантехніки», кожен клієнт може бути впевненим, що робота буде виконана якісно та оперативно.

За якою допомогою можна звернутися до фахівця

Сантехнічні послуги включають такі види робіт:

 • встановлення мийки, душової кабінки, ванни, унітазу та іншої сантехніки;
 • ремонт, розробка, монтаж та обслуговування комунікаційних систем;
 • створення теплої підлоги;
 • встановлення та підключення бойлерів та предметів побутової техніки;
 • прочищення каналізації.

Допомога професіонала допоможе уникнути протікання та затоплення сусідів, швидко вирішити аварійну проблему та налагодити роботу водопроводу та інших інженерних мереж.

Чому «Сантехніки» – найкращий вибір

Деякі сантехніки в Бортничі не погодяться поїхати, воліючи обслуговувати виключно свій район. Тому, якщо виникли проблеми з опаленням, водопроводом або каналізацією, слід звертатися до компанії «Сантехніки». Тут клієнтам пропонують:

 • широкий спектр послуг, починаючи з установки сифону та закінчуючи монтажем трубопроводу, тому кожен клієнт знайде необхідний варіант;
 • прозорі розцінки, з ними можна ознайомитись на сторінках сайту, щоб переконатися у чесності кошторису;
 • оперативна обробка заявок, тому чекати на майстра тижнями не доведеться.

Після завершення роботи замовник перевіряє її якість, до того ж на кожен виконаний працівниками компанії замовлення видається гарантія.

Вам нужна срочная помощь сантехника в Бортничах в Киеве?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна