Викликати сантехніка в Києві не складає труднощів, і про це знають усі. Жителям міст-супутників столиці зазвичай доводиться складніше, адже далеко не кожен майстер погодиться так далеко виїжджати на виклик. Компанія «Сантехніки» залишає у минулому цю тенденцію, пропонуючи кваліфіковані послуги сантехніка в Борисполі.

Можна тимчасово обійтися без багатьох благ цивілізації, але водопостачання та каналізація – це виняток. Їх брак відчувається відразу, а поломка сантехніки не тільки викликає фізичний дискомфорт, а й може принести багато проблем.

Наприклад, жах будь-якого мешканця багатоквартирного будинку — затопити сусідів. Сантехніка завжди повинна залишатися робочою та надійною, щоб можна було спокійно залишати квартиру без нагляду.

Чому краще звернутися до професійного сантехніку у Борисполі

Сучасна сантехніка та інженерні комунікації в технічному плані набагато складніші за ті, які використовувалися ще відносно недавно. Вони відрізняються більш високою надійністю та довговічністю, а монтаж та обслуговування таких пристроїв та систем вимагають наявності кваліфікації та практичних навичок. Навіть коли йдеться про встановлення умивальника.

Може здатися, що самостійно зайнявшись установкою, обслуговуванням пристроїв та обладнання, можна непогано заощадити. Однак для цього потрібні:

 • достатні знання в сантехнічних приладах та системах;
 • досвід практичної роботи із сантехнікою;
 • набір інструментів та обладнання;
 • час, сили та нерви.

Навіть наявність цього не гарантує 100-відсотковий результат. Його може забезпечити професійний слюсар-сантехнік у Борисполі. Це фахівець із багаторічним досвідом роботи зі спеціальності. Він може розібратися з проблемою та завданням будь-якого рівня складності.

Коли потрібний досвідчений сантехнік

Сантехнічні послуги включають безліч різних робіт, і установка рушникосушарки далеко не найскладніша.

Щоб знайти сантехніка у Борисполі, зверніться до компанії «Сантехніки». Наші працівники мають необхідний досвід, інструменти та обладнання, щоб проводити:

 • прокладання, профілактику, ремонт систем водопостачання та водовідведення, опалювальних систем;
 • монтаж, обслуговування, ремонт сантехніки;
 • встановлення, підключення до мережі водонагрівачів та побутової техніки, для роботи якої потрібна вода;
 • прочищення та усунення засорів у каналізації, у тому числі аварійне.

Навіщо витрачати час, сили та нерви, коли можна просто знайти сантехніка у Борисполі? Наш спеціаліст приїде у зручний для вас час, швидко та акуратно зробить все необхідне. Вашу проблему буде гарантовано вирішено.

5 причин звернутися до «Сантехніки»

Наша компанія вже понад 10 років пропонує у Києві та за його межами весь спектр сантехнічних послуг. У кожній локації є підготовлені фахівці. Тому вам не доведеться чекати, поки сантехнік до Борисполя добиратиметься зі столиці.

Своїм клієнтам ми пропонуємо наступні переваги:

 • Прозора тарифна політика. Вся вартість сантехнічних робіт у вигляді прайс-листа доступна на сайті, і ви вже заздалегідь орієнтовно знатимете, скільки коштує виконання тієї чи іншої роботи.
 • Високі стандарти обслуговування. Ми відразу передаємо заявки майстрам, тому час очікування їхнього приїзду обумовлений лише ступенем їх завантаження. Доступні екстрені, аварійні виїзди на об’єкт.
 • Кваліфікований штат. У «Сантехніках» працюють фахівці з багажем практичного досвіду та розрядом з кваліфікації не нижче 4-го.
 • Мінімум вашої участі. Кожен наш працівник має в арсеналі набір інструментів та обладнання на всі випадки. Виконання замовлення не може сповільнитись через те, що чогось не вистачає.
 • Гарантія на виконані роботи. Ми цінуємо свою репутацію, тому відповідаємо за кожне виконане замовлення та даємо гарантію.

«Сантехніки» – це ваше комфортне життя зі стабільним водопостачанням та водовідведенням.

Вам потрібна допомога сантехніка в Борисполі?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

 

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) от 400 грн
Ремонт/заміна труб от 350 грн
Ремонт/замена стояка от 1200 грн
Штроблення та буріння от 100 грн/м
Заміна фільтру очистки от 600 грн
Встановлення унітазу от 1200
Встановлення біде от 1200
Встановлення раковини або мийки от 600 грн
Встановлення лічильника води от 600 грн
Встановлення батарей от 500 грн
Встановлення ванни от 800 грн
Встановлення душової кабіни от 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна