Експлуатація сучасного сантехнічного обладнання забезпечує комфорт мешканцям будинків та квартир. Проте своєчасність ремонту та заміни сантехніки, як і прочищення каналізації, відіграє ключову роль у цьому процесі, адже будь-яке обладнання з часом зношується, а при неправильній експлуатації виходить з ладу передчасно.

Несвоєчасне обслуговування або заміна сантехніки спричиняє дві неприємності:

 • псування майна у власному житловому/нежитловому приміщенні;
 • заподіяння шкоди сусідам через затоплення.

Кожна з цих ситуацій принесе не лише психологічний дискомфорт, а й спричинить незаплановані, іноді значні за розміром витрати для винуватця неприємної події. Тому сантехнік у Біличі – надійний спосіб убезпечити себе від подібних проблем.

Чому обслуговування сантехніки краще довіряти професіоналам

Звернення за послугами до професійних сантехнік фактично зводить до нуля ймовірність аварійних ситуацій через неправильну встанолвення мийки, неякісне прочищення сифона або каналізації. Майстри з сервісу «Сантехніки» виконують повний комплекс сантехнічних послуг, що для домовласника фактично означає відсутність будь-яких турбот та турбот, пов’язаних з цим обладнанням.

Причини зношування сантехніки різноманітні:

 • корозія під впливом вологи;
 • ураження труб грибком;
 • відкладення на трубах речовин органічного походження, що призводять до руйнування комунікацій;
 • стирання рухомих деталей обладнання;
 • неакуратне поводження в процесі експлуатації.

Враховувати та контролювати ймовірність виникнення негативних обставин, що провокують вихід із ладу сантехнічного обладнання чи комунікацій, для обивателя справа клопітка. Простіше та надійніше доручити це завдання досвідченим майстрам, замовивши послугу від сантехніка у Біличах.

Досвідчений майстер з сервісу «Сантехніки» не тільки чудово впорається з встановленням ванни, душу або іншого обладнання, його ремонтом, а й зробить своєчасну профілактику. Домовласникові важливо лише вчасно звернутися за допомогою до фахівців.

Виклик сантехніка у Біличах: аргументи «за»

Визначити необхідність заміни або ремонту сантехніки, виконати професійне встановлення унітазу, раковини, душової кабіни, прочищення сифону можуть спеціалісти з сервісу «Сантехніки». Спектр послуг, які надають майстри в Біличах, досить широкий і включає будь-які роботи з сантехнічним обладнанням, комунікаціями незалежно від їх типу та рівня складності.

Аргументи на користь звернення за послугами до досвідчених майстрів із сервісу «Сантехніки»:

 1. Гарантія на виконані роботи. Підтверджує якість наданих послуг. Діє 1 рік.
 2. Проста та зрозуміла система формування оплати за послуги. Вартість сантехнічних робіт кожен замовник може розрахувати самостійно, використовуючи прайс-лист на сайті компанії. Здійснити оплату можна готівкою або за допомогою банківської програми.
 3. Швидкість реагування звернення. Сантехніки у Біличі приїдуть протягом 60 хв після виклику. Це знижує ймовірність виникнення аварії через несправне обладнання або мінімізує масштаби завданих збитків, якщо поломка сантехніки вже сталася.
 4. Роботи під ключ. Майстер привезе з собою обладнання для встановлення сифона, раковини чи проведення інших робіт, самостійно докупить матеріали, що комплектують після діагностики. Участь домовласника при заміні сантехніки або профілактичних роботах не потрібна.

Жити з комфортом і без проблем так просто, якщо користуватися послугами сервісу «Сантехніки»!

Вам потрібна термінова допомога сантехніка у Білічах у Києві?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна