Сантехнічні прилади здаються нам несуттєвою частиною повсякденного побуту, тому коли такі звичні речі починають «страйкувати», ми відразу панікуємо і сердимося – ну коли ж нарешті прийде майстер і відремонтує цей кран/унітаз/душ/посудомийну машину? Стає ясно, що без «непомітних» приладів важко жити: одяг прати нема в чому, посуд доводиться мити самостійно, душ прийняти не можна, руки помити неможливо… І якщо труби при цьому не течуть, а каналізація – не смердить, то це можна вважати справжнім везінням.

 Якщо у вашому будинку чи офісі зламалася сантехніка, дзвоніть у «Santekhniky» та викличте сантехніка на Виноградар! Досвідчені майстри швидко приїдуть та вирішать проблему! Звичайно, ви можете зателефонувати до керуючої компанії або служби утримання будинків, але скільки часу вам доведеться чекати вирішення свого питання – питання риторичне.

Професійний сантехнік (Виноградар) оперативно виїде за будь-якою адресою в районі та усуне будь-який тип поломки. Приватний сервіс, в якому працюють досвідчені фахівці з найвищим розрядом – гарантія того, що ви залишитеся задоволеними якістю та швидкістю роботи.

Звертайтеся до «Santekhniky» – і вам не доведеться шкодувати про свій вибір

Якщо ви не довіряєте державним сантехнікам, звертайтеся до команди професіоналів «Santekhniky». Фірма надає послуги на вигідних для клієнтів умовах.

  1. Надання сантехнічних послуг у Києві (Виноградар) у будь-який час. Майстер приїде до вас у вказаний день та швидко виправить проблему.
  2. Чистота та охайність. Брудний пошарпаний життям сантехнік, який виражається триповерховими нецензурними конструкціями та пахне перегаром – це пережиток минулого. Сучасні сантехніки – це приємні, комунікабельні та охайні хлопці. Вони ввічливо спілкуються із клієнтами.
  3. Досвід та вміння. Співробітники компанії мають 4 розряд, тому вони легко впораються з будь-яким завданням: встановлять і відремонтують душову кабіну, унітаз, змішувач, бойлер, котел, стояк, комунікації, батареї, умивальники і т.д.
  4. Все необхідне – із собою. У більшості випадків сантехніку доводиться додатково їхати в магазин і купувати необхідні для ремонту предмети та матеріали. Якщо ви не бажаєте чекати, попросіть спеціаліста «Santekhniky» підібрати необхідні деталі в майстерні! Ви зможете придбати все потрібне для ремонту прямо на місці!
  5. Ви дізнаєтесь ціну заздалегідь. На сайті фірми є докладний прайс-лист, де вказано всі ціни. Майстер зможе визначити причину поломки тільки на місці, тому після діагностики вартість роботи може змінитися незначно.

Звертайтеся до справжніх професіоналів, і вам не доведеться витрачати час та нерви на вирішення побутових проблем. Сантехнік на Виноградарі виїде до вас буквально за годину після оформлення заявки.

Вам потрібна термінова допомога сантехніка на Виноградарі?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна